nasiona marihuany

[AF][COB100W][0.36m2] 2xGorillaGlueXl 1xAutoGlueBerryOg

Wyszukiwarka Forumowa:

marqss09

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
Na pocza…tek wa…tku sie™ przywitam ze wszystkimi jako ze jestem nowy. Tak wie™c Siema Ludzie ;)
I teraz mozemy przejsc‡ do rzeczy, a mianowicie:

Nazwa nasion i producenta: 1xAutoGlueBerry od OG, 2x GorillaGlueXl Auto
Rodzaj i moc lamp: lampa LED 100W(65W) cob z Ali, podobno na Cree CXB3590
Fotoperiod: 18/6
Namiot: HS60 (60x60x160)
Rodzaj podloza i wielkosc‡ donic: BioBizz Coco MIX+perlit (5:3 / 5:2), doniczki 11l
Nawozy:
Plagron Coco A&B, Ata CALMAG, Rhizotonic
Wentylacja: TD Silent 160, filtr we™glowy

Obecnie jednego czego nie posiadam to Phmetr, ale to juz jest w drodze.
No i tak:
Pestki w wodzie od 02/06 i jedna poszla 2 dni pozniej(Gorilla).
Kiel‚kowanie i weg licze™ od 05/06

Niestety zrobilo mi sie troche smutno bo 2 z 3 roslin mial‚y kiepski start. Jedna z dziewczyn jest skarl‚owaciala (Gorilla Junior), a druga (Glubeberry) wyszl‚a z zdeformowanymi lisc‡mi.
I nie wiem czy jakos› to prostowac czy nie ? Nie ukrywam ze wolalbym je juz zostawic. W razie "w" mam jeszcze pestki no ale na razie przytrzymam je ;p

Dzisiaj tj 19/06 (14 veg)
Kontynuuje lst na najwie™kszej i dopiero dzisiaj zrobiłem trening na 2och inwalidach.
PoniĹźej kilka fotek (z lst na wszystkich jest aktualna na chwile obecna…)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]

Dziękuje za wszystkie wypowiedzi i przepraszam gdyby coś było dodane nie tak ;)

 

marqss09

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
No więc tak chłopaki i dziewczyny, obecnie miaja moim dziewczynom 4ty tydzien i wydaje mi sie ze idzie to w miare dobrze :) Niestety albo i stety wiem juz dlaczego jedna z roslin byla caly czas taka mala. Problem tkwil w tym ze lampa byla za blisko i blokowala rosline. Obecnie podlewam dziewczyny co 3ci dzien mieszanka A&B po 4ml, 4ml rhizotonic i 1/2ml calmag. Dodatkowo robie im oprysk z calmagu. Wilgotnosc w boksie waha sie pomiedzy 55a 65%. Zastanawiam sie jeszcze nad opryskiem z drozdzy, ale to zobaczymy. Za chwile odloze rhizotonic i dokupie cos na flow. Pytanie mam jeszcze do Panstwa czy ktos doswiadczony moglby mi doradzic co zrobic z ta roslina z zdeformowanymi liscmi? W teori powinienem byl ja wywalic ale bylo mi jej szkoda a teraz ma juz miesiac i jest w sumie najwyzsza ze wszystkich. Btw sa tam jeszcze 2 roslinki dla zioma wiec jest gesto.



displayimage.php
[/url]
[/IMG]

displayimage.php
[/url]
[/IMG]

displayimage.php
[/url]
[/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
Jak je karmiłeś w pierwszych dniach ? Cal mag od początku dawałeś ? Opisz pierwsze 2 tygodnie od kiełka. Pozdro
 

marqss09

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
Przez pierwszy tydzien od kielka dostawaly tylko wode, ph ok 7,5. Pozniej polowe dawki a,b i cal-mag tez polowe dawki. Myslisz ze moze to byc od przenawozenia ? AutoGllue dostawal to samo co Gorille dlatego nie bralem tego pod uwage.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Wszystko jest git, zdrowe rośliny. Mutanty czasem tak mają, że finalnie są wychodzą na prostą i przerastają resztę. :p

To jak wysoko teraz trzymasz tę lampę? Ładnie rosną pod nią panny. Dużo kosztowała czy budżetowa?
 

marqss09

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
Przez chwile byla nizej niz powinna tj.jakies 40/50 teraz sloneczko im podnioslem powyzej 60 zeby sie troche powyciagaly. Zwlaszcza ten maly, ktory juz obecnie wraca do formy. Lampka jest budzetowa dalem na ali jakies 350 cebulakow za "100W" :) Nawet sie zastanawialem czy nie doswietlac na flow, ale zobaczymy jak wyjdzie pierwsza uprawa ^^
 

popapraniec

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
455
Buchów
390
Siema. Mam pytanie, jakiej wielkości są panny (mierząc bez doniczki)? Pzdr
 

marqss09

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
Dzień 51

Witam wszystkich. Dawno mnie nie było, ale mam nadzieję że to nie problem ;)
A więc, dziewczyny mają ponad 7 tyg i jak na razie wszystko wygląda całkiem dobrze. Okazało się w ogóle że dwie małe (la blanca) zostają u mnie w boksie. Niestety jako że nie planowałem tego zostały w małych doniczkach do kiełkowania. No i co. Leje Topmax, A i B, tak jak ulotka przykazała ;). Na razie Calmag jest odstawiony (lejecie w ogóle go na flow?) . Jeżeli chodzi o wysokość dziewczyn to dwie mają ok 1m, a najmniejsza ok 45/50 cm. Teraz może do sedna, tj jakieś zdjecia ;).

Zdjęcia z 12.07





















Zdjęcia z 26.07
btw laski są przed laniem (trochę mało im lałem ostatnio)



























No i tyle ;). Liczę na feedback i opinie, dzięki za cierpliwość i pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół