nasiona marihuany

Chocolate Haze 0.16 m2 "Timanfaya Auto"

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Wejdź sobie w moja relację. Tam masz up za każdym razem gdy podlewalem i ile,nicpo za to :p
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
O panie, w 20l donicy od początku to trzymasz? A to jajca. Rozniesie Ci boksa. :)
 

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Witam Wszystkich z tej strony Papużka.
9 dzień roślinki





Dzisiaj dostała z 300 ml oprysku samą wodą, nie wiem jak dalej z tym podlewaniem.Mam zamiar teraz czekać aż wyschnie całkiem i co dalej? Spryskać? Podlać?

---------- Post Zaktualizowany 23:34 ---------- Data pierwszego postu 23:33 ----------



Kiedy zaczynać lst?

---------- Post Zaktualizowany 23:46 ---------- Data pierwszego postu 23:34 ----------

Zastanawiam się jeszcze nad siatką,myślę że to by było za***iste rozwiązanie u mnie bo tak jak żul powiedział to mi roz***ie tego boxa najprawdopodobniej,jednak nigdy tego nie robiłem i nie wiem jak zacząć. Będę wdzięczny jak ktoś podeśle linka do tej siatki (40x40) i wytłumaczy jak się za to zabrać, czytałem o tym na haszyszopedii ale wolę żeby ktoś mi to jeszcze raz wytłumaczył.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Witam tu Papug.
12 dzień roślinki:



Od 14 dnia zaczynam podlewać pół dawki biohumusa,lać nawóz na przemian z wodą czy ciągle nawóz?
Proszę żeby ktoś wytłumaczył mi lepiej na czym polega ScrOG.Siatka dzisiaj powinna być, i co dalej?
W tym treningu podcina się trochę roślinkę? Czy czeka aż zapełni wszystkie kwadraty i sprowadza na dół? Proszę o pomoc :p
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Masz 20l ziemi i 14 dniową roślinkę. Po co lejesz tego biohumusa? Jeszcze ci sie poblokuje i będzie potem temat zakładany w 'choroby'.
Lej puki co samą wyregulowaną wodę, na dobre ci to wyjdzie.
 

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Masz 20l ziemi i 14 dniową roślinkę. Po co lejesz tego biohumusa? Jeszcze ci sie poblokuje i będzie potem temat zakładany w 'choroby'.
Lej puki co samą wyregulowaną wodę, na dobre ci to wyjdzie.

No dobra to leje dalej samą wodę,kiedy zacząć lać biohumusa?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Najlepiej jak zauważysz że potrzebuje azotu. Nie prędko na takim litrażu medium. I uważaj z ph biohumusu bo z tego co pamietam to ma ok 8.
 

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Witam tu Papug.
Dzień 14 roślinki,następne podlanie sama woda, siatka do ScrOG zamontowana(powiedz mi ktoś czy ona się tutaj w ogóle przyda),lst poprawione i teraz chyba trochę poczekam bo nie ma co naginać jak na razie ;p



 

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Siema tu Papug
Dzień 18



Rośnie sobie,przedwczoraj stała się tragedia,mianowicie przy lst złamał się jeden odrost.Odbije się to znacznie na roślinie?Irytuje mnie trochę to LST bo raz wychodzi super a raz się coś złamie.W późniejszym czasie dalej ją naginać?
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ładnie rośnie.
Jeśli chodzi o lamliwosc odrostów, to treningi wykonujemy na sucho, tzn nie zraszamy i nie podlewamy rośliny na 24-48h przed treningiem i po. Roślina nie wypełniona wyda nie jest sztywna i ma mniejsze powinowactwo do pękania, strzelania.

Nie wiem jak u Ciebie to LST, bo widzę tylko główny szczyt. Bardziej powinno to tak wyglądać https://www.forum.haszysz.com/show...4W-0-12m2-1xauto-big-AK-pierwsza-uprawa/page4
U mnie też jeden odrost strzelił, ale roślina nie dała po sobie poznać że coś sie stało. U Ciebie nie widzę nowych odrostów. Jak robisz to lst?
Od momentu pojawienia się preflowerow nie glebowalam już rośliny, tylko ustawiałam tak żeby każdy że szczytów miał dostęp do światła.
Pozdro i z farcikiem.
 

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Ładnie rośnie.
Jeśli chodzi o lamliwosc odrostów, to treningi wykonujemy na sucho, tzn nie zraszamy i nie podlewamy rośliny na 24-48h przed treningiem i po. Roślina nie wypełniona wyda nie jest sztywna i ma mniejsze powinowactwo do pękania, strzelania.

Nie wiem jak u Ciebie to LST, bo widzę tylko główny szczyt. Bardziej powinno to tak wyglądać https://www.forum.haszysz.com/show...4W-0-12m2-1xauto-big-AK-pierwsza-uprawa/page4
U mnie też jeden odrost strzelił, ale roślina nie dała po sobie poznać że coś sie stało. U Ciebie nie widzę nowych odrostów. Jak robisz to lst?
Od momentu pojawienia się preflowerow nie glebowalam już rośliny, tylko ustawiałam tak żeby każdy że szczytów miał dostęp do światła.
Pozdro i z farcikiem.

Wiesz co u mnie to było tak że zglebowałem całą roślinę do ziemii, no i tak zaczęła rosnąć i ten główny szczyt znowu poprzykrywał te odrosty,a teraz boję się znowu to LST robić bo trochę też nie mam warunków,ziemia nie jest nasypana do końca żeby woda wraz z ziemią mi nie wylatywała z doniczki górą jak będę podlewał no i ciężko to LST jakoś mi zrobić,może coś pokombinuje ale ogólnie nie mam pomysłu na to i szczerze to wolałbym tego już nie ruszać ale z drugiej strony lst dużo daje :/-

---------- Post Zaktualizowany 12:23 ---------- Data pierwszego postu 12:12 ----------

No nic,jakoś to zrobiłem,mam nadzieję że jest ok.

 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
No ch***wo to zrobiłeś, sciagaj gumki. Zaraz ci te gumki zetna wiatraku i tylko stres nie potrzebny...
Zacznijmy od tego, ze zle posadziles roślinę, nast raz podasz ja z boku doniczki kilka cm od krawędzi, wtedy masz miejsce aby ja nagiąć w druga stronę. Kolejna rzecz to nie podlewaj krzaka kilka dni, poloz rękę na ziemi, tak aby lodyga krzaka była miedzy twoim fakerem i palcem serdecznym, obróć doniczkę do gory dnem postukaj po niej druga ręką , chwyć ta ręka za donicę. I podnieś do gory, tak aby na pierwszej ręce dodał ci krzak z ziemią. Kładziesz na spod doniczki jakieś kamyczki ew. Keramzyt, sypiesz tam ziemi, tyle ile brakuje do zapelnienia doniczki i wkładasz kwiatka spowrotem, postukaj doniczką aby ziemia się ułożyła i voila plant jest wyżej... Jak już to zrobisz to weź drut, lub trytytke złap główny szczyt pod stozkiem wzrostu I ak nisko aby byl nizej niz jakiekolwiek odrosty. Jak u***iesz szczyt to trudno, mi się tez zdarzyło ale staraj się być delikatny, jak się nie da tak bardzo nagiac to nagnij trochę, zostaw tak jeen dzień, nie podlewaj i znowu nagnij aby wkoncu główny szczyt był niżej niż ktorekolwiek odrosty...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

papużkafalista

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2020
Postów
105
Buchów
108
Siema tu Papug
Dzień 23 panienki.



Dzisiaj dostała 2/3 dawki biohumusa z około 500ml wody ,zrobiłem ScrOGa.Co myślicie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół