nasiona marihuany

Open Seed - 5 Darmowych Nasion GNOMES SEEDS

Wyszukiwarka Forumowa:

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Siemka
Czy ten os jest już zakończony? Jeżeli nie to jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać 5pestek. Z góry dzięki za odpowiedz
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Witaj @Gnomesgarden.ie

Paczke odebrałem 5x Amnezia Haze Fem . tak jak była mowa i extra 10x c99xGuava IX regi. dzieki , ktorych napewno nie uzyje , wiec moze ktos sie znajdzie chetny na reguralne ,jesli moge z nich zrobic osa np dla dwoch osob ?

---------- Post Zaktualizowany 16:01 ---------- Data pierwszego postu 15:55 ----------

Siemka
Czy ten os jest już zakończony? Jeżeli nie to jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać 5pestek. Z góry dzięki za odpowiedz


Jak juz dotarles do tego posta i chcesz jakies pestki to wypadalo by przesc na pierwsza strone postu i przeczytac regulamin konkursu osa'.
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Czytałem :/ ale mi umknęło (Pewnie dlatego że nie chciałem tego zobaczyć), nie chcę zakładać fr ze wzgl na bezpieczeństwo
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Thank you Gnom ;)
Paczka dotarła i tak samo gratis regi, takie jak wyżej :zab:

20200805_140227.jpg
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Czytałem :/ ale mi umknęło (Pewnie dlatego że nie chciałem tego zobaczyć), nie chcę zakładać fr ze wzgl na bezpieczeństwo

Dziwne czytanie bez zrozumienia i skaldanie podania nie rozumiejac regulaminu hahaha dobre ,,, przeczytales juz ?

Poprosic zawsze mozna , gnomy dobre skrzaty sa.
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Tak jak wspomniałem poprostu umknęło mi. Następnym razem skorzystam z jego usług, tym razem (pierwszy raz) postawiłem na pana pestkę i średnio/nie bardzo zadowolony jestem :/
 

CycBig

Member
Rejestracja
Lip 2, 2020
Postów
11
Buchów
0
Siemka, jakby byla mozliwość z chęcia przygarne pare pestek, obojętnie jakie ważne by były hehe,
po otrzymaniu zapewne z chęcią założyłbym fotorelke.
Z fartem!
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Siemka, jakby byla mozliwość z chęcia przygarne pare pestek, obojętnie jakie ważne by były hehe, po otrzymaniu zapewne z chęcią założyłbym fotorelke. Z fartem!
Mogłeś nie zauważyć, ale ten OS trwał do końca czerwca. Także już dawno nieaktualny.
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
Poza tym w przyszłości zwracaj uwagę na warunki OS-a bo wten sposób możesz przygarnąć bana. Także lepiej uważać i dokładnie czytać czy spełniasz wszystkie warunki. Pozdrawiam i powodzenia.
 

userzyk

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2020
Postów
214
Buchów
3
Można prosić o jakieś info odnośnie gratisowych regularów? Nada się to na out?
Mam Strawberry x Guava IX
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
[MENTION=88323]Gnomesgarden.ie[/MENTION] będziecie mieli coś przeciwko jak oddam pestki regularne w OS'ie? Przemyślałem to i raczej nie będę miał ich kiedy i gdzie sadzić. Lepiej oddać niż się mają zmarnować...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół