nasiona marihuany

Big Bang/Super lsd xxl/Auto Ak472 2020 pierwszy out

  • Autor wątku Usunięty 78332
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
186
Buchów
576
Odznaki
3
yungsons piękne rośliny, zrobiłeś bardzo mocne przycięcie liści. Możesz powiedzieć jak to oceniasz bo jak wiadomo zdania są podzielone. Czy oprócz tego że roślina ma lepszy przewiew zauważyłeś inne pozytywne sprawy ? Twardość topów, szybkość dojrzewania itd ?

Przed scinka I ja polecam, szybszy flush.. i jak wspomniałeś lepszy przewiew, plus gdzieś czytałem nie wiem czy prawda że stres w ostatnim tygodniu pozytywnie wpływa na zalewanie się żywicą
 
U

Usunięty 78332

Guest
Przed scinka I ja polecam, szybszy flush.. i jak wspomniałeś lepszy przewiew, plus gdzieś czytałem nie wiem czy prawda że stres w ostatnim tygodniu pozytywnie wpływa na zalewanie się żywicą

Stary musiał bym zapie****ac jak głupi z wodą żeby robić A uwierz mi nie chciało by mi się za dużo pie****nia i tak popadało sporo ostatnio jak i przez cały sezon gdzie na suchej miejscowie nosiłem wodę parę razy A przez 2 tygodnie suszy mojej nieobecności panny poradziły sobie tyle że trochę je wyssało z substancji ale przynajmniej nie zastałem ich w stanie agonalnym

---------- Post Zaktualizowany 10:32 ---------- Data pierwszego postu 10:09 ----------

yungsons piękne rośliny, zrobiłeś bardzo mocne przycięcie liści. Możesz powiedzieć jak to oceniasz bo jak wiadomo zdania są podzielone. Czy oprócz tego że roślina ma lepszy przewiew zauważyłeś inne pozytywne sprawy ? Twardość topów, szybkość dojrzewania itd ?

Metoda na plus choć trzeba przycinać z głową na wyczucie, ja najpierw przycinałem duze liście które przyslanialy topy potem obcinałem doły co dało lepszy przewiew kiedy popadało dwa dni chyba i miałem ognisko pleśni postanowiłem że trzeba wyj***c te liście w piz*u wtedy uzyskałem maksymalny przewiew odsłoniło wszystkie topaski na słoneczko i już po 3 dniach widziałem plusy tej metody daje kilka fotek dla porównania w tym okresie często bywałem na spocie i widziałem na prawdę fajne efekty
3 dni różnicy po strzyżeniu
Super lsd xl
5 października

8 października

5 października

8 października

Big Bang bardzo fajna odmiana
5 października

8 października
 
U

Usunięty 78332

Guest
26.10.2020
Ostatni tydzień 8 tydzień kwitnienia, skosiłem to co plecha by za tydzień zabrała zostało jeszcze jakieś 30% do kosy to co najlepsze praktycznie juz zebrane jedno wysuszone drugie się suszy ostatnie czeka na kosę ostateczna pewnie przed weekendem zobaczymy kiedy wszystko wysusza to zarzuce na szalke i zrobię podsumowanie póki co słoik 3.7 litra wypełniony zbitymi bobkami
Kilka fotek ze spota





Za długo to trwa zdecydowanie w przyszłym sezonie tylko pafy i afy
Pozdro
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
posadz coś typowo pod polskie niebo to może się przekonasz do sezonówek..
topy są dużo lepszej jakości
automaty tylko outdoor i tylko po to aby popalić coś świeżego przed prawdziwymi zbiorami.

Sezonówki górą!
 
U

Usunięty 78332

Guest
posadz coś typowo pod polskie niebo to może się przekonasz do sezonówek..
topy są dużo lepszej jakości
automaty tylko outdoor i tylko po to aby popalić coś świeżego przed prawdziwymi zbiorami.

Sezonówki górą!

Ten jeden Big Bang mi fajnie właśnie doszedł i mało plechy miał, nie mówię stanowczego nie dla sezonówek ale w przyszłym sezonie stawiam głównie na półautomaty i automaty może rzucę ze 2 sezony zobaczymy póki co trzeba zakończyć jedno i działać dalej
 
U

Usunięty 78332

Guest
Podsumowanie

Na wstępie chciałbym wszystkim bardzo podziękować osobom które obserwowały fr za buchy opinie i uwagi. Początek ul ciężko dużo nie wiadomych ale koniec końców wyszedłem na tym dobrze bardzo dużo doświadczeń na przyszły sezon wnioski wyciągnięte. Kosa na raty od początku października do 3 listopada kiedy to skosiłem ostatki także przyszły sezon rzucam w glebę afy i pafy i może że 2 Big Bangi z racji tego ze fajnie doszedł i spodobała mi się ta odmiana i chciałbym wyciągnąć z niej to co najlepsze. Nie ma co tu dużo gadać fotki poniżej popakowane zakopane swoją drogą w czasach które nastały warto było... polecam każdemu

Susz wyszedł zbity aczkolwiek im później zbierałem tym było gorzej ale doświadczenia zebrane w końcu po to był ten sezon żeby zdobyć doświadczenie. A więc tak to co tygryski lubią najbardziej 720 gram fajnych topasków, pojarałem sporo też**** rozdałem więc wszystkiego z czystym sumieniem wyszło 800 gram z 10 krzaków co średnio daje po 80 gram z krzaka. Cieszy mnie ten wynik niesamowicie mam nadzieję że za rok będzie tylko lepiej, fr można przenieść do zakończonych pozdro i do zobaczenia za rok.

A może jakiś indoor bym skonstruował...

Big Bang soczysta odmiana ale można z niej wyciągnąć niebo więcej niż ja zrobiłem









Super lsd xl zdjęcia z 3 listopada ostatni zbiór













https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1125683

Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół