nasiona marihuany

Dziwnie cieńkie poskrecane liśc

Wyszukiwarka Forumowa:

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
Witam mam roslinke na 24 dniu weg i cos zaczeła dziwnie rosnąć, raz dostała alga grow w dawce 2,5 ml na litr i i power roots tez raz z połową dawki.



ktoś miał podobny problem ?

---------- Post Zaktualizowany 10:48 ---------- Data pierwszego postu 09:33 ----------

Sory za błąd w tytule ..
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Spalona nawozami. Nie widzę sensu lania czegokolwiek jeżeli nie wykazywała niedoborów, a zwłaszcza dublowania nawozów.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To wcale a wcale nie przypomina popalenia nawozami. Prędzej jakiś wirus albo mutacja. Duża szansa już taki zostanie i nie wróci do normalności.
 

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
dublowania nawozów.
raczej tego tu nie było, dwa nawozy o całkiem odmiennym składzie, a co do spalenia też mało co prawdopodobne, inne panny mają się wyśmienicie a tylko dwie tak kuleją. Może to być coś jednak z tą genetyką są to Afghan Kush Special z World of seed, jak dotąd nigdy nie miałem problemów z tym producentem, ale nieraz obiło mi się o uszy że różnie z tą genetyką u nich bywa.
 

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
Siemka, wczoraj przełączyłęm 12/12, dzisiaj otworzyłem boxa a tam z tymi dwoma pannami coraz gorzej, na pocztątku te liście się wykręcały na wszystkie strony i były nienaturalnie cienkie teraz zaczeły się jakby przypalać i robić białe miejscami..















mam pytanie, jeżeli jest to jakis wiru tos czy może przejść na inne roślinki ? bo przy jedenej pannie obok tak jakby dwa liśćie zaczeły się leciutko przypalać, ale narazie reszta jest ok, co zrobić z tym? wypierdo... je? czy poczekać jeszcze na rozwój sytuacji?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Pewnie może, ale nie mam pojęcia jaką drogą. Nie miałem nigdy takiego problemu więc zbytnio się nie interesowałem tematem. Daj im maseczki w razie czego ;)
Na twoim miejscu wywalił bym te krzaki, nic już z nich nie będzie.
 

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
jeden poszedł do kosza (ten bardziej zepsuty) a jednego przytrzymam z 2 dni i zobaczę co się z nim stanie
 

Atomowy Hamak

Member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
16
Buchów
0
Miałem identyczną sytuacje, wystąpiło to na 1 plancie indoorowym, automat. Nie przeniosło się. Roślina zatrzymała się w rozwoju i stała tak około 2 tygodnie, myślałem, że to nawozy, lałem samą wodę, nie było zmian, później lałem minimalne ilości nawozów. Najsłabsze liście poodcinałem, po około dwóch tygodniach odbiła od razu w kwitnienie, wyrosła później zdrowa, ale była mocno spóźniona i plon był śmieszny - ok. 15 punktów vitay. Do dziś nie wiem co to było.
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
A skad dokladnie masz nasiona? Ja obstawiam przestrzelone geny/mutacje. Nigdy nie widzialem takich rzeczy od nawozow, za to mutanty wykrecone w bardzo podobny sposob widzialem :)
 

Dabster

Member
Rejestracja
Cze 20, 2020
Postów
9
Buchów
0
A skad dokladnie masz nasiona? Ja obstawiam przestrzelone geny/mutacje. Nigdy nie widzialem takich rzeczy od nawozow, za to mutanty wykrecone w bardzo podobny sposob widzialem :)

Od nawozów napewno to nie jest bo ich praktycznie nie było, a pestki są z World of seed, Afgan kush special. Wiele razy miałem juz od tego producenta nasiona i zawszze wszystko było ok, choć wiele razy czytałem że z ich genetyką różnie bywa. Od wczoraj zwiększyłem przepływ CO2 w boxie i zauwarzyłem że zalążki nowych liści mają jakby lepszą strukture. Za pare dni wrzuce fotki i zobaczymy co z tego będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół