nasiona marihuany

[100W LED][0.25m2] 1x Grapefruit i jego klony

Wyszukiwarka Forumowa:

jorgon94

New member
Rejestracja
Lis 22, 2016
Postów
2
Buchów
0
Witam, jest to mója pierwsza fotorelacja, lecz nie pierwszy grow :D

Na forum siedze już długi czas czytając i sie ucząc od was.
Dzięki i pozdro!


Rośliny: 1x Grapefruit od femaleseed + 3 klony z niej
Box: 50x50x170
Oświetlenie: 100W DIY LED 2x led ustawione na 50W
Medium: Matka w 11L kokos, donica materiałowa, klony 0.5L docelowo będzie 4L kokos
Filtr: 1 mieszak komputerowy, wlot pasywny, filtr węglowy 175m3/h
Nawozy: nawozy HESI coco, TNT, Power Zyme, Hesi Boost, Supervit, PK13/14, calmag od AN w razie potrzeby
asahi SL. PHmetr ADWA ocet do zbijania PH
Dla klonów: Try-pack od biobizz + Alg-a-mic
Warunki: wilgotność 50% Tem. 26C
Plany: Matka klonów jest już w zaawansowanym flow plan jest wyciągnąc z niej 150g.
A klony posłużą mi do poprowadzenia fotorelacji :D
Trening: LST, Topping i Defoliacja


Grapefruit matka
Okazała sie mutantem zaczeła rosnąć z 3 odrostami i ogólnie bardzo mnie zaskakuje, zero problemów z nią jedyny problem jaki miałem to ziemniórki poradziłem sobie z nimi spryskując kokos obficie wywarem z czosnku po każdym podlaniu przez 2 tygodnie. Nie liczyłem dni mniej więcej pamietam Veg 45-50dni i teraz około 60dnia Flo.
Podlewana co 2 dzień 4L wody, nawozy stosuje tak jak producent pisze, Ph 6.0





3 Klony czekają w donicach 0.5l kiedy ich matka pójdzie pod kose od razu przesadzam do donic docelowych i przestawiam na 12/12.
1 klon tylko LST pozostałe LST i HST jak narazie poszedł topping i naginanie.
Podlewane kiedy bedzie sucho po 200ml wody z nawozami 1ml/l fishmix, 0,5ml/l alg-a-mic , Ph im nie sprawdzam narazie tylko je obserwuje. Klony mają po 30dni ukorzeniane były bez pomocy specyfików, woda odstana kranówka.


 

jorgon94

New member
Rejestracja
Lis 22, 2016
Postów
2
Buchów
0
Smutny up :(

niestety 3 glowne topy zaatakowala plesn, wiec juz sie moge porzegnac z planami.
musialem je sciac i sie szusza zobaczymy ile bedzie z tego, od 4 dni jedzie na samej wodzie
reszta jeszcze dojrzewa.
Kupilem osuszacz powietrza mam nadzieje ze zbije wilgotnosc i reszta rosliny przetrwa bez plesni i spokojnie dojrzeje.




zdjecia juz po wicieciu plesni, czy macie jakies sposoby oprucz WC na pozbycie sie smaku nawozow z topow?
myslalem zrobc z nich BHO, ale nie wiem czy bedzie w nim czuc nawozy jak to sie ma do olejkow ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół