nasiona marihuany

Coś się dzieje...

Wyszukiwarka Forumowa:

ProfessorSeed

New member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich,

Wróciłem właśnie ze spota i trochę się zaniepokoiłem. Niby wszystko wygląda ok ale w górnych partiach rośliny na liściach pojawiły się żółte plamy i jeden z nich jakby się złamał. Nowe liście a także te dolne wyglądają dobrze. Nie mam pojęcia kiedy się to zaczęło bo trochę mnie nie było. Nie wiem czy to mszyce czy jakieś inne gówno, ew. niedobory w glebie. Dziecko ma niecały miesiąc i jest to Auto Mazar. Jest to mój pierwszy out i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

98655.jpg


63889.jpg


46832.jpg


98460.jpg

[/TABLE]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wciornastki jak dobrze widzę, mam suki w boxie. :def:

Zdjęcia umieszczaj w taki sposób:
clear.gif


p.s. nie sądzisz, że taka konstrukcja z patyków przyciąga uwagę niechcianych osób?
 
Z

z\G/esio

Guest
Ewidentnie coś Ci zżera liście, bardziej bym obstawiał przędziorki lub wciornastki. Musisz pomyśleć o jakimś preparacie do oprysków typu Target.
 

ProfessorSeed

New member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
4
Buchów
0
Patyki to osłona przed spływającą wodą bo dziecko stoi na bardzo stromym zboczu. A spot jest uczęszczany wyłącznie przez sarny i dobrze skitrany. Sam kilka razy się zgubiłem zanim nauczyłem się drogi. Ogólnie w planach 10 dzieci na następny out.

---------- Post Zaktualizowany 13:23 ---------- Data pierwszego postu 13:19 ----------

Dzięki bardzo za pomoc, popryskam i zobaczymy czy coś z tego będzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół