nasiona marihuany

Żulowy OS indoorowy %)-~

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Witajcie!


Chciałbym się podzielić z Wami nasionami. Popełniłem kilka krzyżówek przy użyciu najznamienitszych haszowych genów:



#1[(SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies] x [(SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies]


Po otwarciu słoika z suszem czuć jest ciasteczka. Dla fanów słodyczy i mocnego upie****enia.

100_2735.JPG




#2[(Neville's Haze/ Malawi) x Black Jupiter] x [(SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies]

Susz tej matki pachnie coca-colą/korzennie, w tle wyczuwalne cytrusowe klimaty i jakiś koci mocz.

100_3245.JPG




#3[(The White x The White) x (WiFi x Bubba Kush)] x [(SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies]

Tu zapach zdominowała cytryna przełamana delikatnie kadzidłem. Moje ulubione palonko.

100_3253.JPG




Wszystko kwitło 8-9 tygodni, susz zbity, oszroniony opór. Rośliny raczej z tych średnio plonujących, także zalecałbym przedłużyć wega o tydzień lub góra dwa, niż przy normalnych strainach. Ojciec był srebrzystopurpurowy, pachniał tropikami.

Pakiety po 8 sztuk nasion regularnych.

Wymagania:

# Minimum 6 miesięcy stażu i 100 sensownych postów
# 1 ukończona fotorelacja INDOOR
# Nasiona mają być wysiane do końca tego roku (za niespełnienie tego w nagrodę odznaka i solówka za sklepem)

Wysyłka Poczto Polsko.

OS trwa do wyczerpania zapasów.


Po zaakceptowaniu zgłoszenia proszę o PW z bezpiecznym adresem. (polecam privnote.com)


Nasiona są przeznaczone do uprawy INDOOR.


Sępom niespełniającym wymagań z góry mówię dziękuję.

A tu można zobaczyć co jak to rosło i podejrzeć jak się bawi w regi: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?143786-0-5m2-LED-HPS-250W-REG-FEM-Ż-8-*-ZIP
 
Ostatnia edycja:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Ja sie pisze jak da rade
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To femki czy AFy? :kib:
 
Z

z\G/esio

Guest
Chętnie bym się skusił na tak zacny pakiet, ale wiem że będziesz ode mnie wymagać, żeby robić treningi, porządne zdjęcia itp, itd ;) Trochę się obawiam, że nie podołam presji :) Jak nie będzie na tylu odpowiednich kandydatów, to jak coś jestem zainteresowany. Pozdro!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Spokojnie dla każdego starczy. Wymagam jedynie wykiełkowania pestek i cieszenia się szronem. Jeżeli jesteś chętny posiania regów to ekstra, ludziki się boją, próbuję tym os'em oswoić ludzi do regów, bo coś zdemonizowane są na forum. Podeślij pw z bezpiecznym adresem i czego tam potrzeba. ;)
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Ja bym się pisał‚, ale niestety nie posiadam żadnej fotorelacji co najwyżej zdjęcia boxa z zawartością. Na koniec wakacjj pestki były by jak znalazł.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ja bym się pisał‚, ale niestety nie posiadam żadnej fotorelacji co najwyżej zdjęcia boxa z zawartością. Na koniec wakacjj pestki były by jak znalazł.

Niestety. Zerowa aktywność, zero grow, większość tematów w śmietniku. Może jak skończysz jakąś fotorelację to wtedy podbij
Jak to mówią - grower bez grow to Eustachy nie grower. ;)
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Pozwolę sobie zostawić ślad po sobie, choć warunków nie spełniam to jednak zasiądę w "rezerwie", szykuje projekt indoor na około dwadzieścia krzaków (wspominam o tym szerzej w aktualnej fotorelacji outdoor). Mimo, że mam już prawie komplet pestek to chętnie bym dorzucił kilka "z rodzimego podwórka" aby móc dać możliwość oglądania jak pestki owocują w cudzych rękach :)

Pozdrawiam,
DX
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Jak nie będzie dużo chętnych, to mogę być opcją rezerwową, fotorelacje będę robił z pestkami Honzy i z jedna "markowa", tak ze będzie co porównać. Prawdopodobnie namiot otworze po zakończeniu outa.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=89598]KanapkaElvisa[/MENTION]
[MENTION=93416]DeepX[/MENTION]
[MENTION=35424]zjarany emeryt[/MENTION]

Przemyślałem sobie to i mogę kopsnąć po pakiecie. Podeślijcie pw z bezpiecznym adresem (najlepiej poprzez privnote.com) i to który cross chcecie. Tylko pamiętajcie, że jak nie wysiejecie to czeka na Was porządny wpie**** za sklepem. :police-smiley-emoti
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Cóżże za miła informacja. Obiecuję nie rozczarować :)
Poleciało PW :)

Z fartem i podziękowaniami,
DX
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Poszło priv, od jutra zaczynam klepać miejscowych żuli, co by być gotowym do walki w razie W.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
O, open seed'a robisz, akurat jestem lekko nabuzowany nerwami i przechodzę obok nocnego, szukam zaczepki i regularnych ziaren do boxa na zimę. Warunków nie spełniam, no dawaj.. wy*** mi ku**a, c'mone !!!
Po oklepie skroje Ci reche leśnego dzbana i 8 ziaren regularnych. Zanim zaczniemy się napie****ać to weź powiedz który cross z tych 3 jest najlepszym upie****aczem i dawaj na to solo!
Haha zrobił bym debiut fotorelki indoor jakoś z końcem października - początkiem grudnia, specjalnie dla Ciebie obsram się na af'y w boxie i wy***e je na out'a na dniach, plus przyjdę pod sklep szukać zaczepki jeszcze nie raz, także zbieraj kumpli i wyskakuj z ziaren żulu! :face-punch::farao::teasing-with-poking:rapper-smiley-emoti:face-slap::meksyk::***::yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół