nasiona marihuany

LED 50w +2 x28w (0,22m2) 2 x lowers#2 pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Siema, na moje to jeszcze z 4 tygodnie co najmniej zanim to będzie gotowe - fajne, plenne pheno Ci się trafiło, w tym wypadku na pewno będzie się opłacało przytrzymać trochę dłużej ;)
Ja nawet jak na mineralnych nawozach jechałem, to na 2 tygodnie przed ścinką jak lałem samą wodę bez flusha to smak baczki był już gites :)
Przelałbym je z 2 razy samą wodą bo są mocno nabite azotem, później jeszcze podał z 2/3 razy pełną dawkę na flo i dopiero zaczął myśleć o laniu samej wody, ale w zasadzie wszystko zależy od kondycji plantów i ich zapotrzebowania.
Zmieniłbym też fp z 18/6 na 20/4 bo w przypadku tych ledów koszt będzie praktycznie zerowy, a pare gramców więcej może wpaść.
No i tą wilgotność przydałoby się zbić chociaż do 60%, jak w boxie będzie odpowiednia wentylacja to raczej nic się stać nie powinno ale im więcej szyszek koło siebie tym ryzyko wzrasta, więc miej to na uwadze ;) Dobrym pomysłem może być też dorzucenie niebawem jakichś kijków z bambusa i lekkie odchylenie odrostów, żeby nie było za ciasno i zawsze poprawi to obieg powietrza i zmniejszy ryzyko plechy - dobra wentylacja i odpowiednia wilgotność powinna zapobiec pleśni. Jak te patenty nie pomogą, to można wydać pare pln na osuszacz i spać spokojnie :kot: Pozdro
 

mlodygrower92

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2011
Postów
72
Buchów
14
Witam......w dniu sądu ostatecznego.
Tak jak myślałem dziś nastąpi kosa...
Na szybko rano sampel wysuszony w piekarniku.
Testy buch co 5 min...liczylem na 4 buszli a skończyłem na dwóch i mnie poskładało....to nie jest to od ziomka z ulicy.... Nigdy więcej ziomków z ulicy....
Mocą włada okrutnie. Wchodzi bardzo na głowę i ciało.... Nogi z waty w głowie natłok bardzo pozytywnych myśli. Ja się szykuje do zniw a Wam życzę miłego dnia. Po wszystkim dodam zdjęcia dziś wieczorem.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Zapodaj jakieś foty tej nabitej suni bo aż ciekaw jestem jak to finalnie wyszło :herm:
 

mlodygrower92

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2011
Postów
72
Buchów
14
Przepraszam witam. Troche mnie praca pochłonęła... Ciekawy projekt miałem....wiec tak... Przy trymie... Odpuściłem... Listki wyrywam na bieżąco jak biorę coś do Palonka.... Waga odmówiła posłuszeństwa... (pokazywała 1.56 kg ����). Nie wiem ile finalnie jest ile było mokrego... Mam zdjęcia po curringu....w trakcie żniw... A dajcie spokój... Co ja przeżyłem to tylko moje....akcja jak cholera ale to może kiedyś nawiaze do tego w innej fr. Więc tak jak mówiłem. Wagi nie mogłem skalibrować a że to ma być tylko dla mnie to waga jest mało istotna. Palenie mile...jakosciowe...smaczne przede wszystkim. Cóż mogę rzec... Takiego nigdy nie próbowałem...to z ulicy to nabite syfem shity.... Swoje to swoje. Miałem w tej uprawie 3 podejścia...wszystko widać zresztą gdy przeczyta się cały wątek. W planach projekt na 2 roślinki ze scrogiem ogarnąć. Lub jedną w konkret donicy diy.

Przepraszam wszystkich i dziękuję również wszystkim. Niektóre rady były bardzo pomocne (mr.weeeeeeeed dzięki). Skromnie jedno zdj z już w prawie gotowym wydaniu ponieważ jak wspomniałem...harvest był mega stresujący i nawet nie porobiłem zdjęć chyba....

Moderator.... Można DO ZAKOŃCZONYCH

A teraz zdj



Pozdro i proszę nie komentujcie trymu. Listki jak biorę odrywam :dance: słowa krytyki też przyjmę :shit: :delg: P. S miało być jedno są trzy hehe. Pozdro i z fartem!!

Edit2

Dorwałem wagę. Wyszło tyle ile na wadze. Po trymie dokładniejszym sądzę że byłoby z 10 g mniej. Suchutkie już dobrze. Więc moje minimum które sobie założyłem spełnione.



Suchego towaru 67g.
Czyli uśredniając jeden krzak dał 33.5 g.
Według mnie fajny wynik jak na pierwszy raz. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół