nasiona marihuany

Garaż uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Witam wszystkich ostatnio miałem ***anie głowy i ta sprawa o której pisalem, oczywiscie zakończyła się zawiasami i nauczka do konca życia. A wiec wychodzę z pytaniem gdyż wynajmuje garaż w sumie od niedawna mam tam stara szafe chyba za czasow PRL wymiarów niestety nie jestem w stanie jeszcze podać bo nie mierzyłem, ale podam nie bawem i mam ochote zrobic z niej szafoboxa na max 2/3 pomidory. Oczywiście mam dojscie do pradu naliczane na jeden garaż rozmawiając z właścicielem garażu mam pelen dostep do pradu i jak zużyje ileś to tyle płacę oczywiście, zdaje sobie sprawe ze moze sie zapytać co tak zżera prąd, w tej kwestii myslalem żeby wkręcić go że składam komputery i lubie majstrować, ale nie wiem czy to przejdzie. Nastepnym krokiem jest to że teraz wchodzac do garażu moj termometr pokazuje mi w nim 25 stopni za bardzo nie wiem czy używać HPS czy po prostu jakiegoś CFL 200w.

Doświadczenia z boxami mam wiec wiem jak go skonstruować pozatym jest mnóstwo poradników.

Narazie w tym garażu jest sama szafa jakies deski stolik do którego można dać imadło, rower i jakies stare krzesła.

Warto coś próbować, oczywiscie kłódka tez jest moja i raczej nikt do niej nie ma dostępu prócz mnie?
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Przyjacielu. Zmagając się z podobną sytuacją wykonałem box z szafy, wewnątrz wykonałem ramkę z kantówek 3 cm, w ramce upchałem wełnę mineralną tworząc izolację zgodnie ze sztuką budowlaną, na to pokrycie z mylaru. Warunki w boksie panowały przyzwoite, lecz trzeba przyznać, że i wentylacja była sążna - rura 200 (za duża, można dać mniej). Da radę poradzić sobie z HPSem, ja miałem nawet 2 x 150W z słusznym wentylem mieszającym, temperatury osiągały od 24 do 28 stopni w cieplejsze dni. Powietrze nie było odprowadzane na zewnątrz tylko w hulało w pomieszczeniu.

Pomijając to, że da się to zrobić, to bardziej srałbym się nad tym, że jesteś na wynajmowanym. Wynajmujący zawsze może potrzebować wejść do środka i ma do tego prawo. Zawsze może (przykładowo) znaleźć żyda i zechcieć sprzedać mu garaż, dostaniesz telefon, że za pół godziny przyjedzie bo ktoś chce obejrzeć i masz drugi przypał :skr:

Pozdrufki
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Jak garaż szeregowiec to odradzam, słyszałem, że w Katowicach kiedyś policja latała z psami i nożycami do metalu między garażami. Okazało się, że w dwóch garażach boksy były.
Ponoć nikt nie podpie****ił, po prostu taka akcja prewencyjna.

Pozdrawiam,
DX
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Ogółem sytuacja jest taka że właścicieł lubi wpaść ale niestety tylko i wyłącznie wynajmuje garaże. No i raczej nie bedzie mi zaglądać po szafkach bo wie ze mogę miec tam swoje rzecze.

Bardziej mnie martwi kwestia pradu jak naciagnie ale z moich obliczeń za 18h swiatla przez 32 dni zaplace 54 zł to jest w ch*j mało.
 

Devillkiss

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2020
Postów
85
Buchów
1
Po twoich przejsciach to bym się 3x zastanowił bo zawiasy są a to już nie daleka droga. Co do oświetlenia to kup cob cree cxb3590, za***iste do uprawy a i w 100w się zmieścisz na np. 50x50 bo też dojdzie do tego wentylacja itp i w rezultacie wyjdzie 150w. I pamiętaj że np. Hps 100w bierze realnie ok. 115w
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
Ładnie prosisz się o kłopoty... Weź chłopaku posadz sobie jakieś szybkie rośliny albo auto, gdzies na dworze jak już masz takie cisnienie i to szybko jak coś na jesień chcesz mieć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół