nasiona marihuany

Special Kush #1 RQS GrowLED 78W 0,16m2 ML+LST

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Szybki up dzień 15
Kwiatuszek dostał 0,5 L wody z 1ML BioGrow

displayimage.php
[/url][/IMG]


displayimage.php
[/url][/IMG]

po przypadkowym toppingu są 4 szczyty ( 2po toppingu 2 po LST )

Tyle, NUDY
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Hej, nie wrzucaj zdjęć w purpurze, bo nie widać w jakim stanie są rośliny. Z nawozami uważaj w tym wieku, bo dużo związków mają nadal w medium.
1ml na 0, 5l wody (2ml/l)? Grubo. Lepiej zacznij od połowy dawki.
Z fartem. :)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Hej, nie wrzucaj zdjęć w purpurze, bo nie widać w jakim stanie są rośliny. Z nawozami uważaj w tym wieku, bo dużo związków mają nadal w medium.
1ml na 0, 5l wody (2ml/l)? Grubo. Lepiej zacznij od połowy dawki.
Z fartem. :)
BioGrow jest nawozem organicznym, zalecana dawka z opakowania to 2-4 Ml na Litr wodyzdjęcia będa dodawane najcześciej w purpurze bo wtedy jest dzień a nie ma sensu wyciągac donicy 25L tylko do jednego czy dwóch zdjęć, jak wydarzy się coś wiecej to będą inna ;)
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
rozzman. nie moge pisać wiadomości priv ( co 1500min):fish: - podeślij maila to się dogadamy swobodnie na mailu.

Do zdjęcia wystarczy wyłączyć ledy i na fleshu zrobić zdjęcie :bal:
Przy tak małej roślince bym uważał z "pełnymi" dawkami bio grow. - nie wiem czy widziałeś ale wpisz sobie w google tabela biobizz.
Pomimo, że jest to nawóz organiczny i tak można nim zrobić krzywdę roślince, trzeba mieć to na uwadze. :)
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
rozzman. nie moge pisać wiadomości priv ( co 1500min):fish: - podeślij maila to się dogadamy swobodnie na mailu.

Do zdjęcia wystarczy wyłączyć ledy i na fleshu zrobić zdjęcie :bal:
Przy tak małej roślince bym uważał z "pełnymi" dawkami bio grow. - nie wiem czy widziałeś ale wpisz sobie w google tabela biobizz.
Pomimo, że jest to nawóz organiczny i tak można nim zrobić krzywdę roślince, trzeba mieć to na uwadze. :)
Przecież. Trzymam się ściśle tej tabeli od biobizza xD widziałeś ja w ogóle :D?
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ja widziałam tabelkę biobizz (bo też używam tych nawozów) i bio grow może dałam 2 albo 3 razy, a mam rośline po 50 dniu i nażarta jest.
No, ale rób jak uważasz.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
UP dzień 16​
ZDJECIA BEZ PURPURY DLA ZOE !!
warunki w boxie
displayimage.php
[/url][/IMG]

lampa na wysokości 45Cm +
displayimage.php
[/url][/IMG]

13 Cm zapasu
displayimage.php
[/url][/IMG]
ogólny widok
displayimage.php
[/url][/IMG]


brak purpury

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1095778]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/62373/normal_IMG_20200706_230921.jpg[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]


i pytanie !

czy gdy jest noc u mojego automata może na niego świecić taki czerwoniutki led ??

displayimage.php
[/url][/IMG]

ten wiatraczek już taki był, i w chwili obecnej z uwagi na tego leda musze trzymać wiatrak z dala od krzaka bo smiga on 24/7 nic bezpośrednio nie dmucha na roślinę Pytanie czy oderwać ten pasek led i ustawic wiatrak na krzaka czy ustawic z ledem ?
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
UP DZIEŃ 19

miałem wolną godzinę tak wiec troche w boxie posprzątałem, zamieniłem żarówki (wykreciłem 18 w i wkreciłem 6x10 w ) tak dla testów, napewno troszke bardziej sie wyciąła moja roślina, zamoczyłem Northern Lights fast od [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] troche poprawiłem wycią, trypack biobizza przeniosłem w inne miejsce, zrobiłem delikatne lst aby rozciągnąc automata po wolnej powierzchni, zalałem 1ML BioGrow + 0,5L wody kranówy odstanej .
i znalazłem martwy szczycik xD nie wiem kiedy i jak sie to stało ale był juz prawie martwy , kiedyś jakoś się widocznie odłamał. płakać nie będę


Nie wiem jak to się stało
displayimage.php
[/url][/IMG]

oczywiście jak to wyciąłem i zrobiłem lst to zastosowałem oprysk z asahi, wcześniej wywietrzyłem kodładnie boxa, bo wilgotność sięgała 75%

oświetlenie na weg
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1096503]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/62373/normal_WP_20200709_16_39_59_Pro.jpg[/url][/IMG]

Automat po wyjęciu z boxa
displayimage.php
[/url][/IMG]

ZDJĘCIA PORÓWNAWCZE Dzień 16 vs Dzień 19
IMG_20200706_231007.jpg
WP_20200709_16_19_06_Pro.jpg






Ciężki trening
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

całość

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Odkleiłem czerwone ledy od wiatraczka i ustawiłem go aby dmuchał moją panienkę, wywietrzyłem boxa, podlałem, spryskałem i zostawiłem go otwartego, w pokoju ustawiłem duży wentylator aby dmuchał sobie z 2och metrów na szafe z otwartym boxem.
Przed zamknięciem prezentowało sie to nastepująco :


displayimage.php
[/url][/IMG]

Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i obiecuje poprawę, nara spie****am
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Bardzo ładny pomidorek :) oby do ścinki i bez niedoborów :D

Zrobiłem mu zdjęcia wczoraj gdy miał 21 dni, i poprawiłem lst aby nie było wstydu przy Twoim :p dziś zrobię up

---------- Post Zaktualizowany 12:46 ---------- Data pierwszego postu 11:25 ----------

UPDATE DZIEŃ 21 (wczoraj)

wiele się nie działo, poprawiłem lst, oprysk z asahi, bez podlewania
zauważyłem rownież preflowery, moze dojzycie na zdjeciach ;)

przed poprawą lst


displayimage.php
[/url][/IMG]

po poprawie
displayimage.php
[/url][/IMG]

preflowery(?) [MENTION=95702]Magdalena[/MENTION]
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

narazie tyle
NL fast od [MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] już wyszedl. Następnego upa tutaj nie będzie, założę nowy temat skleje tam zdjęcia automata jako zbiorczy i w każdym upie będą. Oba krzaczki, narazie jednak proszę nie usuwać tematu. Przyda się do ułożenia zdjęć auto za kolejnością

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół