nasiona marihuany

Big Bang/Super lsd xxl/Auto Ak472 2020 pierwszy out

  • Autor wątku Usunięty 78332
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78332

Guest
W poniedziałek zrobię up że wszystkiego, wczoraj byłem zrobić oprysk na przędziorka, i po ulewie jeden autos znikł, okazało się że przysypało to ziemia podczas deszczu, wszystko ładnie idzie chyba ocenicie w poniedziałek
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=94000]yungsons[/MENTION]
Podoba mi się ta twoja polana , powiedz mi jakie ma mniej więcej wymiary i ile plantów w chwili obecnej masz na niej zasadzonych ?
 
U

Usunięty 78332

Guest
[MENTION=94000]yungsons[/MENTION]
Podoba mi się ta twoja polana , powiedz mi jakie ma mniej więcej wymiary i ile plantów w chwili obecnej masz na niej zasadzonych ?

Wymiary to coś około 30 stóp (rozmiar42) na 20 stóp haha jutro będę to zmierze aż z ciekawości dam dokładny wymiar obecnie 15 plantów w tym 5 z ostatniego desantu i 2 po 2 w jednym dołku bo nie mialem miejsca ale to automaty więc bardzo się nie zagluszą jak je położę w dwie inne strony no ale zobaczymy
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Myślę że na przyszły sezon jeżeli planujesz takowy mógłbyś zmierzyć całą miejscówkę i rozplanować to w taki sposób aby wykorzystać ja w 100%. Na takiej powierzchni wg mnie wejdzie dużo więcej roślin.
 
U

Usunięty 78332

Guest
Myślę że na przyszły sezon jeżeli planujesz takowy mógłbyś zmierzyć całą miejscówkę i rozplanować to w taki sposób aby wykorzystać ja w 100%. Na takiej powierzchni wg mnie wejdzie dużo więcej roślin.

Planuje to pewne, zaraz za tymi krzakami drugie tyle miejsca jest tak na prawdę można by zrobić duży projekt pierwsza sprawa to jest pierwszy mój out i nie mialem zamiaru porywac się z motyką na słońce bo za chu*a sam bym tego nie obrobił A osób 3 nie angażuje bo zawsze ktoś może coś od***ac, druga sprawa miejscówka znaleziona zaraz po tym jak kończyłem pracę na pierwszym spocie który znalazłem ale zrezygnowałem z niego bo był gorzej oświetlony i nie był tak przewiewny więc przeniosłem wszystko tam ***łem ogrodzenie i na razie wszystko idzie zgodnie z planem, najgorzej jest z wodą bo trzeba tyrać jak nie pada na razie chyba że 3 razy nosiłem wodę ale jak bym do***al z 50 krzaków to chyba bym musiala cala zimę wodę nosić żeby mieć na sezon hahahah
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up
Witam witam i ch*j się zesrało xD
06.07.2020 65 dzień życia
Po tych deszczach chyba całkowicie wyplukało ziemię i są konkretne niedobory tak mi się wydaje, przy następnej wizycie podsypie dolmint i azofoske ( po garści wystarczy ? )
Ostatni oprysk na pierdzielka nie wiele zdziałał i trzeba będzie powtórzyć
Miejscówka póki co bezpieczną i żadna zwierzyna jeszcze tam niezawiatała oby tak dalej
Dziś puściłem je wolno do następnej wizyty chyba odpuszczę lst i je potne wszystkie
Przejdzimy do zdjęć prosiłbym o jakieś dobre rady za co z góry dziękuję
Jeszcze takie pytanie czy wolicie zdjęcia tak od frontu czy lepiej dodawać takie od boku ?
Wrzucam dziś po dwie fotki dla porównania jak lepiej
Big Bang zdecydowanie wyszedł na nim topping
Od frontu

Od boku

Super lsd xxl
Od frontu

Od boku

Super lsd xxl ten od złamanej łodygi
Od frontu

Od boku

Super lsd xxl zdecydowanie wyszedł fim i ładne 4 odrosty się uformowały
Od frontu

Od boku

Super lsd xxl tutaj mamy tylko lst i jest ogromna różnica i chyba ciekawszy trening to fim/topping
Od frontu

Od boku

Auto Ak472 o ile nie po***ałem przy desancie
Od frontu

Od boku


To by było ma tyle z pierwszego rzutu
A teraz automaty jak na takie przeżycie które im zafundowałem to nawet dobrze idą
15 dzień życia
Tutaj dwie w jednym dołku ak472 było spisane na starty od początku ostro zamulonu nie liczyłem na niego ale widać że coś powolutku sobie rośnie więc to zostawiam w spokoju obok gorilla fajnie się rozwija

Royal Gorilla samotnik

Dwa Purple Queen
Z czego mniejszy też zamulony po przeżyciach spisany na straty ale coś tam odbija dzień po desancie jak przyszedłem to go nie bylo prawdopodbnie po deszczu kiedy ziemia była luzna to go przysypało

To na tyle z dzisiejszych odwiedzin
Co do miejscówki [MENTION=75855]amatorek[/MENTION] to nie zmierzyłem zapomniałem metrówki ale zmierze bo aż sam jestem ciekaw dokładnych wymiarów
Pozdrowienia i do następnego
 
U

Usunięty 78332

Guest
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION] miejscówka 8x8 już z odstępem 0.5m z każdej strony
Podsypałem azofoski i dolomitu
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
[MENTION=75855]amatorek[/MENTION] miejscówka 8x8 już z odstępem 0.5m z każdej strony
Podsypałem azofoski i dolomitu

Rozplanuj to na kolejny rok bardziej. Ja przy 6x6m umieściłem 21 krzaków, ale ciut mogłoby być luźniej gdyż rozrosły się niesamowicie.
Za chwilę wjedzie post to możesz zerknąć :)
 
U

Usunięty 78332

Guest
Rozplanuj to na kolejny rok bardziej. Ja przy 6x6m umieściłem 21 krzaków, ale ciut mogłoby być luźniej gdyż rozrosły się niesamowicie.
Za chwilę wjedzie post to możesz zerknąć :)
Z chęcią zerknę, właśnie myślałem coś około 25 wszystko zależy od tego roku i jak mi pójdzie najbardziej obawiam się trymowania i suszenia także wszystko przede mną
 
U

Usunięty 78332

Guest
Niespodziewana wizyta na spocie ogarnęły się trochę i przy następnej planowanej wizycie podsypie ponownie dolomitem azofoska i oprysk na przędziorka











Pozdro Pany
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up
13 lipca 2020
Witam Panowie, walka z niedoborami trwa, ale chyba muszę zaopatrzyć się w kwasomierz, podsypane azofoski i dolomitu, oprysk na przędziorka (karate zeon) poszedł za tydzień powtórzę to samo i zrobię lst na razie są bez treningu chce żeby ogarnęły te niedobory jakby ktoś się mógł wypowiedzieć cos doradzić to było by fajnie
Babka w ogrodniczym chciała mi dac środek typowo na przędziorka chyba ortus coś takiego ktoś to stosował?
Big Bang topping 72 dzień życia

Super Lsd xxl 72 dzień życia

Super Lsd xxl 72 dzień życia złamas fajnie się chowa ale najbardziej to pierdzielki zajęły

Super Lsd xxl FIM 72 dzień życia

Super Lsd xxl LST 72 dzień życia

Zdjęć Ak nie zrobiłem szybka akcja dziś była miałem dziś ciachac w łeb ale jak zwykle czegoś zapomniałem A paznokciami nie chciałem tego robić xd
Za to kilka innych zdjęć
Kulka z niej będzie fajna jak podrośnie


AUTOMATY
Zrobione LST na tych większych sztukach ale nie mam zdjęć

Royal Gorilla (samotnik) 22 dzień życia

Royal Gorilla i Ak482 22 dzień życia

2x Purple Queen

Mniejsze sztuki jak widać zacofane dobry start dla automatów to podstawa jeśli coś się z***ie to się nie ogarnie już
Cały spot

Pozdrawiam
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,522
Buchów
3,693
Odznaki
10
Nie ma co radzić,dobrze zrobiłeś,i zrób za tydzień. Karate robi robotę,tylko oprysk na bogato z każdej strony. Ogarnij miernik oh i będziesz miał jasność w temacie
 
U

Usunięty 78332

Guest
Nie ma co radzić,dobrze zrobiłeś,i zrób za tydzień. Karate robi robotę,tylko oprysk na bogato z każdej strony. Ogarnij miernik oh i będziesz miał jasność w temacie

Dałem pod liście nad liście aż kapało z krzaków, tak jak mówisz za tydzień powtórka, na początku było fajnie ale po tych częstych deszczach zaczęły się niedobory myślałem że się obejdzie bez tego ale teraz stwierdzam że miernik ph to podstawa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół