nasiona marihuany

Druga próba grzybowa [A++]

Wyszukiwarka Forumowa:

Kosmiczny

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2018
Postów
101
Buchów
0
Ta one reagują jak zające, jak nacisniesz czy coś to sinieją.
Co do tych błonek to ja robie to tak na oko, dobrze jest jak spadnie całość tej błony, ale zanim kapelusz zrobi sie płaski.
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Takie o wyszły pierwsze printy :)



Te kapelusze to dalej do użytku i trzony nie?
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Takie o wyszły pierwsze printy :)



Te kapelusze to dalej do użytku i trzony nie?

Oczywiście, że tak :) smacznego :grz:

Jak tam sprawy sterylności podczas zdejmowania odcików? robienie im zdjęc w tej formie nie wróży nic dobrego :dela:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Oj tam oj tam. Stół wypryakany spirytusem narzędzia to samo starałem się jak mogłem. Po zdjęciu szklanek cyknieta fota i zamknięte w alu. Się zobaczy czy wyjdzie coś z tego. Kiedyś trzeba się nauczyć, ale jestem dobrej wiary:good:
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Oj tam oj tam. Stół wypryakany spirytusem narzędzia to samo starałem się jak mogłem. Po zdjęciu szklanek cyknieta fota i zamknięte w alu. Się zobaczy czy wyjdzie coś z tego. Kiedyś trzeba się nauczyć, ale jestem dobrej wiary:good:

Jakaś wymiana na printy?
Na stanie będę miał w przyszłym tygodniu kulture na miodzie z Golden Teacherem oraz za jakieś 2-3 tyg Ecuadora.
Mogę wysłać gotowe pompki.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,136
Buchów
3,654
Odznaki
3
Oczywiście, że tak :) smacznego :grz:

Jak tam sprawy sterylności podczas zdejmowania odcików? robienie im zdjęc w tej formie nie wróży nic dobrego :dela:

Hehe... chociaż dobrze prawisz to sam pobierając odciski nawet kapeluszy niczym nie nakryłeś... ale fakt zarodniki są lepkie i łatwo je zasyfić... pozdro i powodzonka :tiphat:
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
Hehe... chociaż dobrze prawisz to sam pobierając odciski nawet kapeluszy niczym nie nakryłeś... ale fakt zarodniki są lepkie i łatwo je zasyfić... pozdro i powodzonka :tiphat:

Nie no za 1 x jak jeszcze mnie nie było na tym forum zrobiłem tak odciski :bal: z których swoją drogą udało się zrobić słoiki bez zakażeń., potem jeszcze przechodziłem przez fazy nakrywania chusteczką,gazą jałową,aż do nakrywania pojemniczkiem plastikowym. :craz:
Komu za każdym razem wychodzi bez zakażeń niech pierwszy rzuci kamieniem.:pop:
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
Jak to mówią człowiek uczy się całe życie.
Wyszło 18g suchych na wiór grzybków. Zajdam sobie małymi porcjami póki co żeby organizm wiedział co do czego. Jak zostanie mi z 5g to może spróbuję zjeść 0.5g muszę poczytać o dawkowaniu. Ogólnie to rosną sobie dalej, ale musiałem pilnie wyjechać i zostawiłem je bez opieki nie były wyciągane na bieżąco dlatego wszystko z pojemnika leci w kosz.

Musze zebrać się i spróbować te moje printy czy coś z nich powstanie tego nie wiem.



Jeszcze raz dziękuję Panu Waranowi za jego print. Jak mówiłem gdzieś wcześniej grzybki to mega dynamiczna sprawa :grz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół