nasiona marihuany

Nie klepie

Wyszukiwarka Forumowa:

henid123

Member
Rejestracja
Mar 22, 2020
Postów
5
Buchów
0
Siema :oczy:

Mam pytanie do doświadczonych palaczy, ale i do tych mniej byleby się dowiedzieć co jest powodem mojej frustracji. Ogarnąłem sobie temacik, który w ogóle nie klepie.
Mogę machnąć 10 x bonio a poczuję maksymalnie domieszkę dodanego tytoniu..

Topki nie są najładniejsze, ale widywałem w życiu dużo gorsze.
Z zewnątrz top jest ususzony, a jak go rozłamuje to jest minimalnie lepki (wydaje się ok). Jeśli chodzi o zapach to palenie j**i* dość mocno, a w momencie rozłamania topa dochodzi duża intensywność. Nie spotkałem żadnego nasionka ani innych oznak które podpowiadałby mi że top jest np. z męskiej rośliny.

Ktoś może mi objaśnić co może powodować dosłownie 0 mocy pomimo tego że wygląd, zapach są "w normie"?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Dostałeś wałka i sprzedali ci susz CBD zamiast normalnego.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Może ktoś Ci opylił susz CBD.
 

henid123

Member
Rejestracja
Mar 22, 2020
Postów
5
Buchów
0
Taki CBD biega taniej, że takie wałki się kręcą? Nie bardzo chce w to uwierzyć bo źródło jest niezmienne i zaufane, a to pierwsza taka sytuacja.
Gdyby było jak piszecie (nie wykluczam), to nie jest to tylko mój problem ale i zioma od którego to mam dlatego średnio chce w to uwierzyć.
Są jakieś metody jak to rozpoznać?
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,488
Odznaki
14
Nie kupuje na mieście, ale swoje słyszałem o mixach THC z CBD, być może trafiło Ci się CBD. Wałek to mógł już w hurcie pójść.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No jak nie klepie to innej opcji nie ma. I tak, w hurcie cbd potrafi(nie musi) kosztować taniej.
 

henid123

Member
Rejestracja
Mar 22, 2020
Postów
5
Buchów
0
Po postach tutaj postanowiłem wyjaśnić z typem sytuacje. Nie do wiary, ale Śmieszek miałeś racje od początku.
Poszedł gruby hurt, a trzeba to puścić.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
U mnie na rewirach calkiem niedawno tez ktos puscil 20kg cbd w miasto - nie uwierzycie co sie dzialo :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Też ostatnio słyszałem, że wypie****ają amatorów trawy w taki sposób. Nie znam się, ale ktoś tam mi przewijał, że przy klocku cbd po 1,5pln stoi, więc dobra przebitka przy takim szponcie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Też ostatnio słyszałem, że wypie****ają amatorów trawy w taki sposób. Nie znam się, ale ktoś tam mi przewijał, że przy klocku cbd po 1,5pln stoi, więc dobra przebitka przy takim szponcie.

Może za jakąś finole czy inne siano z pola. CBD z indoora nie odbiega dużo ceną od normalnego zioła.

---------- Post Zaktualizowany 10:17 ---------- Data pierwszego postu 10:16 ----------

U mnie na rewirach calkiem niedawno tez ktos puscil 20kg cbd w miasto - nie uwierzycie co sie dzialo :)

Połamali go?
 

henid123

Member
Rejestracja
Mar 22, 2020
Postów
5
Buchów
0
Też ostatnio słyszałem, że wypie****ają amatorów trawy w taki sposób. Nie znam się, ale ktoś tam mi przewijał, że przy klocku cbd po 1,5pln stoi, więc dobra przebitka przy takim szponcie.

A "profesjonalistów" trawy to nie wypie****ają? :jprd: Akurat w tym przypadku to tylko próba na miejscu by pomogła.
No chyba, ze masz swoje to nie masz w ogóle lipy.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
[MENTION=94184]henid123[/MENTION]
amator
1. osoba zajmująca się czymś nieprofesjonalnie, niemająca doświadczenia w danej dziedzinie;
2. miłośnik czegoś, osoba znajdująca w czymś przyjemność; człowiek zajmujący się czymś hobbistycznie;
3. osoba mająca upodobanie w czymś, lubiąca coś;
4. osoba chętna do nabycia czegoś, zainteresowana czymś; reflektant (odmiana "amatorowie" przestarzała)

:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół