nasiona marihuany

Problemy z rośliną

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Ponczo5ghz

Guest
Witam Wszystkich potrzebuje pomocy otóż to
zauważyłem na mojej roślince niepokojące brązowe kropki , które prowadziły liście do zeschnięcia
Próbowałem dolać dolomitu , później spróbowałem z biohumusem ale problem nie znikł.
Jak mógłbym jej pomóc ?
Roślina ma ponad 5 tygodni i zbyt wcześnie zaczęła kwitnąć.
Problem natomiast jest od około 10 dni.


 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Zdjęcie wstaw z fusów nikt nie wróży , przyczyny mogą być różne od szkodników do niedoborów przez zbyt dużą ilość wszystkiego co lałeś lub sypałeś roślinie .
 

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
Tak jak kolega wyżej napisał, przydało by się jakies foto bo tak to co kolwiek ciężko powiedzieć
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Witam Wszystkich potrzebuje pomocy otóż to
zauważyłem na mojej roślince niepokojące brązowe kropki , które prowadziły liście do zeschnięcia
Próbowałem dolać dolomitu , później spróbowałem z biohumusem ale problem nie znikł.
Jak mógłbym jej pomóc ?
Roślina ma ponad 5 tygodni i zbyt wcześnie zaczęła kwitnąć.
Problem natomiast jest od około 10 dni.

Fotki kolego wstawiaj przez galerię haszyszowa, tak jest lepiej i bezpieczniej. Poniżej link jak to poprawnie robić:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?6468-Umieszczanie-zdjęć-na-forum

Co do rośliny to ona już kwitnie i biohumus teraz to możesz odstawić do szafki, nawóz na kwitnienie jest jej potrzebny. Jak niczym nie lałeś ani nie podsypywałeś żadnego nawozu to mogą być niedobory, bo widać że ją bierze od dołu. Ewentualnie napisz czym nawoziłeś i w jakich ilościach.
Roślina wcześnie zakwitła bo być może to AF?
 
P

Ponczo5ghz

Guest








---------- Post Zaktualizowany 18:52 ---------- Data pierwszego postu 13:45 ----------

Jeżeli chodzi o nawóz to zastosowałem Agrecol Pelargonie NPK 15-10-25 Dzisiaj mam zamiar podlać ja Plantonem P
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Jeżeli chodzi o nawóz to zastosowałem Agrecol Pelargonie NPK 15-10-25 Dzisiaj mam zamiar podlać ja Plantonem P

Kiedy ją tym agrecolem ostatni raz poczęstowałeś? i z jaką częstotliwością nawoziłeś?
 
Ostatnia edycja:
P

Ponczo5ghz

Guest
Z tydzień temu według zalecanej dawki przez producenta dałem niecały gram na 1.5 litra
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Z tydzień temu według zalecanej dawki przez producenta dałem niecały gram na 1.5 litra

Z tymi nawozami to tak ostrożnie, zaczął bym od połowy dawki. Kiedyś plantonem popaliłem krzaki, nie wiem od kiedy zacząłeś stosować tego agrecola ale przy zdrowej roślinie to na przemian podlewasz raz samą wodą drugi raz woda z nawozem. Jak lałeś cały czas nawóz to teraz lej samą wodę aż roślina odżyje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół