nasiona marihuany

Fotorelacja [outdoor][wszystko klony][uk klimat]

Wyszukiwarka Forumowa:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam serdecznie, przedstawiam w owej fotorelacji moją pierwszą hodowle outdoor, licze na zainteresowanie i pomoc. Lecimy:
-sa 2 spoty
-klimat uk
-klony to monstercrop clony(zrobione z kwitnacych juz roslinek[3 week])
-podlewane tanim nawozem do pomidorow z supermarketow bodajze 5-3-7(zrobie aktualizacje tu)
-ziemia byla przygotowana nastepujaco: kopie dolek 0.5m x 0.5m x 0.5m(chcialem wieksze ale korzeni bylo w ch*j w ziemi i ciezko to bylo wykopac), do dolka wrzucam ususzone skorki bananow i skorupki jajek z l mala iloscia fishmeal i kurzej kupy oraz perylitu. calosc wymieszana w kupionej ale taniej ziemi z marketu, ziemie obok przekopalem, a przed wysypaniem tej kupionej ziemi wylozylem dolek mata taka do gorodka przeciwko chwastom
-glowny cel: wyj***c ile sie da ziola przy jak najmniejszym wkladzie finansowym

Legenda:
MD - moby dick
CHSK - chocolate skunk
DRG - dr grinspoon
(mozliwe ze sie okaze ze jakis plant to bedzie white widow albo amnesia lemon bo burdel mialem w klonowni)
Pora na zdjecia. Troche tego bedzie wiem mozliwe ze poprzestawiam w tygodniu:
SP1 - spot 1(tu mamy teorytycznie 2 planty 1 drg i 1 chsk + 2 randomy ktore dorzucilem po czasie bo nie mialem co z nimi zrobic)
SP2 - spot 2(tu mamy 5 plantow 3 albo 4x md i 1x drg[ktory ma sie tak sobie aktualnie], a jesli md beda 3 a nie 4 to znaczy ze ostatni to amneisa lemon[wspominalem ze mialem burdel z klonami?])


***edit***
w zwiazku iz mam limit na zdjecia, podczas pisania posta musialem usunac czesc zdjec, ktore dodam w pozniejszym poscie jak bede mial chwile wolna. Na SP1 planty byly sadzone miedzy 1 a 5 kwietnia, na SP2 planty byly sadzone pod koniec kwietnia jakos 20-30(mozna zauwazyc poty w ziemi zamiast normalnych dolkow, po prostu korzeni bylo w ch*j wiec przebicie sie przez to, to byla katorga i wpadlem na takie rozwiazanie bo bylo juz pozno; koniec kwietnia, a spotów na moje klony brakowało]
***~~~***



23/05
sp1 choc sk




drg sp1



23/5 randomy



25/05
sp1 drg dorobilem belki do LST



chsk sp1



30/05
chsk sp1


drg sp1





u***alem lodyge przy lst i doczepilem ja na nitke


i randomy




01/06
drg sp2



md sp2



md@2 sp2


md@3 sp2



md@4 sp2



+wycialem drzewo zeby moje panie mialy wiecej slonca


05/06
drg sp1


chsk sp1


06/06
drg sp1



tu wycialem drzewko zeby drg mial wiecej slonca


chsk sp1

tu probowalem u niego toppingu/fimmingu(apropo czy ktos kto robil monstercrop klony moglby sie wypowiedziec czy jest sens toppingu/fimmingu tego rodzaju klonow? bo u nich pietra rosna inaczej wiec nie jestem pewny czy podziala)


Reszta zdjec mi sie nie chce zaladowac nie wiem czemu. Na czasie dorobie fotki obydwuch spotow, ale puki co na sp1 drg ma jakies 1,7m juz takze wow jestem pod wrazeniem. Zapraszam do komentowania.

Edit
Ale zal w***alem tu od chu*a zdjec pozniej po opublikowaniu posta musialem wyj***c polowe przez jakis limit... -.-
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 66767

Guest
Siema wydaje mi się że pomyliłeś działy jeżeli chodzi o fotorelację.Napisz do admina to ci przeżuci w odpowiednie miejsce dla fr.Co do limitu o jaki limit ci chodzi?A co do samego outdoora to życzę powodzenia i obfitych zbiorów.Pozdro:tiphat:
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
u***alem lodyge przy lst i doczepilem ja na nitke




Reszta zdjec mi sie nie chce zaladowac nie wiem czemu. Na czasie dorobie fotki obydwuch spotow, ale puki co na sp1 drg ma jakies 1,7m juz takze wow jestem pod wrazeniem. Zapraszam do komentowania.

Edit
Ale zal w***alem tu od chu*a zdjec pozniej po opublikowaniu posta musialem wyj***c polowe przez jakis limit... -.-

Ładne rośliny. Tą nitkę zamień na jakiś grubszy sznurek bo nitka się werżnie w łodygi i może je nawet przeciąć. Ja na sznurek w miejscu gdzie styka się z łodygą, daje kawałek wężyka gumowego/igielitowego - zapobiega to wniknięciu sznurka w łodygę.

Na forum jest limit zdjęć do 1 posta - bodajże 20 szt. Jak chcesz wrzucić więcej to musisz to zrobić w nowym poście.

Powodzonka.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
ciekawy projekt hehhe na angielskich ziemiach nie dużo osób fotorelacjonuje krzaczki na forum
Ale sezonowy drgrinspoon to w Anglii ci nie dojdzie
Zdrówko i powodzenia
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
licze na cód, ponoc ma byc sucho w tym roku to moze tez goraco i jasno. w najgorszym wypadku bede stal z latarka w pazdzierniku/listopadzie :D. Dodam tylko, ze to moj 1 grow outdoor wczesniej tylko robilem boxa. I jc z limitem to mi chodilo o zdjecia.

W zwiazku z bolem plecow nie moglem zaniesc duzo wody moim panienkom na 2 spocie ale dalem rade cos tam pograbic i wyciac troche krzoli dookola.

Stan na 22/06
SP2
MD#1



MD#2



MD#3



MD#4



DRG
Tutaj juz sie poddalem, przewrocil sie, inne rosliny zabraly mu w ch*j swiatla, jest malutki i chorowity a do tego dlugo kwitnie wiec chyba szkoda zachodu. Zostawie go naturze.




Aaaa i tutaj jeszcze po drodze na miejscowke znalazlem takie wiory nie wiem skad one tu ale jest ich od hoo ya. Czy da rade jakos to wykorzystac jako nawoz albo do ziemi czy cos? warto to zabrac?


Ogolnie to wszystkie roslinki maja slaby dostep do swiatla bo inne rosliny tam juz wyrosniete sa i prawde mowiac juz chyba z 3-4 drzewa scialem zeby one mialy swiatlo :D. Czas pokaze jak to wyjdzie. JC to z ostatnim podlaniem zaczołem tez dorzucac bloom booster od BioBizz. Bless

[MENTION=67053]edi[/MENTION]t
Dzisiaj SP1(24.06)
Ze wzgledu na bolace plecy dzisiaj zdazylem sie zajac tylko 1 roslina ale ogolnie to wygladaja jakby mialy sie swietnie(okolica bogata w substancje odzywcze i dostep do swiatla).
Pare uwag na dzisiaj:
-zmienilem trening lst z nitki na kabelki
-wygrabilem ziemie dookola planta, pousuwalem pokrzywy, chwasty i smieci organiczne spod krzaka
-powyrywalem liscie z dolu ktore mialy sie slabo lub byly martwe(zauwazylem ze mimo ze niektore liscie byly wyzej ale byly pojedyncze(te co urosly w trakcie rewegetacji takie z 1 lisciem a nie z 5,7 itp) to one zrobily sie zolte jakby roslina zadecydowala zeby je wypie****ic bo maja tylko 1 lisc. ciekawe)
-zauwazylem ze na jednym plancie pojawia sie ten dziwny robak co robi kokony co wyglada jak gesta slina(usunalem to strumieniem wody)
-1 lisc dostal powdery mildew(na szczescie mam na to srodek jutro podejde to zaaplikuje)

Fotki:
sk***ialy kokon



powdery mildew


oba na jednym ujeciu(czuje sie jak peter parker)


ChSk
To przy nim odbylem dzisiejsza prace(swoja droga wyglada super krzaczascie, po dzisiejszym lst licze na jeszcze wieksza panienke)


widok z gory

ze swiatlem(tu wyglada troche chudziej jak lampe wlaczylem)


tu zmienione LST

(ale itak haczyki tylko porobilem z tego i przywiazalem do nitki dalej lol(ale wrzynac sie nie powinno juz[i bez kitu niektore ciezko bylo zdjac bo zaczely sie wrzynac])

Tu DRG

(nim zajme sie jutro, nie ma duzo do roboty oprocz wymiany lst i ogarniecia ziemi u dolu)
swoja droga ten drg ma juz 1.7m takze wk***ie sie jak cos mu sie stanie bo za dlugo dochodzi :x



Randomy:

One odziwo radza sobie swietnie, ten wiekszy potrzebuje lst w kierunku odwrotnym od jej indica-kolezanki.
Btw jc to wiem ze nie sadzi sie plantow obok sb ale wtedy bylem styrany robota juz i nie mialem sily kopac kolejnego dolu a itak oba wygladaly jak trupy wiec myslalem ze juz ch*j z nich bedzie(wgl ten wiekszy wypuszcza 3-palczaste liscie wiec chyba nie jest u niego jakos super :D)


Wgl moj region to centrum UK takze pogoda nie jest az taka sk***iala jak na obrzezach i jak mam byc szczery to przez ostatnich pare lat to lato jest bardzo podobne klimatem do polski(fakt pada troche wiecej... ale tu w centrum to ta roznica jest niezauwazalna[chyba ze to grzudzien/styczen itp to wtedy leje od chu*a z reszta wiecej deszczu to mniej misji dla mnie i ulga dla plecow :D]
To na tyle. Dodam reszte jutro jak je skoncze. Bless

###update###
Zycie to dziwka. Wczoraj wieczorem czytalem na forum temat o incydentach ze spotami, nie mialem co napisac, a dzis jakichs 3 typa angoli mlodych ok. 20 lat bawili sie w explorerow i znalezli mnie z krzakami. Nie wiem co dalej czy oplaca sie latac i karmic te planty skoro jest duza szansa ze oni to za***ia... ehh. zdjecia wrzuce pozniej. bless.
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
###update###
Na SP2 nie wrocilem od wrzucenia ostatnich fotek bo jest daleko, bolaly mnie plecy i ogolnie mialem duzo spraw do zalatwienia ale wyruszylem na SP1 ktory jest blizej, ten na ktorym spotkalem zadnych przygod exploratorow. Roslinki maja sie dobrze aczkolwiek obawiam sie ze jak bedzie gotowa do sciecia to mi ja podpie****a :< zdecydowalem jednak zajac sie tym plantem, najwyzej bedzie lipa.

Fotki:

25.06





Tu jest kokon tego robaka co wszedzie sie mi pojawia na roslinkach, strasznie upierdliwe stwory. Wygladaja te kokony jak ludzka slina taka gesta i raczej jest popularny bo mam go na obydwuch spotach a one sa w miare daleko od sb.

DRG



CHSK



Randomy




Po tamtej wizycie padalo non-stop praktycznie az do 10.07, 11go wyszlo slonce, 12go poszedlem na spota na obczajke.

12.07
DRG (aktualna wysokosc to okolo 1.8m)




CHSK (aktualna wysokosc to okolo 1.3-1.4m)



Ogolnie nie widac na zdjeciach ale CHSK strasznie pozarty przez robale jest.

Randomy (wysokosc jakies70cm duzy i 50cm maly)




Na czasie podrzuce fotki z SP2. Bless!
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
ładnie, bedzie obficie

zmienilem nawozy na bio dla wojka pozytywa :D teraz tylko bio canna i bio bizz ale to na indoorowych tylko i ogrodkowych moich paniach. Te outdoorki tutaj jada na tanim nawozie z marketu gdzie przez jakis czas jeszcze lalem troche biobizz boost bo myslalem ze jak te biale piscilsy sie pojawily to ona juz kwitnie, ale nie kwitnie wiec przestalem to rzucac. mysle ze niepowinno zaszkodzic.


###aktualiyacja###

Dzis wybralem sie na SP2

Tutaj panienki prawie nic nie ruszyly, krzaki zabieraja im swiatlo, slimaki je wpie****aja i te robale co robia kokony ze sliny..

DRG(zapomniany wojownik pozostawiony w buszu i zdany na siebie)


MD1


MD2


MD3


MD4


+ scialem troche drzew zeby panienki mogly sie kapac w deszczu fotonow









Niestety ale dzis ich niepodlalem zadnymi odzywkami bo przez bol plecow nie moge sobie pozwolic na noszenie wody ale jak tylko sie bd lepiej czul to panienki dostana jakies fajne tanie odzywki z marketu :wal:
 
Ostatnia edycja:
P

pozytyw

Guest
zmienilem nawozy na bio dla wojka pozytywa :D

o kurde dzięki wielkie, to naprawde miło jak tak , fajnie sie mozna poczuc

teraz tylko bio canna i bio bizz ale to na indoorowych tylko i ogrodkowych moich paniach.

masz tez biotabs certyfikowane, dodatkowo


Te outdoorki tutaj jada na tanim nawozie z marketu

szukaj certyfikowanego biohumus w markecie , ktory jest 100% organiczny - nie jest drogi a lepszy niz ten syf

gdzie przez jakis czas jeszcze lalem troche biobizz boost bo myslalem ze jak te biale piscilsy sie pojawily to ona juz kwitnie, ale nie kwitnie wiec przestalem to rzucac. mysle ze niepowinno zaszkodzic.
Zaraz wrzuce aktualizacje do SP2

boosty z pk mozesz juz lac np. 50-75% dawki i niedlugo 100 i 120%
mysle ze N mają optymalnie i obserwój jaka zieleń jest
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
o kurde dzięki wielkie, to naprawde miło jak tak , fajnie sie mozna poczuc



masz tez biotabs certyfikowane, dodatkowo




szukaj certyfikowanego biohumus w markecie , ktory jest 100% organiczny - nie jest drogi a lepszy niz ten syf



boosty z pk mozesz juz lac np. 50-75% dawki i niedlugo 100 i 120%
mysle ze N mają optymalnie i obserwój jaka zieleń jest

Dzieki za porady, a ten biohumus to chyba w polskich sklepach, ja w uk tutaj organiczne nawozy jak szukam to ciezko znalezc a jak juz to drogie bo maja jakies certyfikaty eko-guru. Co do tabsow to tez slyszalem same dobre rzeczy o nich ale juz wspominalem ze ta uprawa ma mnie kosztowac jak najmniej i puki co jade na tym co mam.

Zaczalem tez zbierac rozne rzeczy zeby na sezon za rok uzyc je na outdoor. Mam litrowa butelke pelna fusow z kawy, kolejna butelke 1.5 litrowa pelna suszonych i pocwiartowanych skorek z bananow i zbieram tez skorupki jajek szoruje je normalnie susze i wkladam do pojemniczka :D slyszalem jeszcze ze jakos pokrzywy mozna wykorzystac ale ja tam mieszczuch jestem z blokerskich odchlani. Nie obczajam co to jest gnojownik czy kompostownik xD jesli masz jakies organiczne opcje na nawozy to zajedz temat bo ja osobiscie jestem wielkim fanem recyklingu(nie mylic z fanatykiem). Ratujcie delfiny. Bless.
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Ło ku**a, jak na taki dostęp do światła to i tak ładnie poszły ;)
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Dzis odwiedzilem SP1:
Tu Chocolate Skunk..:


Tu Dr Grinspoon....:


A tu randomy.. zdjecie troche nie wyrazne ale i tak chu*a tam jest


Mam nadzieje ze na SP2 cos sie ostalo :x
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Jak masz takie zdjęcia dodawać to lepiej nie dodawaj hahahah Ty durny czy jaki?
 

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Jak masz takie zdjęcia dodawać to lepiej nie dodawaj hahahah Ty durny czy jaki?

Widac rodzice woleli sie upic przed 12 anizeli nauczyc dziecko kultury osobistej. Nic nie wnosisz do tematu. Moze 2 zdjecia sa gorszej jakosci bo na predkosci chcialem z tamtad wyleciec bo nie mam ochoty z niebieskimi sobie pogaworzyc ale widac ze roslinki zostaly wykopane i nic tam nie ma wiec po prostu wyjdz, idz tam z kad przyszedles i nie wracaj. Nie pozdrawiam.
 

bondi16

Member
Rejestracja
Paź 10, 2015
Postów
20
Buchów
0
Chłopie wyjdź lepiej razem z tymi swoimi panienkami. Co Ty w ogóle do mnie piszesz, zastanów się dwa razy, jak nie wiesz kim jestem to lepiej przeproś dwa razy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół