nasiona marihuany

Uwazajcie na siebie!

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Cannabis plant seizures rise 'due to lockdown'It seized plants with a street value of more than 3m in May - an increase of 280% on the same period in 2019.
to cytat z dzisiejszego artykulu na BBC.
U mnie na poludniu raz na tydzien ktos leci od kilku do kilkudziesieciu roslin, choc i kilkaset sztuk tez sie zdarza :( Nie maja juz co robic? To jakas zorganizowana akcja przed legalizacja, wylapac konkurencje? nie lataja sk***ysyny helikopterami bo za drogo godzinka lotu kilka tysi tylko uzywaja dronow. fotka pogladowa z plantacjii za pol miliona ale sporo taki dron potrafi. Trzymajcie sie pamietajcie o podstawowych zasadach nie dajcie sie namierzyc!!!
0_xxxxxxxxxx.jpg

link do artykulu
https://www.bbc.co.uk/news/amp/uk-e...LBxNYHxMyRYtwjc4s8YCyGPEUGNd1uM-FSpDB-KdJ1Olo
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Pół miliona, a nie zainwestowali w folie odbijające termowizję. Gole ściany to się samo o siebie prosiło. Pewnie w zimę śniegu na dachu nie było. :)
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
zdjecie tylko dla przykucia uwagi ;) chodzi o to, ze od poczatku roku jest jakis dziwny ruch w temacie wczesniej byl w miare spokoj i malych growerow jakos omijali a teraz zesrali sie normalnie z ta nagonka
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Pół miliona, a nie zainwestowali w folie odbijające termowizję. Gole ściany to się samo o siebie prosiło. Pewnie w zimę śniegu na dachu nie było. :)

Tu śniegu nie ma, więc problemu nie ma.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Myślicie, że będą się łasić na jakieś growy do 1m2? Ledy tak samo łatwo wykryć niż HPSy? Na środku wyspy czasem latają helikoptry ale dość rzadko... Ciekawe :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
U mnie na polncy lataja ale ambulansy :)
 

lobotomia

New member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
3
Buchów
0
Grow za pół miliona wyszedł z pomnożenia ilości okazów przez 1000 a nie z zainwestowanych środków. Tak się robi czy okazy są na wczesnym wegu tak jak w tu czy pod koniec kwitnienia z kwiatami, małe, duże, nieważne zawsze każdy jest dla nich wart tysiak.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
troche rozmijamy sie z tematem niewazne za ile grow, ale fakt ze o 280%!!! wzrosla aktywnosc psiarskich. Ciekawi mnie czy to jakas odgorna zorganizowana akcja wymierzona przeciw growerom? czy to skutki tego, ze mamy konserwatywny parlament? mam nadzieje, ze nie skonczyly sie dobre czasy ;) Lockdown poluzowany mam nadzieje, ze zajma sie teraz powazniejszymi sprawami ;)
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Jeśli, nie siejesz przynajmniej pół, chaty i inwestujesz w wymianę filtrów raczej na wyspach nie ma co się obawiać,
U mnie na dzielni w promieniu kilometra jest w ch*j plantacji i nie trzeba być szerlokiem by się domyśleć a jakoś niewiele policyjnych akcji
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
zobaczcie za jaka ilosc chlopaczyna z Bournemouth polecial :( t jajca jakies co to 2,3 krzaczki?
zio.jpg
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
No masakra jakaś, naloty na CBD shopy robią nawet.
Wiadomo coś jak koleżka wpadł i jak konsekwencje??
 
P

pozytyw

Guest
No masakra jakaś, naloty na CBD shopy robią nawet.
Wiadomo coś jak koleżka wpadł i jak konsekwencje??

wezcie nie gadajcie , serio ??? ja pierdziele, ten angielski sen sie konczy widze i to dosc brutalnie - chcialem tam jechac a tu kurde nie tylko z grow ale cudzoziemcow to jada jak szmaty
 

Rosownik

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2020
Postów
87
Buchów
8
Tak, to prawda ale bardziej na dilerke niż growera. Chyba ze twoi znajomi wiedza. Zasada to zasada, morda na klodke. U nas w edi masz weed na tel. Nikt głupi nie jest. Jak jedna fura śmiga po osce codziennie to ktoś zwróci uwagę. Cicho sza i dla soebie

---------- Post Zaktualizowany 21:21 ---------- Data pierwszego postu 19:12 ----------

To co kupuje: sprzet, seeds, ziemie to vpn. Polecam chile meksyk croatia. Pal nie ma w okolicy . W blokach z councilu zapach jaik siemasz.
Z fartem
 

kozuha1991

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2013
Postów
34
Buchów
0
Wczoraj kolejny nalot, 5 pokoji ,,full of drug,, i 200 krzaczków gotowych do zbioru. Neighborhood intervention :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół