nasiona marihuany

Black Cherry Gorilla×Peach Skunk/Ledy 330 Watt/1.08m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Oświetlenie :Led Clu058 330watt
Fotoperiod: 18/6 12/12
Box: 1.08m2 (120×90)Ambient
Podłoże: Ziemia Gold Label special mix
Donice:11l
Nawozy: Remo Nutrients
Wentylacja: wyciag primaclima 240m3/ mieszajace

Odmiana Black Cherry Gorilla (in house genetics) reg. ×Peach Skunk (Deadpanhead) reg. Nasiona zrobione przeze mnie zobaczymy co wyjdzie.

Siemanko w następnej uprawie tym razem polece z pestek zrobionych samemu. Roslin bedzie 9sztuk feminizowane cietych na Bena. Narazie siedza w weg box pod 60watt led full spectrum jak zwolni sie namiot za kilka tygodni to przesiadka.
Panny maja 3dzien
Pozdro








 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Właśnie tak sobie przeglądałem fotorelacje i patrzę a tu jest Twoja nowa :woohoo:
Jestem mega ciekawy tego crossa. Trzeba jakieś nazwy robocze wymyśleć dla twoich odmian :gan:
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Przemiał ostry w namiotach i lampy nie stygną, chłopak sie nie opie****a. Chciałbym mieć taki zapał bo przez tego virusa to w jakiś marazm popadłem. Powodzenia.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siema jakos 10ty dzionek wega zostało 8 sztuk jedna dopadł pies.


 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko rosliny poszły w docelowe troche sie powyciagały bo za slabe swiatełko było.









 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam krótki update wczoraj pociołem na bena lecimy dalej z wegiem. Jedna roslina marudzi żółte liscie sie zrobiły jak sie nie poprawi to poleci wchuj.








 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko dzisiaj rosliny przełączone,lecimy z indukcją. Jedna poszła w smieci od początku cos slabo szla. Foty po podlaniu dlatego liscie klapniete






 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wujas Benas zawsze spoko w boxie. Nie wiem czemu ale na oucie nie praktykuje wuja... Zaś w indorach moje ulubione cięcie. Kielkując seedy do boxa automatycznie z tyłu głowy siedzi mi natręctwo wyczekiwania na dzień w którym będą gotowe poznac wuja Bena.. Później moja żona ma prze***ane jak szperam w boksiwie.. A z 10 razy podczas jednego podlewania poznaję ją z wujem Benem, zmyślam historyjki jak to na wczasach w ciechocinku wujas sie napie****il jak działo albo jak pijany wuj kankana zatanczyl... Na mszy świętej i takie tam.. Przy tym żona musi zobaczyc każde cięcie i przyznać uznanie dla wuja.. Inaczej opowiadam o wuju a i nawet tydzień. Chyba przezemnie i wujka znienawidziła tą szame w sloikach znanej marki.

P.S - spox awatar haha.
P.S 2 - o wuju Benie ja wiem, że istniejesz! Jesli to czytasz odezwij sie!
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siema jakoś 10dzien indukcji powoli widzę że się będą zabierać za kwitnienie. Kilka popalonych z oprysku chemia na robactwo mimo że pryskałem na noc na kilku liściach popaliło.











I moje klony oraz matki które dochodzą do siebie





 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam zaczynamy 2gi tydzień jak rośliny kwitną. Podlewane wyregulowaną wodą z calmag co drugie podlanie,gleba bogata w nawozy więc na razie nie karmie. Oprócz wysokich temperatur jest ok mam nadzieję że z tego powody nie wypie****ą jajec.













 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Witam koniec 2tygodnia flo. Zaczynamy 3 tydzień, w przyszły weekend podgole doły i lecimy dalej.























Pozdro i do nastepnego
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Siemanko cotygodniowa aktualizacja jak za często to z***ać i ch*j. Zaczynamy 4tydz.kwitnienia zaczynają ładnie wyglądać. Dostają co jakiś czas nawozy lampy na 250 watt jak przejdą upały podkręcę do 300watt i tak zostanie do końca. Doły wygolone i na tym zakończę karczowanie. Pozdrawiam

























 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Jungle is massive :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół