nasiona marihuany

[150W COB LED Full spectrum] [2xLED 8W 2700k] [0.25m2] [Ak47, Amnesia x NL, Allen Technology, Durban x Passion] userzykowe bio

Wyszukiwarka Forumowa:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Spoko ci to wyszlo. Ciekawe jaki będzie wynik bo mam taki sam box. Ta amnesia wyglada jak dla mnie chyba najbardziej smakowicie :D
Daj znac ile wyszlo koniecznie :dance:
Jak chcesz od razu nastepne sadzic to ja już bym moczył ziarna :)

Jasne, wrzucę wynik końcowy :D weź poprawkę na to że sporo sampli ucialem po drodze :D
Akurat mam pestki od Gnoma to będzie się działo :D
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
60 dzień flo
Poszła kosa szczytów AK bo bylo sporo bursztynu, reszta rośliny poczeka jeszcze kilka dni.
Durban x Passion- znalazłem raptem kilka bursztynowych trichomów.
Allen Technology- na samych szczytach jest trochę bursztynu.
Amnesia x NL za bardzo nic nie znalazłem.
Warto jeszcze poczekać? Czy ciąć szczyty a poczekać z resztą? Czy ciąć po całości?

Ak47













Durban x Passion







Allen Technology







Amnesia x NL





 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Skróciłem dzień do 10 h i poczekam jeszcze 2-3 dni. Następny up raczej będzie po ścince.
Z fartem!
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
63 dzień flo

Scialem Almnesia x Nl i okazało się że w środku jednego szczytu była pleśń co trochę mnie dziwi bo wilgotność jest niska. Ale topy mega zbite





Ścięty został popcorn na Ak47.



Durban x Passion


Allen Technology
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Skoro topy mega zbite, to logicznym jest, że ruch powietrza jest tam zmniejszony, a liście jak transpirowały tak dalej transpirujo wodę. :p
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Skoro topy mega zbite, to logicznym jest, że ruch powietrza jest tam zmniejszony, a liście jak transpirowały tak dalej transpirujo wodę. :p

No tak tylko że nie podejrzewałem że nawet w takim przypadku gdzie nie podlewalem roślin trochę i wilgotnośc jest naprawdę niska plecha się pojawi. Myślisz że ile jeszcze mogę potrzymac pozostałe?
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
65 dzień flo
Poszła kosa całości Allen Technology i głównych topów Durban x Passion. Ten ostatni ma fajną strukturę. Popcorn postoi jeszcze chwilę





 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Tak to wygląda, nwm ile g wyszło bo jeszcze muszą poleżeć trochę ale jestem zadowolony. Wynik podam jak wyschną :D
Durban x Passion, Amnesia x NL, Allen Technology, Ak47



PS: po namyśle uznaje że po***aly mi się serio te odmiany. Allen Technology czyli najwyższa z czterema topami to zapewne Amnesia x NL ponieważ Allen Technology miał być indicą. Tak czy siak jest git.
 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Po miesiącu curringu i testowania zioła na różne sposoby mam kilka refleksji. Po pierwsze: Durban x Passion ma mega tripujące działanie, pamiętam że coś w ten deseń paliłem kilka lat temu, nie upie****a jak "typowy skun" pachnie jak takie cukierki rybki które z tego co kojarzę można kupić na odpuście. Smak dymu przypomina rozpuszczalnik, nie piłem co prawda ale to będzie to. AK 47- zapach jeszcze z 2 tygodnie temu był kwaskowaty kwaskowaty, podobnie jak dym. Obecnie czuć cytrusy, natomiast dym czuć kadzidłem. Wierny swojej nazwie serwuje ***nięcie w łeb :D No naprawdę ciężko inaczej to odpisać. Dalej roślina z czterema odrostami czyli ostatecznie Amnesia x NL wydaje mi się że działa najdłużej, pachnie czymś co przywodzi na myśl cukierki lodowe. Niby mocna faza ale bez wyrazu, Bardzo kwaśny dym. Allen Technology to indica u której zdecydowanie czuć ten efekt na ciało, pozwala się uspokoić. Pachnie delikatnie zgniłymi wiśniami, smakuje żywicą i dusi przy paleniu. Durban x Passion i Ak47 mają bardzo orzeźwiające zapachy. Amnesia x NL i Allen Technology mają bardzo zbite topy.

Metoda próbkowania: fragment wielkości połowy grosza umieszczony w lufce szklanej.

Jak mi się zechce to spodziewajcie się reportu z testów w vapku Fenix Mini.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół