nasiona marihuany

Fotorelacja [outdoor][wszystko klony][uk klimat]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Dla mnie jestes bucem bez kultury. Ogarnij sie dziecko.
 

rzutnik

més que la vida
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
170
Buchów
0
Widać że frustracja po wy***aniu krzaków sięga zenitu wyluzuj , a tak na marginesie skąd wiesz że niebiescy je wykopali raczej oni nie wykopują tylko wycinają , mi to wygląda na wy***kę ziomali , może nawet ich znasz .
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Spokojnie Panowie, bez wyzwisk i nerwów prosze . . .

fakt zdjecia mogłby byc lepsze . . .
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Wszystko bylo w okolicy zabrane(nosze rekawiczki wiec nie powinni nic znalezc) i zostawili po sobie porzadek.. Ze znajomych nikt nie wie gdzie to jest, co najwyzej tamci "exploratorzy" mogli to wykopac ale watpie zeby jakies malolaty przy okazji zabrali jakies foliowki i konewke ukryta w krzakach. Pozatym wykopywac tak rozwinietego planta to raczej pewna smierc dla rosliny wiec przesadzenie nie wchodzilo w rachube.

---------- Post Zaktualizowany 16:52 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------

Spokojnie Panowie, bez wyzwisk i nerwów prosze . . .

fakt zdjecia mogłby byc lepsze . . .

Nawet jak sa forumowiczom niezbedne fotki ziemi bez roslin w wysokiej jakosci, to nie znaczy ze moze mnie obrazac.. Jesli mu sie nie podoba 1 czy 2 gorsze fotki to moze sobie isc gdzie indziej, 1a z fotek byla w dobrej jakosci a takie czepianie sie niczemu nie pomoze.
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Ja to po pierwsze nie kminie po co zająłeś się spotem na którym Cie grupka małolatów znalazła, a po drugie to, że wstawiasz foty samej gleby :alien:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół