nasiona marihuany

[150W COB LED Full spectrum] [2xLED 8W 2700k] [0.25m2] [Ak47, Amnesia x NL, Allen Technology, Durban x Passion] userzykowe bio

Wyszukiwarka Forumowa:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Mam ustawione na nocne świecenie, było by fajnie gdyby ten Twój mi wystarczył bo jest ciut tańszy, tylko martwi mnie troszkę to że ten mój obecny ma niby 232m3, ten Twoj duo ma niecałe 200... Ale robię właśnie test, podłączyłem filtr pod tego AAB, ciekawe o ile temp wzrośnie względem temp w pokoju. Boje sie że jak kupie Twój to będzie ciut za słaby i temp da sie we znaki , natomiast tego mocniejszego obawiam się o hałas, chociaz niby w specyfikacji ten Twój na drugim biegu daje tyle decybeli co ten mocniejszy na pierwszym biego z różnica 50cm3 bo ten mocniejszy na pierwszym biegu ciągnie 250cm... ( możesz rzucić okiem i je porównać? ) LIPA jest taka że Jutuby milczą na te tematy, żadnych testów, porównań, nagrań gdy są na chodzie, totalnie nic. Takie małe boxy są trudniejsze w utrzymaniu odpowiednich warunków a ja nic więcej dla siebie nie potrzebuje, 1lub 2 roślinki to wszystko co mi potrzeba a nie kupię do tej szafki wentylatora z regulacją i wygłuszonego za 700 zł :D dzięki za poświęcony czas, będę sie przyglądał Twojemu dziełu zielonej mocy :D

No ja bym brał ten co mam, objętości boxow mamy w miarę podobne. Zerknąłem na ten większy i pozostaję przy swoim. Dokupilbym jeszcze jedno wygłuszenie 90 cm ale to już moja fanaberia :D wtedy jedynie mieszający będzie słyszalny.
Nie ma sprawy :D zawsze to ruch w relacji :D
Trzymam kciuki, nie zapomnij się pochwalić jak ruszysz z grow :D
Z fartem!
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Ja już lecę :p w inkubatorku mam dwa criticale od RQS, jeden będzie w ziemi a drugi w DWC ( oba w tym samym boxie) jak byś prześledził moje tematy to zauważułbyś że już kilka razy probowałem i zawsze jakaś lipa, koledzy z forum mówią że przelewam, w każdym razie lecę dalej, z testów temp z filtrem wychodzi że.. W pokoju mam 26 stopni a w boxie 33, czyli tak jak mówiłem... Bez wymiany wentyla sie nie obejdzie :D z uwagi na moje próby z DWC chce pilnować temp, wysoka temp w boxie to wysoka temp zupy w bubblerze. Co do wygłuszenia, rzecz w tym że to trzeba mieć gdzie puścić, moja szafa jest tajemna, myślałem o tym tłumiku za ok 80 zł ale dziwnie by to wyglądało jak by to wychodziło i wystawało z szafy :oczy: xD
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
A nie możesz jakoś zwinąć wygłuszenia pod sufitem? Ten wentylator u mnie po obcięciu liści utrzymuje w dzień temperature otoczenia a w nocy kiedy włączają się lampy jest 20 kilka stopni. Widziałem, sam pisałem że przelales :D
Ten Durban x Passion jakoś strasznie wolno kwitnie a z opisu powinien kwitnąć najszybciej
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Łącznie mam chyba 150 albo 160cm szafki, Sam dwc to 38cm , do tego odległość od mojego Marsa do szczytu rośliny czyli ok 45 cm i do tego odliczyć miejsce na filtr pod sufitem szafy... Czyli jakieś 25cm, tak więc nie dostaje za wiele dla roślinki :D ale... Kupiłem ten wentyl, kupilem ten co Ty masz czyli ten duo ale wybrałem ten mocniejszy i regulator obrotów ale to akurat lipa i strata kasy, obroty zmniejsza ale wiatrak zaczyna buczeć, jaki sens zamienić szum na buczenie... No trudno, co do wiatraka jest kozak, mój AAB nie ma nawet podejścia, tutaj czuć ciśnienie i jestem zadowolony, na pierwszym biegu hałasuje jak mój ten wentyl z radiatora od Ryzen + delikatnie mocniejszy szum, ale nie ma źle, fajny wentyl, jestem zadowolony, teraz lada dzień muszę go założyć, miejsca mało... A muszę uwzględnić filtr :D regulator total lipa... A czytałem tutaj pochlebne opinie.
 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
49 dzień flo
Roślinom żółkną i kruszą się liście. U AK, Allen Technology oraz Amnesia x NL widać pojedyncze bursztynowe trichomy. Dostały 2 dni temu wodę z nawozem z bananów. Kiedy zacząć lać samą wodę?
Dzisiaj trochę więcej zdjęć :)

AK47













Durban x Passion









Allen Technology











Amnesia x NL








Wszystkie

 
Ostatnia edycja:

dzefrej59

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
385
Buchów
6
Dzięki :D
No dobra ale jaki Ty masz metraż i ile wega zrobiłeś :D Ale roślinki zacne

Na początku miałem 0,64m2 ale przeciągnałem vega przez automazara :D Teraz musiałem kupić 1m2 bo by mi namiot przebiły :jprd: Prawie 60 dni vega na lemonie i white russian i ok 50 na mniejszym lemonie :D
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
55 dzień flo
Czyli prawie 8 tygodni kwitnienia za nami!
Ak, i Amnesia mają juz sporo brązowych trichomów ale dolne topy nie. Podobnie jak u Allen Technology. Myślicie że mogę wrzucać kolejne planty na wega do PC boxa? Ile jeszcze będę musiał czekać aż dojrzeją?

AK47





Durban x Passion




Amnesia x NL



Allen Technology






Durban x Passion i AK47



Allen Technology i Amnesia x NL



Wszystkie



Koleżanki AK47

 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,471
Odznaki
3
Tam już nic więcej nie spuchnie lub minimalnie. Jak chcesz to trzymaj dłużej.
 

muu

Well-known member
Rejestracja
Lip 6, 2020
Postów
258
Buchów
438
Spoko ci to wyszlo. Ciekawe jaki będzie wynik bo mam taki sam box. Ta amnesia wyglada jak dla mnie chyba najbardziej smakowicie :D
Daj znac ile wyszlo koniecznie :dance:
Jak chcesz od razu nastepne sadzic to ja już bym moczył ziarna :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół