nasiona marihuany

Gratisowe pestki warto ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Witam panowie jaka jest wasza opinia z gratisowymi pestkami ? Zauwazyliscie moze czy jest gorsza jakosc? Nie wiem czy do kosza je wypieprzyc czy jednak dac na indoor Bo sa ciekawe odmiany min. Critical rqs, Barney kid outlaw, sweet deep grapefruit Dinamed, 8 ball kush Barney.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Pestki jak pestki, napewno sortują i wybierają te nie ładne na gratisy :bal:
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
IMHO - jak wykiełkuje to raczej nie będzie się różnić od tej za którą byś zapłacił. Przecież sklepy nie badają genomu każdej pestki. Nawet jak Ci się trafi taka która leżała pod ladą rok czy dwa to co z tego. Więc traktuj to jak pełnowartościowe nasiona. Niektóre seedbanki w gratisach dają pestki w oryginalnych opakowaniach (przynajmniej te z UK) wtedy to już żadnego problemu nie widzę.
Do tego gratisy to reklama również do breeder'a, kto o zdrowych zmysłach dawał by kiepski towar aby reklamować swoją "firmę".
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Nie PL ale mniejsza o to, wolalbym ewentualnie doplacic I miec pewniaka niz marnowac czas ale skoro mowicie panowie ze gitara to zaufam. Co do tego kielkowania [MENTION=86437]FakeFarmer[/MENTION] to prawda jak juz wyskoczy to powinno byc dobrze nie myslalem trzezwo :D
Dziekowka
 
Ostatnia edycja:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Mi sie dwa razy zdazylo ze pestki z gratisow nie wystartowaly ale to o niczym nie swiadczy. Jak wyjda z ziemi to towar bedzie taki sam jak z kupnych.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
A mi się zdarzyło trzy razy, że kupne nasiona nie wykiełkowały. :crazy:


Kupne pestki czy warto??? Nie lepiej brać te darmowe??? Z darmowych mi zawsze kiełkujo wszystkie.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
A mi się zdarzyło trzy razy, że kupne nasiona nie wykiełkowały. :crazy:


Kupne pestki czy warto??? Nie lepiej brać te darmowe??? Z darmowych mi zawsze kiełkujo wszystkie.

Widzisz ja taki juz przewrazliwiony wzyciu ze wszystko co za darmo to lipa :D ,ale tak jak mowilem wsumie prawda jak juz wykielkuje to nie ma nic juz do rzeczy, bedzie fotorelka po tym grow tylko Bez zadnych moich wynalazkow moze za wczesnie wszystko daje I mi psuje grow :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Ostatnio miałem gratis od dinafem i co się okazało krzak cały pohermił :troll:
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Nie wyobrażam sobie żebym miał nie skorzystać z gartisowych pestek, z kilkunastu roślin które aktualnie rosną, dwa gratisy najlepiej idą i to zakupione z dwóch różnych sklepów :)
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Nie wyobrażam sobie żebym miał nie skorzystać z gartisowych pestek, z kilkunastu roślin które aktualnie rosną, dwa gratisy najlepiej idą i to zakupione z dwóch różnych sklepów :)

ja też tak miałem, że pestki gratisowe były lepsze niż te na których mi zależało
zwykła loteria, jednemu pohermią, drugiemu nie wykiełkują
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
To czy hermio to raczej wina breedera, że wypuszcza nieprzetestowane pestki do obiegu albo wie że hermio i ma na to wy***ane, ale nie wiem która z opcji jest gorsza.
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
482
Buchów
1,074
Odznaki
3
Juz postanowione bedzie fotorelka na nastepne grow ztymi pestkami ^^
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół