nasiona marihuany

[HPS 150W/ LED 150W][100x70x90] durban poison

Wyszukiwarka Forumowa:

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Wszystko ścięte, wysuszone i siedzi w słoikach. Został już tylko cały słoiczek durbana i większość mango.

Tutaj praktycznie cały ostatni krzak drubana. Wyszło ok 25g. Reszty nie ważyłem bo szybko praktycznie na bieżąco zostało skonsumowane. Topy bardzo twarde, kruszą się ciężko. Zapach i smak standardowy jak zioła.

DSC_1149.JPG

DSC_1151.JPG

DSC_1154.JPG

DSC_1155.JPG

DSC_1157.JPG

DSC_1158.JPG


Zaskoczeniem było mango z palenia. Od początku na uboczu, w najmniejszej doniczce podlewane czym popadnie. A mimo to najwięcej z niej zebrałem ob ok 30 g. Topy duże ale nie zbite. Łatwo się kruszą. Zapach w słoiku przechodzi coś w stylu wina truskawkowego. Po wyjęciu topy mocno nie pachną dopiero po potarciu czuć zapach. Smak delikatny owocowy, ale zapach intensywny długo zostaje w nosie po paleniu.

DSC_1135.JPG

DSC_1137.JPG

DSC_1138.JPG

DSC_1140.JPG

DSC_1141.JPG

DSC_1143.JPG

DSC_1144.JPG

DSC_1147.JPG
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Palenie skończone czas zakończyć fotorelację.
Chciałem jeszcze pokazać matkę którą na wiosnę wyrzuciłem OUT. Przez tego covida niestety się nie uda.
Były to moje pierwsze sezonówki IN, po uprawie chyba nie już wrócę do automatów.
Wybrałem odmianę typowo outdorową, ale nie żałuję. Warunki były ciężkie, temperatura często przekraczała 35C ale się udało dociągnąć do końca.
Obawiałem się że nie zmieszczą się z wysokością a zostało trochę miejsca.
Pobawiłem się trochę łamaniem. Łamałem na samym początku flo i drugi raz w drugim tygodniu kwitnienia.
Gałęzie połamane na początku fajnie rozbudowały rozgałęzienia i wyrosły największe. Łamanie w drugim tygodniu tylko zwolniły rozwój.
Myślę że na początku flo jeszcze kiedyś połamię.

DSC_0596.JPG




Moderatora proszę o przeniesienie do zakończonych.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół