nasiona marihuany

Open Seed - 5 Darmowych Nasion GNOMES SEEDS

Wyszukiwarka Forumowa:

GnomesGarden.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Kwi 23, 2018
Postów
700
Buchów
1,657
Witam ,oczywiście że tak wysyłka będzie darmowa .w końcu ślemy paczki na nasz koszt ,pozdrawiam Gnom
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Poszlo przez stronę. Pozdrawiam Was serdecznie Gnomy
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
Zamówienie przez gnomstronke - zrobione!
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
[MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] Czy jeżeli na sklepie wyświetla się, że są nie dostępne to faktycznie ich nie ma czy macie gdzieś jakieś ostatnie sztuki?

Chodzi mi np. o NYC diesel.
 

cannanana

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2020
Postów
48
Buchów
7
Odznaki
1
Też poszło ale nie jestem pewien czy dobrze zrobiłem dajcie znać jak coś nie tak
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
649
Buchów
2,483
Odznaki
14
Czy jeżeli na sklepie wyświetla się, że są nie dostępne to faktycznie ich nie ma czy macie gdzieś jakieś ostatnie sztuki?

Chodzi mi np. o NYC diesel.

Pisałem wcześniej do Gnomów w tej sprawie i w sumie jak Ci się nie śpieszy to możesz poczekać parę dni i będą dostępne.
jak czegoś nie ma to będą za 2 dni max w poniedziałek
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Pisałem wcześniej do Gnomów w tej sprawie i w sumie jak Ci się nie śpieszy to możesz poczekać parę dni i będą dostępne.

O ile nie opóźni to całego OS'a to poczekam. Mi się nie pali...
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
do usunięcia, post
 
Ostatnia edycja:

Dathderi

Well-known member
Rejestracja
Lut 19, 2020
Postów
79
Buchów
15
Witam , mamy takie zamieszanie z tym Open Seedem że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć,napisałem wyraźnie co zrobić jak ma wyglądać wiadomość do nas a tu do dostajemy emaile z bez nicków ,wiadomości bez wybranych nasion ,do tego te same osoby pisały i na emaila i na priv tak być nie może, po naradzie zrobimy inaczej, każda osoba z was złoży zamówienie na sklepie podając w komentarzu nick z forum i wtedy zaczniemy pakować przepraszam za zamieszanie,ale taki bałagan powstał ,a ograniczenia pisania priv na forum są takie duże a nie mam całego dnia żeby siedzieć i ogarniać pisania z wami tutaj ,wiec zapraszam na stronę
https://gnomesgarden.pl proszę wybrać sobie walutę w złotówkach i gratisów w koszyku nie wybieramy , każdy dostaje 5 nasion od https://gnomesgarden.pl/producenci/gnomes-seeds ,pozdrawiam Gnom


Zlozylem zamowienie pestek na gnomoshopie, zaznaczylem platnosc przelewem i poczte polska(bo tansza xD), w komentarzu podalem nick z forum, mam nadzieje ze wszystko sie zgadza, jesli nie to na pewno na forum przeczytam co tam w trawie piszczy. Pozdrawiam
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Witam ,oczywiście że tak wysyłka będzie darmowa .w końcu ślemy paczki na nasz koszt ,pozdrawiam Gnom

Paczka zamówiona, przelałem kwotę bez przesyłki bo nie było opcji wybrania darmowej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół