nasiona marihuany

f2seeds

Wyszukiwarka Forumowa:

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
Witam mam problem z nasionami które po prostu nie wyszły, 3x amarant dwarf I gratisowy critical, odzewu ze strony sklepu hmm 0. Czyżby utopiony pieniądz? Wcześniej korzystając ze sklepu ganja farmer nie miałem żadnych wątpliwości totalnie, na f2 pierwszy I ostatni raz zamawialem :/
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Zauważyłem pewną tendencje, a mianowicie zawsze tego typu posty maja 2 wspólne cechy. Pierwsza jest taka, ze prawie zawsze pisze to osoba, która jest nowa na forum. Druga cecha to taka, ze gdy sklep X jest ch***wy, to zawsze jest wzmianka o sklepie Y, który jest debeściak.
Co do samego posta, to zamawiałem z różnych sklepów, zawsze pestki wychodziły w porównywalnym procencie, tj 99%. Sadze, ze wina leży po Twojej stronie, jeżeli jednak tak nie jest, to jestem pewny, ze chłopaki z f2seeds staną na wysokości zadania.
 

ListaFara

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
156
Buchów
530
Wszystko z f2 i nie było problemów także może problem tkwi w wykonywanych czynnosciach przez Ciebie pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ja co roku mam pestki z f2 seeds i nie narzekam.Czy to oryginalne nasiona lub rodzime z f2
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Ja też na f2 nie mogę narzekać ;) Ba, nawet powiem, że ich rodzime Mazary póki co okazują się najlepszymi automatami w tym sezonie w moim ogrodzie.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Ja też na f2 nie mogę narzekać ;) Ba, nawet powiem, że ich rodzime Mazary póki co okazują się najlepszymi automatami w tym sezonie w moim ogrodzie.

Namówiłeś mnie na to F2 i 6 nasion z moczenia dziś poszło do kiełkowania:craz:
Kiełkowanie w pojemniku na mokrych ręcznikach papierowych,pojemnik na macie grzewczej.

Z tego co widzę dwie sztuki już puściły "kieł":D
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Też zawsze biorę z f2. Raz się zdarzyło że partia nie wykiełkowała ale sklep stanął na wysokości zadania i reklamację uwzględnił. Dostałem nowe pestki i gratis.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ja nie wiem co wy robicie z tym pestkami...naprawdę nie zganiajcie wszystkiego na sklepy bo w 99% przypadkach to wina osoby która te pestki kiełkowała.Nigdy nie miałem problemu z pestkami,nie zależnie od sklepu.Oczywiście bywały sytuacje że trzeba było im pomóc zbić skorupę bo czasami się trafią jakieś cholernie twarde ale to znikome przypadki bo większości same sobie świetnie dają radę.Podsumowując zanim obsrasz sklep przemyśl swoje postępowanie z danymi pestkami.pozdro:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
niby racja, teoretycznie napór powinien być wywarty na oriona u którego czasem bywały niespodzianki z tego co czytalem.
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
Co za pierdoły ja tylko z f2seeds zamawiam i wszystko w porządku.
 

Piotras85

Member
Rejestracja
Mar 25, 2018
Postów
9
Buchów
0
Miałem teraz pestki od Oriona ,parę nie wykiełkowało,wgl nie wypuściło kiełka a kiełkuje na wodzie.F2 wysłało ponownie cała paczke.Napisz zgodnie reklamację z instrukcją .
 

mgg

Member
Rejestracja
Mar 28, 2020
Postów
5
Buchów
0
Piotras85 moglbys napisac o jakie konkretnie chodzi pestki od Oriona? Akurat mam pare sztuk ale mialy zostac na nastepny sezon...

A sklep f2seeds polecam gorąco!! Zawsze pelna profeska!! Kielkowalnosc na poziomie około 90-95% a co ciekawe gratisowe pestki zawsze 100% :D Automazary dostane w gratisie jakies 10 lat temu okazaly sie nawet lepsze od zamowionych Auto AK :D
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Również polecam F2, wielokrotnie zamawiane było bez żadnych problemów pestki Orion, a i gratisy zawsze odpalały bez problemu.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Pośpieszyłem się z pochwaleniem tych nasion....
2 sztuki wyszły a 4 nie. Później kiełkowałem resztę i i już było lepiej.Kiełkowanie w pojemniku na wilgotnym ręczniku,całość na macie grzewczej.Kiełkuje tak nie tylko konopie więc co do procesu to jest ok.Wyszło mi tu kiełkowanie na posiomie jakiś 60%.
Konkurencyjne pestki wypadły wcześniej dużo lepiej (nie będę pisał czyje).Na jakoś 25 sztuk tylko jedna nie wyszła.

Poza tym jakoś słabawo idą mimo dobrych warunków jakie im zapewniłem.
Napiszę do vendora krótkie info, może po prostu miałem pecha.Trochę mi to plany popsuło bo byłem pełen nadziei jeszcze na późny drugi out w tym sezonie.Opinie sklep ma dobre.

Od razu zaznaczam że nie mam na celu oczerniać sklepu lub faworyzować innego dlatego nie podałem nazwy konkurencji:tiphat:
 

NawijamiSmaże

Active member
Rejestracja
Kwi 11, 2020
Postów
39
Buchów
0
Jeśli chodzi o moj problem to reklamacja była pomyślnie zrealizowana, ale pestki które zamawiałem (orion, amarant dwarf x3) nie przyszły juz w oryginalnym opakowaniu Oriona (okrągłe), a zaś w tym typowym ja to nazywam "plemniczku" i były one jeśli chodzi o wizualke dwukrotnie mniejsze. Pierwsza partia w org opakowaniu to były ogromne pestki porównując względem tych co otrzymałem przy reklamacji, po wsadzeniu zajrzałem do nich po 3 dniach i póki co żadnych oznak życia, czekam czy się przebiją czy nie :/, no name z otrzymanego bucha wybił mi się na drugi dzień juz co było zaskakujące. Nie wiem co zrobić gdy nie wyjdą, może poprosić o podesłanie innej odmiany w cenie, nie wiem bo trochę szkoda głównie czasu.. ( Wybaczcie za składnie oraz interpunkcje, pozdrawiam )
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół