nasiona marihuany

Hps z odbłyśnkiem

Wyszukiwarka Forumowa:

Adipkk

Member
Rejestracja
Maj 29, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam.Pytanko czy do boxa 70Wx50SZx30gł mogę wrzucić chociaż 2 automaty i jako hps do tego 100w ? Trochę też boję się że odblysnnik się nie zmieści chyba że ma styk ale Też zostaje mało miejsca na wzrost.I myślałem o wenttlatorach pc 12v
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Na 0.15m2 spoko hps 100 tylko nie z taka wysokoscia boxa jak podales.
 

Adipkk

Member
Rejestracja
Maj 29, 2020
Postów
6
Buchów
0
150 pomyłka.No ale dobra to znaczy że słabo czy dobrze ?
 

sokowirus

New member
Rejestracja
Lip 27, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jestem totalnie zielona i mam kobiece podejście do tych spraw, natomiast mam problem i proszę o pomoc.
Posiadam oświetlenie hps 250w wraz z odbłyśnikiem. Okazało się, że lampa jest za mocna. Chciałabym wymienić jedynie żarówkę na hps 150w, ale już bez wymiany odbłyśnika na 150w, aby kosztów nie generować. Czy mogę do odbłyśnika dla lampy 250w wkręcić żarówkę 150w, czy się nie spali, nie zużyje więcej prądu, jakie są ew. zagrożenia?
 

doktorrafal

Well-known member
Rejestracja
Sie 14, 2020
Postów
116
Buchów
0
Witam.Pytanko czy do boxa 70Wx50SZx30gł mogę wrzucić chociaż 2 automaty i jako hps do tego 100w ? Trochę też boję się że odblysnnik się nie zmieści chyba że ma styk ale Też zostaje mało miejsca na wzrost.I myślałem o wenttlatorach pc 12v
leda sobie kup mniejsza temperatura i mniejsze rachunki za prad.
 

Szonru

Member
Rejestracja
Sie 4, 2020
Postów
15
Buchów
0
Jestem totalnie zielona i mam kobiece podejście do tych spraw, natomiast mam problem i proszę o pomoc.
Posiadam oświetlenie hps 250w wraz z odbłyśnikiem. Okazało się, że lampa jest za mocna. Chciałabym wymienić jedynie żarówkę na hps 150w, ale już bez wymiany odbłyśnika na 150w, aby kosztów nie generować. Czy mogę do odbłyśnika dla lampy 250w wkręcić żarówkę 150w, czy się nie spali, nie zużyje więcej prądu, jakie są ew. zagrożenia?

Siema, słabsza lampa w odbłyśniku to nie problem, oczywiście musisz pamiętać o wymianie zasilacza ale co do odbłyśnika to nie ma obaw ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół