nasiona marihuany

[150W COB LED Full spectrum] [2xLED 8W 2700k] [0.25m2] [Ak47, Amnesia x NL, Allen Technology, Durban x Passion] userzykowe bio

Wyszukiwarka Forumowa:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Siema
Ak się zapylił, pisałem wcześniej że pokazał jajca ale widocznie nie wyrwałem wszystkich. Zostawić go czy wyj***ć? Resztę krzaków pewnie też zapylił już. Zdjęcia wrzucę jakoś na dniach. Rozwiązałem Durban x Passion i jest git, stoi.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Weg 25 Od indukcji 26


Siema, ak i durban niestety zostały zapylone, nie wiem czy to trzymać dalej? Reszta pewnie też zapylone Mam pestki z OSa od Gnoma skitrane.

AK47 niestety zapylony









Allen Technology





Durban x Passion- widać jedną pestkę





Amnesia x NL



 

Indorshop.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
62
Buchów
1
Decyzja należy do Cb, ale na tym etapie, to już bym potrzymał do końca, i zebrał sobie cokolwiek, najwyżej bedziesz miał troche wiecej roboty z wydłubywaniem pestek. Pozdro
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Po namyśle zrobię tak jak mówisz- zostawię je. Czy zapylone roślin dojrzeją szybciej?
Ogólnie jakoś zamuliły po ostatnim podlaniu samą odstaną kranówką. Podlałem je w sobotę a donice są ciężkie jakby wgl nie piły. Ph jest ok
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Weg 25 Indukcja 14 Flo 17
Up, up, up!
Widać że się rozkręcają. Podlałem 3 największe po pół litra wody z nawozami na flo, nie zrobiłem zapasu kranówki odstanej ale jutro nadrobię.
Ak47 fajnie śmierdzi już :D , reszty prawie nie czuć. Zrobiłem błąd obrywając wiatrakowe w Allen Technology, była strasznie gęsta ale tak myślę że nie było to potrzebne.
Kupiłem nowy mieszający pod USB widoczny na zdjęciach oraz zaktualizowałem setup w pierwszym poście

Ak47








Durban x Passion







Allen Technology







Amnesia x NL







Ak47 i Durban



Amnesia i Allen Technology



Całość



Bonusowo kwiaty Akacza

 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Podlałem wczoraj po 1.5 l z 2 ml bio bloom i 2 ml top max każda z roślin. Odżyły dzisiaj i Durban x Passion zaczął śmierdzieć. Ciekawi mnie jak wyjdzie- trzy badyle bez odrostów. Odciąłem najniższe odrosty w Ak47 bo bez sensu wydawało mi się żeby taki popcorn ciągnął energię, zostały cztery pały które pachniały w bardzo podobny sposób co Ak auto od Oriona. Póki co nie widać żeby Amnestia x NL i Allen Technology miały pestki, mam cichą nadzieję że nie zostały zapłodnione :D

Mogę polecić ten wiatrak mieszający, Wygluszylem gąbka miejsce gdzie dotyka ścian namiotu i jest cichszy niż mój wyciągający z 90 cm wygłuszeniem schowanym w wygłuszonym materiałem kartonem w którym siedzi. Wiatrak na pierwszym biegu. Ale nawet przy tym zestawie wiatrak 140 mm był cichszy :D

Fajnie to idzie ogólnie, myślałem że trochę urosną jeszcze ale z tego co czytałem led y muszą być wyżej niż inne lampy (mam około 40 cm) to chyba jest git. Na przyszłość myślę że spokojnie miesiąc wega mogę zrobić przy odpowiednim naginaniu. Nwm czy jest sens dłużej. I myślę o donicach materiałowych czy lepiej wypełnia dno namiotu.

Ogólnie fajnie to idzie.
 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
26 dzień flo
Rośliny dostały podlane eksperymentalnie wodą z nawozem z suszonych skórek bananów. Zdjęcia za kilka dni. Podejrzewam że pomyliłem rośliny i Amnesia x NL i Allen Technology są podpisane bo Allen Technology miała napisane 100% indica. Ciekawi mnie też czy Durban x Passion wyrobi się z flo w deklarowanych przez Oriona 50 dniach.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
27 dzień flo
Mało tej wody dałem wczoraj, dzisiaj do***alem jeszcze na każdy krzak z rozrobionych trzechl.5 l butelek z 3 ml bio bloom i 3 ml top max oraz 5 ml nawozu z suszonych bananów na każdą. Ciekawi mnie jak na to zareagują. Wyglądają zdrowo, nie ma niedoborów, pH z tego co widzę też jest ok. Daje do 1.5 l butelki odstanej kranówki 2.5 ml octu. Na dniach zdjęcia a następne podlanie będzie samą wodą. Zmierzyłem miarką i od lampy jest 35 cm.

Aha i AK i Durban x Passion pachną ładnie, owocowo tak. Allen Technology trochę trochę takim kadzidłem. Amnesi prawie nie czuć, al coraz bardziej pewny jestem ze pomyliłem odmiany.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
29 dzień flo
Obiecane zdjęcia
Czy coś będzie gotowe do końca sierpnia?

Ak47



Durban x Passion



Amnestia x NL



Allen Technology



Edit: dorzucam jeszcze dwa zdjęcia.

Ak47 i Durban x Passion który po wyprostowaniu pozbierał się do kupy.



I całość:

 
Ostatnia edycja:

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
35 dzień flo.
Topy wyraźnie spuchły szczególnie u AK i Amnesia x NL. Dzisiaj podlewam samą wodą.

Ak47


Durban x Passion


Amnesia x NL


Allen Technology


Całość:


A na deser trochę Ak47 auto od Oriona :D
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
37 dzień flo

Rośliny mają jakieś problemy.
Liście AK jakby coś zjadało. Póki co jest to na kilku liściach.




Wszystkie natomiast mają takie liście jak ten. Żółknące, obumierające końcówki. Nie uważam żebym przelał rośliny więc albo jestem w błędzie albo to cos innego.
Pomożecie rozpoznać co to? :)

 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siema, akurat dziś przeglądałem tabelę niedoborów i po mojemu to deficyt fosforu i potasu. Dolne zdjęcie to brak fosforu. Zapodaj im jakiegoś boosta na flo.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Siema :D
Może tak być ostatnio przez 5 dni zostały same sobie, po powrocie podlałem je tylko samą wodą. Dam im dzisiaj wodę+try packa od bizza i nawóz z bananów
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Grow nie musisz podawać, daj topmax i trochę bloom(tu jest ileś tam azotu).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół