nasiona marihuany

Cooki kush /critical jack herer / gorilla

Wyszukiwarka Forumowa:

Lolas007

New member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
3
Buchów
0
Siema z ziemi wyszły 1 czerwca pokazały listki. Sadze w doniczce w różowej zasadzona została cooki kush ok 12L ziemi wymieszana została z dolomit białe wiaderko to będzie jack herer ziemi też coś będzie 12L oby dwie zostały zastosowane LSD dopiero dzisiaj dałem 3 roślinka została zasadzona 6moze 7L ziemi i dałem biotabsy na każdą doniczek po 2szt oprócz tego mam 3pak Micro, Grow, bloom. Z firmy Advanced Nutrients. Zdjęcia nie będę od początku wrzucać dam świeże forltki z dzisiaj. Wrazie cóż źle napisałem myślę że z***e przyjmę na spokojnie że względu na to że jestem tu nowym na forum pozdro ? yyy ktoś podpowie jak dodać fotę haha sory za kłopot ?
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Siema z ziemi wyszły 1 czerwca pokazały listki. Sadze w doniczce w różowej zasadzona została cooki kush ok 12L ziemi wymieszana została z dolomit białe wiaderko to będzie jack herer ziemi też coś będzie 12L oby dwie zostały zastosowane LSD dopiero dzisiaj dałem 3 roślinka została zasadzona 6moze 7L ziemi i dałem biotabsy na każdą doniczek po 2szt oprócz tego mam 3pak Micro, Grow, bloom. Z firmy Advanced Nutrients. Zdjęcia nie będę od początku wrzucać dam świeże forltki z dzisiaj. Wrazie cóż źle napisałem myślę że z***e przyjmę na spokojnie że względu na to że jestem tu nowym na forum pozdro yyy ktoś podpowie jak dodać fotę haha sory za kłopot

Chłopaku co to za szyfr żeś tutaj zapodal?:) hahaha
 

Lolas007

New member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
3
Buchów
0
Spokojnie zaraz ogarnę poczytam żeby syfu nie robić. nie jestem tu po to żeby śmiecić po prostu nie zapoznalem się z forum i regulaminem. Więc ktoś może to skasować bo to wsumie drugi mój założony temat a chce się normalne zachować i od początku zacząć a to niech pójdzie do śmietnika? Wiadomo że lepiej pocisnac kogoś niż doradzić.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Jeszcze nie próbowałem zastosować LSD na moich roślinkach, muszę spróbować. :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół