nasiona marihuany

Działanie wizualne

Wyszukiwarka Forumowa:

babagadadodziada

New member
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
3
Buchów
0
Dzień dobry,

Zastnawiam się nad pewną kwestią,

Otóż dwa razy zdarzyło mi się palić trawkę po której miałem lepsze wizuale jak po grzybach.
Raz kumpel poczęstował i na ulicy zaczęły powstawać konsktrukcje o pięknym neonowo fioletowym kolorze.
Kiedy indziej kolega zaprosił na lolka który zadziałał mocno psychodelicznie a wizuale były dokładnie takie jak po LSD.

Ostatnimi czasy klasyczne psychodeliki nie działają na mnie prowizualnie, za to trawka potrafiła pod tym względem zaskoczyć.

Ktoś także się z czymś takim spotkał?

Może ktoś podpowie jakie to były odmiany?
Chodzi mi po głowie namówienie kolegi z Holandii do włożenia jakiejś pod tym kątem polecanej do doniczki :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Po paleniu nigdy, i nie sądzę że jest to możliwe. Po mocnej makumbie na zamkniętych oczach coś tam się pojawiało ale wszystko "w głowie", a większej jazdy z zioła przeżyć się nie da. Do kwasa nijak tego nie można porównywać, może dopów Ci dali, albo szałwii wieszczej heh
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Brzmi troche jak znana i lubiana odmiana Brix/HairSpray od SebaSeeds
 

babagadadodziada

New member
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
3
Buchów
0
Wiele osób mi to próbuje wmówić jednak wiem co widziałem, a palonko było w tych wypadkach bardzo prawilne.

Najpewniej to kwestia mojej osobliwości że zdarzają mi się wizuale, lecz nie pisz że to niemożliwe. Na psychonaut w efektach masz też rubrykę "visual effects" więc nie tylko mi się zdarzyło doświadczyć ^^
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

Wiele osób mi to próbuje wmówić jednak wiem co widziałem, a palonko było w tych wypadkach bardzo prawilne.

własny sort? pewne źródło?

słownik napisał:
prawilny (język polski)
znaczenia:
przymiotnik jakościowy

(1.1) slang. właściwy, odpowiedni, dobry
(1.2) slang. lub gw. więz. godny szacunku, dobrej reputacji

Rusycyzm. Niby wlazło do języka na stałe. Ale określenia bardziej klasyczne mi nadal odpowiadają. Stary piernik jestem.

To trochę tak jak z tekstem znalazłem "na internecie" - uźwa w internecie - jest różnica miedzy czymś co leży na szafce i w szafce. AMEN

trochę offa być musi.

Najpewniej to kwestia mojej osobliwości że zdarzają mi się wizuale, lecz nie pisz że to niemożliwe. Na psychonaut w efektach masz też rubrykę "visual effects" więc nie tylko mi się zdarzyło doświadczyć ^^

jeśli mowa o: https://en.wikipedia.org/wiki/Synesthesia

wikipedia napisał:
deep concentration, sensory deprivation, or with use of psychedelics such as LSD or mescaline, and even, in some cases, marijuana.[5] However, synesthetes report that common stimulants, like caffeine and cigarettes do not affect the strength of their synesthesia, nor does alcohol.[5]:137–40

Eagleman, David M (2009). Wednesday is Indigo Blue: Discovering the Brain of Synesthesia (with an afterword by Dmitri Nabokov). Cambridge:

To ja bym potwierdził - muzyka jako obrazy np. Powiązanie dźwięku z obrazami - trudne do opisania i nie zawsze. Ale tego o czym Ty piszesz: no nie aż tak. Nawet po kwasie tak przecie nie ma ;] Brzmi jak opowieści z mchu i paproci.
[[to: i na ulicy zaczęły powstawać konsktrukcje o pięknym neonowo fioletowym kolorze. ]] Zniekształcenia otaczającej rzeczywistości fraktalne wizje przy zamkniętych oczach: nad-przestrzeń w obrazie - przedziwne skojarzenia i dostrzeganie powiązań pomiędzy pozornie zupełnie oderwanymi od siebie rzeczami. depresonifikacja - rozmycie własnego ja - kłótnie aniołów/demonów w głowie.... eeee... na pewno nie tazk zwane => różowe słoniki ;)

Porównywanie tego co czasem się pojawiało z LSD/grzybami etc. No nie. Zupełnie inne.
 
Ostatnia edycja:

babagadadodziada

New member
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
3
Buchów
0
To ja bym potwierdził - muzyka jako obrazy np. Powiązanie dźwięku z obrazami - trudne do opisania i nie zawsze. Ale tego o czym Ty piszesz: no nie aż tak. Nawet po kwasie tak przecie nie ma ;]

A gdzie ja pisałem o "różowych słoniach" te konstrukcje o których wspomniałem były złożone z fraktali, brzmi prościej i realniej? C:

Tobie może się też nie zdarzyło, skoro piszesz że porównanie do LSD mija się z celem, jednak raz powierzchnie na podłodze i meblach ładnie się rozmywały, nabrały kolor i wymiarów, tańczyły w szalonych kształtach dokładnie jak po kartonie.


Ale cóż, chyba muszę zaakceptować że na tym forum gdy na kogoś ciekawie działa traffka to się mu zarzuca że to dopalacze musiały być bo przecież takich efektów po marihunaen nie ma xD
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Na Tym forum ludzie palili tony różnego stafu , i jak myślisz tylko ty jesteś wyjątkowy że zioło robi ci haluny ?Masz dwie odpowiedzi do wyboru albo paliłeś COŚ albo coś z Tobą jest że tak na ciebie działa chociaż nigdy nie spotkałem się z żadnym z badań związanych z mj by jakiś związek zawarty w roślinie wywoływał halucynacje , pale od 20 lat i nigdy nie miałem halunów , paranoje owszem a paliłem dziwne rzeczy .Co ku**a jest z tym młodym pokoleniem jak nie haluny to deja vu po wiadrze nie wiem co palicie ale dla takich efektów sam spróbuję :zjarany:
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,124
Buchów
5,016
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

A gdzie ja pisałem o "różowych słoniach" te konstrukcje o których wspomniałem były złożone z fraktali, brzmi prościej i realniej? C:

Każdy mierzy swoją miarą i doświadczeniem. Ty piszesz o pojawieniu się tego jako "nakładki" na "wizje" rzeczywistości. Takich rzeczy po LSD nie przypominam sobie. Zniekształcenia, czasem prawie wykluczające normalną identyfikacje tego co się widzi - dostrzeganie złożonej wewnętrznej struktury przedmiotów - wzorów - kształtów: coś co najłatwiej nazwać po prostu nadprzestrzenią: i bardzo ciekawe wizuale przy zamkniętych oczach tak. Ale nie taka forma jaka u Ciebie się pojawiła.

Tobie może się też nie zdarzyło, skoro piszesz że porównanie do LSD mija się z celem, jednak raz powierzchnie na podłodze i meblach ładnie się rozmywały, nabrały kolor i wymiarów, tańczyły w szalonych kształtach dokładnie jak po kartonie.

Niezgodne z doświadczeniem własnym i raczej 99,9% ludzi. To co ja miałem po zielsku jest raczej nie często spotykane: nikt z moich znajomych.
Po sesjach z prawdziwymi psychedelikami odbiór zielska się także zmienił. Trochę tak jakby uruchamiało "szlaki" połączenia pozostałe po nich - ale to nie dotyczyło występujących wcześniej opisanych efektów, a pewnego rodzaju poczucia dziwności świata - takiego lekko kwaśnego, którego wcześniej po zielsku nie było. Zmieniło sie to na tyle mocno, że po pewnym czasie po prostu przestałem zupełnie palić. Z dnia na dzień praktycznie.

Ale cóż, chyba muszę zaakceptować że na tym forum gdy na kogoś ciekawie działa traffka to się mu zarzuca że to dopalacze musiały być bo przecież takich efektów po marihunaen nie ma xD

Możesz. Nic nie musisz. Kto Cię może do czegokolwiek zmusić ;D
Wiary na słowo w wypadku ludzi mających takie a nie inne doświadczenia z raczej nie masz co oczekiwać.

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół