nasiona marihuany

7 poziomów świadomości

Wyszukiwarka Forumowa:

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Pewnością jest, iż najwięcej jest ludzi na 1-3 poziomie, przerażającym jest to niestety faktem, widać to po naszym EGOistycznym społeczeństwie.

Polecam przeczytanie całego artykułu i utożsamienie się z nim całym sobą, stwierdzając na jakim aktualnie etapie jesteśmy :odlot:

Jestem na 4-5 poziomie, przynajmniej z nim się w głównej mierze utożsamiam, jednocześnie odczuwając głęboko coś z poziomu 6-go tyle co do mnie.
Trzeba się w to mocno zagłębić, medytacja może w tym pomóc, uważam, że jest wskazana :skul:
A to dlatego, aby zbytnio nie wkradło się EGO :ban:
http://www.bochenia.pl/?id=1142
Podzielcie się waszymi duchowymi spostrzeżeniami jeśli chcecie i oczywiście na którym levelu jesteście:vir:

PS. DLA LUDZI PRZEBUDZONYCH bądź zaintrygowanych :don:
 
Ostatnia edycja:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
36.jpg
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
mam tego gowna jeszcze z 0.5 kg do przerobienia w szafie xD 99% ludzi po razie odpada
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
mam tego gowna jeszcze z 0.5 kg do przerobienia w szafie xD 99% ludzi po razie odpada

To tylko wspomagacz, można dotrzeć do tego bez używek, ale swoją drogą nie próbowałem tej tryptaminy, próbowałem metocyny i miprocyny nie mam sił do opisania czegoś co nie da się opisać, trzeba to przeżyć :D

PS. Widzisz jak nas mało jest ? Zaledwie 1% pewnie nie cały nawet xD
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Zaintrygowałeś mnie tym, w sumie ciekawa sprawa. Sam siebie utożsamiłbym z poziomem 4, ale znajduje też w sobie pewne aspekty z wyższych poziomów. Polecasz jakieś książki czy artykuły bardziej zgłębiające te zagadnienia?
 

Acelos

Jedność
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
402
Buchów
504
Odznaki
4
Zaintrygowałeś mnie tym, w sumie ciekawa sprawa. Sam siebie utożsamiłbym z poziomem 4, ale znajduje też w sobie pewne aspekty z wyższych poziomów. Polecasz jakieś książki czy artykuły bardziej zgłębiające te zagadnienia?

Nauka zmierza do tego, lecz ze zgrozą w w standardowym umyśle na podstawie tego jak bardzo przyzwyczaił się do fizyki klasycznej :)
Ojcowie założyciele teorii kwantowej sami nie chcieli w nią wierzyć, jeden z nich nawet powiedzial kiedyś "szkoda, ze nie umarłem 5 lat wczesniej" a fizyka kwantowa istnieje już lekko ponad 100 lat
I ma przeogromne powiązanie ze świadomością, tylko trzeba odstawić swój umysł, wyłączyć się i powędrować w głąb siebie, artykulow nie znam innych, ale polecić mogę ci 2 książki "Serce Świadomości" i "Kwantechizm" ta drugą nie ma nic wspólnego z wiarą jakby co ;)
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Za dużo gówna w internecie i w dupach po***ało, kiedyś była proca i obdarte kolana od roboty w polu i się żyło normalnie, obecnie ludzie zasrali sobie głowy wiedzą wymyśloną w celach zarobkowych, a nikomu nie przydatną.
 

MajorSuchodolski

New member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
2
Buchów
0
Za dużo gówna w internecie i w dupach po***ało, kiedyś była proca i obdarte kolana od roboty w polu i się żyło normalnie, obecnie ludzie zasrali sobie głowy wiedzą wymyśloną w celach zarobkowych, a nikomu nie przydatną.

Ale co cię to obchodzi kto czym się interesuje i zajmuje? Jak kogoś to kręci to proszę bardzo. To, że dla ciebie jest nie przydatna (zapewne jest dla ciebie za trudna, żebyś ją pojął) nie znaczy, że dla innych jest nie przydatna.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Za dużo gówna w internecie i w dupach po***ało, kiedyś była proca i obdarte kolana od roboty w polu i się żyło normalnie, obecnie ludzie zasrali sobie głowy wiedzą wymyśloną w celach zarobkowych, a nikomu nie przydatną.

Ale po co z taką napinką wylatujesz, jest popyt na taką wiedzę to jest i podaż. Prosta sprawa, ludzi to interesuje to ktoś o tym pisze książki. Tak samo było to kiedyś i jest też teraz, ale po prostu teraz jest łatwiej dostępne, kiedyś było dla wtajemniczonych (np. Thule Gesellschaft), teraz wszystko jest w internecie. Ehh o ilu już dziedzinach nauki mówiło się, że są niepotrzebne a jednak się przydały.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół