nasiona marihuany

Big Bang/Super lsd xxl/Auto Ak472 2020 pierwszy out

  • Autor wątku Usunięty 78332
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 78332

Guest
Nowicjusz tak, rady porady mile widziane, w miarę wolnego czasu dorzucę pozostałe dziewczyny A mianowicie super ład xxl i auto ak472
Tymczasem Big Bang od GHS
Podłoże spotowo/kupne mieszane z dolomitem i obronikiem cielęcym w granulacie
Nawozy
Biohumus na vega/na flo mam plankton k ale dużo czytałem że to już jest słabe i rzadko używane także jakby ktoś coś poradził było by fajnie budżet chwilowo ograniczony przez koronę
Podlewane odstaną z kranu
Trening
Lst/ fim A może jednak topping sami oceńcie
Miejscówka dość przewiewna i mega nasłoneczniona
Początek życia 2 maja, zdjęć z tego okresu nie mam ale trafiłem na słaba pogodę i miały bardzo malutko słońca
4 czerwca(33dni)

9 czerwca (38dni)

15 czerwca (44dni)

Tutaj po fimie/toppingu i przypalowana nie wiem czy jeszcze jej nie przytulić do ziemi niżej przy następnej wizycie


Życzę wszystkim udanych zbiorów
Tak jak mówiłem dorzucam kilka zdjęć dziewczyn i na nich się skupie w fotorelacji, dziś przyszły jeszcze afy które poszły w wodę i postaram się zdać fr od początku

wszystko sezony oprócz ak

Super lsd xxl od SB postanowiłem to wrzucić że względu na to że wykazuje niedobry tak mi się wydaje i proszę o rady
4 czerwca (33dni)

9 czerwca (38dni)

12 czerwca (41dni) właśnie tu zaczął sie niedobór

15 czerwca (44dni)
Przed treningiem i usunięciu liścia z niedoborem ( nie wiem czy dobrze zrobiłem)

Po treningu

Wrzucony że względu na to że podczas pierwszego lst złamana została łodyga przy samej dupie oczywiście zauważyłem to przy kolejnej wizycie dopiero i postanowiłem o uwolnić żeby mógł się zregenerować co wyszło na plus (super cropping chyba tak?)
Super lsd xxl
4 czerwca (33dni)

9 czerwca (38dni) możemy ostrzec że ładnie się zrasta przy samej ziemi

12 czerwca (41dni) prawie wróciła do siebie

15 czerwca (44dni) przed ponownym treningiem fajnie się to zrosło

I tutaj juz po upalowaniu

Są dość niskie i gęste chyba nie wiem czy to dobrze czy źle to już prawie 50 dni
Teraz będzie fim/topping z lst vs lst na super lsd xxl
9 czerwca (38dni)
Lst 1

Lst2

15 czerwca (44dni) i tu zrodził się pomysł żeby poćwiczyć coś innego
Lst1 przed treningiem

Po treningu lst

Lst2+fim/topping prosiłbym o odróżnienie jak zostało uciete o ile widać na zdjęciach
Przed treningiem

Po treningu
Cięcie

Upalowanie

Ak472 auto trafiłem z autosami jak ślepy w ci*e, teraz wiem że automata lepiej rzucić później, ale kolejne auto już pływają
4 czerwca (33dni)

9 czerwca (38dni)

Tutaj zdjęcie z bliska jeżeli coś widać prosiłbym o jakieś rady czy to preflowery między patyczkami przy łodydze ?

15 czerwca (44dni)
Przed treningiem

Po treningu

To by było na tyle oczekuje od Was rad co do roślin i przejrzystości fotorelacji
Założyć osobny temat z autosami (5sztuk) czy kontynuować w tym ? (Poszły dziś do wody)
Pozdro
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
Elegancko!tak powinna sie zaczynac kazda fr czyli od zdjec na spocie z roslinami...tez kiedys tak robilem lst ale kilka razy mi podmylo krzaki wiec czekam az beda mialy ze 50cm i wtedy naginam nie do samej gleby tylko z 10cm luzu...na flo kup burza kwiatow do pelargonii pozdro
 
U

Usunięty 78332

Guest
Elegancko!tak powinna sie zaczynac kazda fr czyli od zdjec na spocie z roslinami...tez kiedys tak robilem lst ale kilka razy mi podmylo krzaki wiec czekam az beda mialy ze 50cm i wtedy naginam nie do samej gleby tylko z 10cm luzu...na flo kup burza kwiatow do pelargonii pozdro
Wrzucę niebawem zdjęcia kolejnych, które zglebowane były jak to niektórzy robią w boxie czyli leżały na ziemi, po kilku dniowych deszczach wyglądało to okey, minus jest taki że jak zacznie się susza to będę gibał z wodą.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Ciekawie się zapowiada. Zdrowe rośliny i to najważniejsze. Będę zaglądał :lum:
 
U

Usunięty 78332

Guest
Ogarnąłem edycja posta więc przerzucilem wszystko do pierwszego
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Normalnie tutaj kontynuuj. Ładne zdrowe rośliny. Przy LST aż tak do gleby ich nie dociskaj. Staraj się żeby liście były nieco wyżej i nie dotykały gleby. Po co ułatwiać robalom,ślomakom wspinaczkę.
 
U

Usunięty 78332

Guest
Normalnie tutaj kontynuuj. Ładne zdrowe rośliny. Przy LST aż tak do gleby ich nie dociskaj. Staraj się żeby liście były nieco wyżej i nie dotykały gleby. Po co ułatwiać robalom,ślomakom wspinaczkę.
Przy następnej wizycie trochę im odpuszczę póki co się nie wybieram bo deszczowo i troche słońca A też nie ma co za często bywać i kusić losu
 
U

Usunięty 78332

Guest
Zanim przystąpiłem do całego projektu studiowałem forum całą zimę czas zdobywać wiedzę praktyczną, forum to bezcenna wiedza dla każdego nowicjusza
17 czerwca
Start
Kiełkownaje



19 czerwca
Wrzucone do ziemii
21 czerwca
Malute na powierzchni
Od góry
2x Purple Queen
1x Auto Ak472
2x Royal Gorilla

I znowu nie trafiłem w słoneczne dni i będą się wyciągać
Wieczorem może mały up będzie jeżeli przestanie padać i polece na spota

---------- Post Zaktualizowany 15:34 ---------- Data pierwszego postu 10:20 ----------

Up
Tygodniowy deszcz i ulewy im nie straszne kiedy szedłem na spota nie wiedziałem co zastane A tu miłe zaskoczenie jakieś 5 metrów od już było czuć delikatny zapach ganji, martwiłem się o ślimaki bo nic tam nie wyspałem przeciwko tym skurczybykom, ale był tylko 1 na 10 panien
Ogrodzenie ze sznurków plus puszki z proszkiem do prania i moczem póki co mają radę przeciwko zwierzynie wszystko w nienaruszonym stanie
Zdjęcia standardowo przed i po treningu
Czy wolicie pojedyncze ?
22 czerwca (51dni)
Big Bang na którym był cięty raczej wyszedł topping niż fim ?


Lekko zglebowany

A tutaj efekty cięcia (wydaje mi się że wyszedł topping)

Tutaj nie wiem czy będzie widoczne na zdjęciu ale wyszedł przeźroczysty włosek
(Pytanie o Was czy możliwe żeby sezonówka pokazała już w tym dniu ? Jeśli nie prawdopodobnie będzie to auto ak472 i po***ałem przy desancie xd) jeśli nie widać następnym razem zrobię wydajniejsze zdjęcie dziś pogoda nie pozwoliła uchwycić tego co trzeba za bardzo


Super lsd xxl który wykazywał niedobry tydzień temu dziś ich już nie widać (55dni)




Super lsd xxl ( złamas ze względu na złamaną łodyge przy samej ziemi ) 55dni
Pięknie się zregenerowała i idzie po swoje




Super lsd xxl fim vs lst (55dni)
Fim + delikatnie upalowany


Efekt cięcia wyszły dwa nowe

LST


Jeden z auto Ak472( jeżeli nie po***ałem przy desancie to jest to A jeśli po***ałem to może być Big Bang)



Dostały dziś nawóz dolistnie odrobinkę i doglebowo nie połowa zalecanej dawki aczkolwiek nie wiem czy był potrzebny czy myślę że nie zaszkodzi bardziej zależało mi na mikroelemantach z nawozu niż na NPK
To na tyle jeśli u jesteście dajcie znać będzie mi miło wiedząc że nie prowadzę fotorelacji na darmo
Pozdro zielone świry
 
U

Usunięty 78332

Guest
Panowie zakupiłem burze kwiatów od substrala w granulacie czy mogę to rozpuścić w wodzie ?
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Siema! Wszystko fajnie rośnie, oby tak zostało do samego końca ;)
Też mam Auto AK 472, będę zaglądał i porównywał do swojej ;) Życzę Powodzenia!
PoZDRawiam!
 
U

Usunięty 78332

Guest
Siema! Wszystko fajnie rośnie, oby tak zostało do samego końca ;)
Też mam Auto AK 472, będę zaglądał i porównywał do swojej ;) Życzę Powodzenia!
PoZDRawiam!

No ja coś po***ałem przy desancie i ta która jest opisana jako Big Bang to raczej właśnie Ak472 bo w poniedziałek pokazały się preflowery A niecałe dwa tygodnie ***lem jej stożek wzrostu w pełni świadomy że to sezon nie autos
Zajrzę również,dzięki i udanych zbiorów?
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
No ja coś po***ałem przy desancie i ta która jest opisana jako Big Bang to raczej właśnie Ak472 bo w poniedziałek pokazały się preflowery A niecałe dwa tygodnie ***lem jej stożek wzrostu w pełni świadomy że to sezon nie autos
Zajrzę również,dzięki i udanych zbiorów?

Miejmy nadzieję że jakoś to przetrwa i nie będzie bardzo to odczuwalne :) choć wiadomo To automat tak że krótki okres wegowania..
Dzięki, ale do mnie nie ma narazie po co zagladac, bo musiałem wyjechać i długo mnie tam nie było niestety..
10 dnia byłem przelotem to tylko zajrzałem czy wszystko jest dobrze i musiałem znowu wyjechać.. Ale w sobotę będę na pewno tak że jeżeli przez te burze czy dziki (których niestety jest dużo w tym rejonie) wszystko jest dobrze to panny będą miały 27 dni tak że na pewno LST będę chciał zrobić :)
No nic nie zaśmiecam ci dłużej FR :)
będę zaglądał!
PoZDRawiam!
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up
27 czerwca 2020
Wydaje mi się że żadnych niedoborów nie ma ewentualnie jakie lekkie, ostatnio dałem jakiś nawóz NPK+mikroelementy
Planuje zrobić oprysk na przędziorka, na pleśń to jeszcze nie czas czy przy takiej wilgotności warto zrobić oprysk ?
Treningi teraz tylko lst będę poprawiać chyba że coś mnie najdzie i będę ciachał coś wszystkie 56 dni życia
Big Bang cięty ogarnął się i pokazał preflowery więc prawdopodbnie może o być automat ak472 (coś przy desancie mogłem popierdzielic)






Super lsd który wykazywał niedobry się ogarnął i chyba nic mu już nie brakuje




Super lsd xxl ten co mu się kuśka złamała na początek teraz już pięknie idzie nie ma zdjęcia po lst za duży rozmiar pliku ale przy glebie uchwyciło właśnie zrośniętą łodyge


Super lsd xxl fimowany fajnie się odbił i ładnie idzie teraz jadę na nim lst za jakiś tydzień może ciachne te nowe szczyty





Super lsd xxl po lst




Auto Ak472 (Prawdopodobnie się zgadza jeżeli nie po***ałem przy desancie )



Zdjęcia poglądowe
Cała miejscówka

Dla porównania butla 1.5 litra

Pozdro wszystkim i udanych plonów

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 19:14 ----------

Jeszcze takie pytania
Czy burze kwiatów w granulacie mogę rozpuści w wodzie ? Czy lepiej posypać krzaki ?
I pytanie na otworzę automaty rosną dużo dłużej? Na stronie producenta dali 75 dni A jest 56 i tylko na jednym pokazały się preflowery zastanawia mnie tylko czy nie padnie ta roślina zanim jakie topy się utworzą
 
U

Usunięty 78332

Guest
Up automaty
29 czerwca 2020
Coś około 4 dnia były lekko wyciągnięte zamiast podsypac je ziemia podlac i dac je na słoneczko od razu ucieszony że słońce wstawiłem je na balkon lekko podlałem i zostawiłem na dobre 3 godziny przychodze A one sobie leżą wszystkie szybka reanimacja podlanie podsypanie i na dzień dzisiejszy prezentuje się to tak

8 dni życia
Od góry Purple Queen od RQS
2x Royal Gorilla
Poslzy dziś na spota

Dwie które prawdopodbnie nie przeżyły ekstremalnych warunków to od góry
Purple Queen od RQS
Auto Ak472
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół