nasiona marihuany

Box

Wyszukiwarka Forumowa:

Adipkk

Member
Rejestracja
Maj 29, 2020
Postów
6
Buchów
0
Mam pytanie odnośnie boxa, czy na wymiarach 70Wx50SZx30 uda mi się zdobyć ładne plony na hps150.Mam obawy co do wysokości bo to jednak mało ale skoro z pc robią to czemu nie.I ile bym ich tam zmieścił Max 2 ?
 

nookie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
61
Buchów
0
Mam pytanie odnośnie boxa, czy na wymiarach 70Wx50SZx30 uda mi się zdobyć ładne plony na hps150.Mam obawy co do wysokości bo to jednak mało ale skoro z pc robią to czemu nie.I ile bym ich tam zmieścił Max 2 ?

To zależy jakie chcesz mieć rośliny. Takich, które sztywno mają małą wysokość jest bardzo mało. Musisz poszukać jakiś niskich automatów, które nie zaskoczą wysokością większą niż 70cm. Moje AK47 mają teraz 61 cm wysokości. No, ale musisz brać zapas na lampę, przewiew itd. Nie możesz robić boxa na styk, bo potem jak rośliny urosną to musisz lampę do góry dawać i mieć pole manewru. Lepiej od razu robić boxa powiedzmy na wysokość 130-150cm bo nigdy nie wiesz czy roślina nie urośnie ci na 60-70cm, a Ty zostaniesz z ręką w nocniku
 

haro

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2017
Postów
56
Buchów
0
A HPS 150 to nie trochę za dużo na takiego boxa? Więcej nie znaczy lepiej
 

nookie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
61
Buchów
0
A HPS 150 to nie trochę za dużo na takiego boxa? Więcej nie znaczy lepiej

No bez kitu, mini box na HPS150W to chyba trochę za dużo. Ja bym jakiegoś LED'a ładował do środka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół