nasiona marihuany

Big Bang/Super lsd xxl/Auto Ak472 2020 pierwszy out

  • Autor wątku Usunięty 78332
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78332

Guest
Mały up przed poniedziałkiem
Azofoski i dolomit zrobiły swoje panny nabrały kolorów ale wydaje mi się że coś im brakuje jeszcze bo liście które były żółte lekko żółte są nadal ale inne nabrały mocnej zielonej barwy co mnie ucieszyło A no zaczęły pojawiać się preflowery już prawie na każdej więc pytanie czy lac już coś z przewagą pk
Myślałem o kristalonie czerwonym albo polifosce
Poniżej zdjęcia autosików

Na autosach zrobione lst

Royal Gorilla (samotnik) 27 dni

Royal Gorilla i Ak472 27 dni
nie wytrzymała dawki azotu i chyba ja utopilo po deszczu i zjaralo nawozem trochę szkoda bo chciałem mieć porównanie jak będzie to wyglądać z takim zacofaniem



2x Purple Queen A w sumie chyba jeden który też był zacofany i fajnie było by patrzeć jak się rozwijają ale co z też nie wytrzymał azociaka


Tutaj cały spocik widać że nabrały koloru
 

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
No całkiem spoko to wygląda ale na przyszły sezon bym wykorzystał to miejsce na jakieś pół auto bo potencjał wydaje mi się że jest spory. Jak przygotujesz ziemie przed sezonem to i sam ogarniesz spokojnie i 50szt. Ja mam 23 szt i tak zabardzo nie ma co robić. Tylko mi zabrakło czasu na przygotowania przed sezonem i zmarnowałem potencjał.
 
U

Usunięty 78332

Guest
No całkiem spoko to wygląda ale na przyszły sezon bym wykorzystał to miejsce na jakieś pół auto bo potencjał wydaje mi się że jest spory. Jak przygotujesz ziemie przed sezonem to i sam ogarniesz spokojnie i 50szt. Ja mam 23 szt i tak zabardzo nie ma co robić. Tylko mi zabrakło czasu na przygotowania przed sezonem i zmarnowałem potencjał.

To próbny sezon, tak na prawdę nie miałem zamiaru na pierwszy raz porywac się na nie wiadomo ile trzeba z głową podejść do sprawy, przyszły sezon na pewno będzie lepszy jeśli pogoda dopisze, na jesień przekopie 8 na 8 przygotuje podłoże na wiosnę to samo i ziemia będzie elegancka, poczekaj do zbiorów to będzie co robić
Pozdro
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up
20 lipca 2020 NOCNA AKCJA
Ostatni trening, ostatnia dawka azofoski, nabrały mocno zielonej barwy, za tydzień podsypie polifoski i dolomitu i dwa tygodnie bez wizyty, chyba o wodę w tym roku nikt się nie martwi, więc myślę że nie będzie tragedii jak wrócę na wszystkich poszło lst oprócz 3 sztuk gdzie stożki poszły pod kosę. Oprysk karate na pierdzielki poszedł no i za tydzień też pójdzie. Taka myśl mnie naszła że jakbym ich nie cisną tak do gleby ostro od początku wydaje mi się że były by sporo wyższe ale to już zobaczymy na przyszły sezon tymczasem efekty nocnej akcji

Big Bang TOPPING 79 dni życia
Zdupiona jakość

Po treningu dwa szczyty które uzyskałem po toppingu nagiąłem w przeciwne strony


Super lsd xxl FIM 79 dni życia

Po treningu


Super lsd xxl LST 79 dni życia
Wyraźnie widać że samo lst nie daje dużych efektów na sezonach tak jak powyżej fim+lst i w przyszłym sezonie z pewnością ładuje każdą na łeb i to nie jeden raz plus lst

Po treningu


Super lsd xxl 79 dni życia
jako pierwszy wykazywał niedobry teraz fajny ogarnięty wyszedł dziś dostał w łeb na głównym szczycie i na jednym z bocznych

Po treningu prześwietliło za bardzo i chu*a widać ale dostał właśnie na tych dwóch szczytach


Super lsd xxl 79 dni życia
Złamas (po złamaniu łodygi jak był malutki dostał taka ksywe) fajnie rośnie myślę że w przyszłym sezonie wypróbuję super cropping

Po treningu


Auto Ak472 79 dni życia
Okaże się za jakiś miesiąc chyba czy to jednak może Big Bang czy też Super lsd xxl na przyszły sezon podpisze doniczki

Po treningu


Tutaj mamy okaz który ostro zamulał
Zdjęcie z 15 czerwca

Z dzisiejszej akcji dostał w łeb




AUTOMATY
Cóż miały swoje przeżycia...
Lst co wizytę będzie poprawiane, odrobinka azofoski i dolomitu

Royal Gorilla (samotnik) 29 dni


Royal Gorilla i Auto Ak472 29 dni
A raczej pozostałość po ak


2x Purple Queen 29 dni życia
Tu również nieco pozostałości z drugiej mniejszej i wydaje mi się że właśnie z niej może być lufka do nabicia bo tak jakby wykazuje jeszcze chęci życia xd


Pozdrawiam i od dziś buchy stawiam
:dela:
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up

25 lipca 2020 pożegnanie na dwa tygodnie

Ostatni trening za nami, solidnie podsypane dolomitem, po pół garści polifoski z racji tego ze pokazały preflowery a nie będę zaglądać dwa tygodnie oprysk z karate który dał efekt już po drugim zastosowaniu, co mnie ucieszyło.
Jeszcze taka krótka historia kupiłem jakiś miesiąc temu karate i topsin rozrobilem sobie karate A topsin położyłem na półce wróciłem wieczorem ch*j nie ma no to mówię je**ć pewnie położyłem i zapomniałem gdzie nie wiele myśląc 3 dni temu poszedłem kupić karate no bo przecież poprzednia buteleczka gdzieś wsiąkła co się okazało po powrocie do domu zaglądając na drugą półkę patrzę i mam dwa karate mówię za***iscie ale topsinu nadal nie mam palcie towar bo długie nie palenie powoduje dziwne myślenie xd

Jako że następny up za dwa tygodnie wrzucam wszystkie roślinki jakie posiadam w swoim ogrodzie tyle że zupełnie nie mogę odróżnić Big Bang od Auto Ak472

84 dni życia

Big Bang bądź Auto Ak472 (topping i lekkie lst)



Big Bang lub Super lsd xxl lub Auto Ak472 (FIM i lekkie lst)



Super lsd xxl
Był pod lst postanowiłem to puścić i dostał w łeb na dwóch szczytach







Dostał w łeb zobaczymy do z niego wyjdzie wydaje mi się że bardziej topping

Również cięty za dwa tygodnie zobaczymy efekt


Auto Ak472 lub Big Bang





AUTOMATY
Co tu dużo mówić trening lst co wizytę poprawiany podsypane dolomitem i troszke azofoską plus oprysk na pierdzielka z karate jeden już pokazał preflowery jest to samotnik Royal Gorilla co ciekawe dwa maluszki spisane na starty po na prawdę ciężkich przejściach wykazuje chęci życia i zaczęły odbijac silne sk***inoksy jest to Purple Queen i Auto Ak472, wniosek z tego taki że jak coś na prawdę spie****imy przy automatach to lufka jarania będzie każdy nich ma tyle samo dni A taka różnica

34 dni życia

Royal Gorilla (samotnik)



2x Purple Queen



Royal Gorilla i Auto Ak472



Zdjęcia spota



Strażnik zielonego drzewa



Wie co jest pięć


Dziękuję wszystkim za buchy i porady

Pozdro
:lisc:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 78332

Guest
11 sierpnia 2020
Witam witam po dwóch tygodniach nieobecności suszy i stresu czy dadzą sobie radę otóż to co zastałem na spocie przerosło moje oczekiwania jest na prawdę wporzo, śmiało można stwierdzić że pierwszym rzucie nie było automatów więc z pierwszego rzutu są Big Bang i Super lsd xl (Na spokojnie sobie to poedytuje żeby fr była uporządkowana)
Ostatnie poprawki co do treningu podsypane polifoska i dolomitem

102 dni życia SEZONY

Dwa które wyglądają podobnie Big Bang bądź Super lsd xxl

Topping i lst


Fim i lst


Dwa kolejne które wyglądają mega podobnie i tu jestem skory bardziej twierdzić że są to Big Bangi ponieważ są gęstsze i rozkrzaczone

Lst

Lst


Poniżej reszta super lst xxl



Tutaj widoczne jakies niedobory ?





Pięknie się rozkrzaczył fajna kulka z niego


Zamulał od początku A wyrósł na całkiem dobrym poziomie


Tu najwyższy w całym ogrodzie


AUTOMATY
Mile zaskoczenie, myślę że kwitną około 10 dni kiedy byłem ostatni raz jedna pokazała preflowery
Podsypane polifoski plus i dolomit będzie też robiony oprysk z pk tylko pytanie teraz co jaki czas i ile ml na krzak psikac roztworu ?
51 dni życia
Plus minus
41 dni weg/10 dni flo

Royal Gorilla (samotnik)



Royal Gorilla i mikrus ak472 który walczył o przetrwanie i myślę że lufka z niego będzie xd



2x Purple Queen jedna też walczyła o przetrwanie i wywalczyła to co widać liczę na gieta nie więcej


Jakby ktoś miał chęci coś poradzić wypowiedzieć się to dziękuję

Pozdro
:lisc:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Pk zacznij od połowy dawki czyli 1ml na litr wody .
Powtarzaj czynność co 2 tygodnie.
Ja będę stosował się właśnie takiej kolejności jak napisałem
2 opryski 1ml/1l wody
Kolejny już 100% dawki czyli 2ml/1l wody .
 
U

Usunięty 78332

Guest
Pk zacznij od połowy dawki czyli 1ml na litr wody .
Powtarzaj czynność co 2 tygodnie.
Ja będę stosował się właśnie takiej kolejności jak napisałem
2 opryski 1ml/1l wody
Kolejny już 100% dawki czyli 2ml/1l wody .

Ten litr wody to na jednego krzaka czy po prostu psikac aż będzie mokro ? XD
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=94000]yungsons[/MENTION]
Przepraszam ale nie doczytałem ze ma być to oprysk ;)
Ja zapodam jeden oprysk z Pk 2.5ml/5l wody.
Oprysk wykonuje w ten sposób ze rosliny są całe mokre. 5l starcza mi na 21 roslin i nawet czasem zostaje ciut.
Kolejne podanie Pk będzie już w glebe i będzie to kolejno ilość jakaś podałem
 
U

Usunięty 78332

Guest
18.08.2020
Mały nocny up z automatów z racji tego ze było mało deszczowych dni sezony nie wiele się zmieniły prócz tego że podrosly delikatnie i coraz więcej preflowerow już pojawia się na szczytach
Autosy powolutku puchną na dniach pójdzie oprysk pk na razie podsypane wszystko sporą ilością dolomitu, sezony podsypane dodatkowo azofoska i odrobiną polifoski, mam nadzieję że jeszcze obie spuchną te topaski
AUTOMATY
58 dni życia
41 dni weg/ 17 dni flo

Royal Gorilla (samotnik)



Royal Gorilla i Ak472( mikrus się rozwija więc przycisnąłem to o gleby)



2x Purple Queen



SEZONY
Podczas robienia LST nie było złamań mimo to wyszedł cropping
109 dni życia


Pozdro
:kuch:
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Co one takie łyse? Urywałeś im wiatraki ?
 
U

Usunięty 78332

Guest
Oberwalem z nich po 2 wiatraki bo przyslanialy mi topasy ale ogólnie delikatnie mnie zastanawiało co tak mało lisci
 
U

Usunięty 78332

Guest
24.08.2020
POMOCY PANOWIE
sprawa ma się tak jest słabo coś dzieje ie z moim roślinami i nie wiem jak zareagować potrzebował bym fachowej pomocy na pocieszenie dwie panny zawiązują już czuprynki więc tu na plus resztą ma sie gorzej są niedobory ale wydaje mi się że to bardziej przez ph i tu jest problem nie zainwestowalem i teraz się głowie
Poniżej zdjęcia o ile z daleka wyglądają apetycznie tak z bliska już jest gorzej
SEZONY
Dzień życia 115
























AUTOMATY
64 dni życia
41weg/23flo
Wielka mała strata złamany szczyt jednej z Purple Queen, a po za tym mam dylemat ponieważ od przyszłego tygodnia tydzień deszczu i nie wiem czy plecha nie zaatakuje i lepiej ściąć przed tym deszczem
Royal Gorilla (samotnik) ten będzie najszybciej widać co wizytę jak ładnie puchnie strasznie lepki i zbity szczyt

Szczyt(zdjęcie nie oddało tego tak szczegółowo jak widać było na żywo wystarczyła lupa z telefonu)

Topki poniżej szczytu widać że trichomy na szczycie miały bardziej mleczny kolor niż niższe partie choć zdjęcie tego nie oddalo)


Royal Gorilla i ak472 które wskakuje dopiero na flo po ciężkim życiu lufka będzie z niego hehe

Szczyt ( tu jeszcze mam przeźroczyste trichomy pójdzie jako drugi pod kose)


2x Purple Queen przykra wiadomość upie****ony szczyt ale trochę się ostało już czuć delikatnie piekny zapach owoców leśnych szkoda że... z dwojga złego straty zawsze są

Proszę o pomoc
 
U

Usunięty 78332

Guest
Dzięki ni, ogólnie to teoria, chciałbym też przeczytać jakieś praktyczne porady ale skorzystam i coś muszę szybko zadziałać bo przykry widok
Z tego co wywniskowalem to trza podsypac polifoski i te liście już nie będą do odratowania ale nowe już będą ładnie rosły
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół