nasiona marihuany

Deja vu po wiadrze

Wyszukiwarka Forumowa:

Niki4282

New member
Rejestracja
Cze 21, 2020
Postów
1
Buchów
0
Walnełam sobie wiadro i strasznie zrobiło mi się nie dobrze ... miałam takie uczucie jagbym przeżyła ten dzień już 2 raz ... widziałam co się stanie w danym momecie, miałam już takie deja vu pare razy jak zajaram wiadro o co może chodzić ??? Ktoś tak miał ?
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Może organizm twój jest nie przyzwyczajony do wiaderka i za bardzo poczesało hehe ;) albo zapaliłeś coś nowego jakiegoś chemiora czy cuś ;)
 

buhaczek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2020
Postów
58
Buchów
0
Waląc wiadro otworzyłaś między wymiarowy portal łączący cię z bytami o wyższych możliwościach intelektualnych, którzy już od 2000lat wiedzieli co stanie się kiedy zaj*biesz wiaderko. Utrzymuj z nimi kontakt i rozmawiaj, oni wskażą ci drogę ale pamiętaj, strzeż się uguli. Jak zobaczysz kątem oka jakąś czarną postać to uciekaj. Powodzenia, za 2lata świetlne się z tobą skontaktujemy. :czacha:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Powodzenia, za 2lata świetlne się z tobą skontaktujemy.
nie żebym sie jakoś czepiał czy coś ale to jakbyś powiedział że skontaktujemy się z tobą za 2 km bo lata świetlne to jednostka odległości nie czasu.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Powodzenia, za 2lata świetlne się z tobą skontaktujemy.
nie żebym sie jakoś czepiał czy coś ale to jakbyś powiedział że skontaktujemy się z tobą za 2 km bo lata świetlne to jednostka odległości nie czasu.

I tak i nie bo jest to też powiedzmy jednostka czasu, światło potrzebuje 2 lat naszych które liczymy, żeby ten dystans przebyć, także nie za 2km a za 2 lata się skontaktuj z Tobą :D

A tak inna drogą to ja mam bez palenia podobne sytuacje, że przeżywając coś, czuje ze to juz było ze to juz przeżyłem jakby bez znaczenia staje się czas i wszystko co się dzieje się dzieje i minęło jednocześnie :D

Ogólnie świat fizyczny to tylko zagadka i labirynt dla naszych dusz, którą musimy w jakiś sposób pojąć, aby dusza się rozwijała, czary mary pozdrawiam z tysiąca wymiarów i dozobaczenia w snach
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
I tak i nie CIACH

i tak i tak.. poczytaj, co w dzisiejszych czasach jest banalne, dostęp do informacji nieograniczony... lata świetlne to jednostka odległości odpowiadająca w przybliżeniu 19 bilionom kilometrów stworzona na potrzeby astronomii, żebyś nie musiał sobie wyobrażać tych 19 bilionów kilometrów..
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Czyli nie zgodzisz się, że światło pokonuje ten dystans w nasz ziemski rok ? :)
A i 1 rok to 9.5 biliona km a nie 19

Nielogiczne odebrać to jako informacje, że jak światło pokona ten dystans, który zajmie mu 2 lata nasze juliańskie to on się z nim skontaktuje ? :D

Za 2 lata tak dowiedli amerykańscy naukowcy i nawet mój kalukalor w telefonie xD
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół