nasiona marihuany

Dobry Boże, co pomoże?

Wyszukiwarka Forumowa:

Teddy Bear

Member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
15
Buchów
0
Wie ktoś jak mogę jej pomóc?

displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Oprysk na owady, co ona taka popalona nawozami końce aż wyskły
 

Teddy Bear

Member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
15
Buchów
0
Właśnie do tej pory nie była na żadnych nawozach. Będą to raczej niedobory, tylko czego?
Od przyszłego tygodnia zamierzałem zacząć ją podlewać biohumusem, ale nie wiem czy to wystarczy.
Do tej pory bez niczego na mieszance glebowej (ziemia-compo sana, dolomit, hydrożel).
Może to być niedobór magnezu, lub skutek zbyt mokrej gleby, ponieważ ciągle pada?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Roślinka jest w folii? Czy co to tam wystaje z gleby?
 

Teddy Bear

Member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
15
Buchów
0
Roślinka jest w folii? Czy co to tam wystaje z gleby?

W drewnianej skrzyni owiniętej stretchem ze sporymi dziurami spod spodu, gdyż teren jest dość podmokły/bagienny i chciałem ją osadzić w czymś stabilnym nieco powyżej poziomu gleby bez zabawy w kopce. W skrzyni jest ok. 70l ziemi.

20200515_175605_Easy-Resize_com~0.jpg


20200516_142800_Easy-Resize_com~0.jpg


20200614_135208_Easy-Resize_com~0.jpg
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
W skrzyni to jeszcze ok,widać,że coś z glebą nie tak,ma taki zielonkawy kolor,robią się glony a to z powodu dużej wilgotności. Póki co nie podlewaj zwłaszcza,że teraz grubo pada jak piszesz,u mnie to samo,ulewy i burze. Niech się przesuszy trochę.

Kiedy już zaczniesz podlewać to nie lej też za dużo np 5L baniaka tylko 2l rozrobione z nawozem wystarczą na Twój bagnisty teren.
 

Teddy Bear

Member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
15
Buchów
0
Właśnie odkąd roślinka została przeniesiona na spota nie była ani raz podlana ze względu na opady. Najgorsze jest to, że pogoda na najbliższe dwa tygodnie nie jest optymistyczna i dzień w dzień pokazuje deszcze.
Czy w takim wypadku możecie polecić jakiś inny sposób nawożenia oprócz z podlewaniem? Jak tak to czym, ponieważ wydaje mi się, że już dawno powinna dostać dodatkowe składniki odżywcze, a przez te opady się powstrzymywałem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół