nasiona marihuany

Grow #2 pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Też chciałbym wiedzieć czy spuchnie, ale pewnie nie tak bardzo jak Ty byś chciał wiedzieć hehheh. Dlatego zapytałem ile dni, bo jeśli będzie kwitnąć jeszcze długo to spoko ale jeśli kończy to sam wiesz :)
 

nookie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
61
Buchów
0
Też chciałbym wiedzieć czy spuchnie, ale pewnie nie tak bardzo jak Ty byś chciał wiedzieć hehheh. Dlatego zapytałem ile dni, bo jeśli będzie kwitnąć jeszcze długo to spoko ale jeśli kończy to sam wiesz :)

No ostatnio ktoś tu pisał, że mam trzymać jeszcze 5 tygodni. To wychodzi, że w okolicach 14.07 mam ścinać. Trochę mają opóźnione kwiatki, bo ten FIM nie wszedł jak powinien, ale trudno.
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Jak dla mnie to plon jest kwestią tylko i wyłącznie kwestią 'ręki' ogrodnika. 100g z boxa 0,25m2 to max? Błagam Cię. Lecę sobie 4tą uprawę na takim metrażu i zawsze 4 donice 5,7l i mój rekord to 186g spod ledisona 150w. Rośłiny leciały na zestawie z biotabsa. Fakt, że raz mi tak się udało, ale to z powodu czasu poświęconego roślinom. Lecąc tak na 1/2 - 3/4 gwizdka spokojnie wychodzi po 30-40g z rośliny.
Ale żeby nie było zbyt kolorowo to raz zebrałam 100 suchego, ale rośliny miały wszystkie plagi egipskie i problemy z ph itp.
Sory za offtop.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół