nasiona marihuany

Deszczowe dni i przesadzanie.

Wyszukiwarka Forumowa:

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Mianowicie borykam się z problemem ulewnych dni i burzy gdzie moje maleństwa są cały czas podmokłe.
Pomidorki mają już ok 14 dni i ładnie sobie rosną w kubkach,chociaż zostały spowolnione przez deszcze dodam jeszcze,że są to Af'y.Przychodzi teraz czas na przesadzenie i mam problem ponieważ nie wiem czy wykopywać dołek nasypać ziemię czy zakupić wiadra wywiercić dziury aby był jakiś drenaż i ewentualnie przykryć ziemię stretchem.Najbliższy tydzień zapowiadają się znowu deszcze.....Czekam na podpowiedz !
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Kop dołek dawaj ziemię i przesadzaj. Nic się nie stanie. Ziemia sama sobie rozprowadzi wodę.
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Najbardziej martwi mnie To że moje Af'y Mają już trochę dni za sobą A nadal są małe....Brak słońca nie wiem czy nie zostawić ich w spokoju I zamówić nowe pestki które I tak dojdą do września bo naprawdę nie mam ochoty 15 pomidorków pilnować dla małego plonu.
Jakieś porady ? Myślisz że dojdą? Mają ok 20dni a da może wysokości 10-15cm może jak je przesadze I zacznę podleje nawozem to pójdą.W końcu nie chce mieć 30 centymetrowego kwitnącego krzaka haha.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Nie zastanawiaj się dłużej, czas najwyższy na przesadzenie, gibaj na spota rób doły i sadź, dostaną dobrych warunków to urosną, pozdro ;)
 
Ostatnia edycja:

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Wszystko wsadzone w 13l wiadrach, zrobiłem dużo dziur od dołu I po bokach aby woda.miala gdzie odpłynąć dzisiaj się wypogodzilo więc jestem dobrej myśli.Podlalem je nawozem na wega od Canny 1/2 dawki ciekawe jak pójdą
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mi też się ociągały bo mało słońca było. Ale jak słonka dostały to w oczach ruszyły.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół