nasiona marihuany

Zapylona herma ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Hej - tak wyglądają calyxy,a nie banany :)
Ten który zerwałeś i te które dalej masz na roślinie, nie wyglądają na zapylone, więc roślina raczej ci nie hermi.

Banany nazywają się bananami, bo wyglądają jak banany xd



Pozdro [MENTION=35010]Żul[/MENTION]
:troll:
 

Vampidrut

Member
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Witam. Dziękuje za odpowiedź , trochę mnie uspokoiłeś , ale czy calyxy również tworzą się na łączeniach łodyg i rozgałęzieniach ? Bo pierwsze jakie zauważyłem własnie były w dolnej partii rośliny a nie w kwiatach jak na fotkach.

Pozdro Vamp.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Tu masz lepsze:

100_3076.JPG



Wracając do Twojego pytania: na moje oko na zdjęciu ewidentnie widać zawiązujące się nasiona. Zdradzają to obumarłe słupki, które są koloru brązowego.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
na moje oko na zdjęciu ewidentnie widać zawiązujące się nasiona. Zdradzają to obumarłe słupki, które są koloru brązowego.
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] 'u - obumarłe słupki nie zawsze oznaczają zawiązujące się nasiona :p
Rośliny w słabej kondycji (przenawożone np.) też mają takie słupki :)

[MENTION=95525]Vampidrut[/MENTION] - przejrzyj rośliny dokładnie i ewentualnych "bananowych intruzów", takich jak na fotkach wyżej
WYRWIJ

Jeżeli ich nie znajdziesz, to niczym się nie przejmuj - grow spokojnie dociągniesz do końca.

Calyxy tworzą się też przy głównej łodydze, więc całkiem możliwe że mogłeś je tam widzieć :)

Za zdjęciu które wrzucił wyżej Żul - widać jak nowe calyxy wyrastają ze starszych - tak rosną niektóre sativy.
Na samym końcu widać typowe "banany" i to właśnie ich masz się obawiać.
 

Vampidrut

Member
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
[MENTION=35010]Żul[/MENTION] 'u - obumarłe słupki nie zawsze oznaczają zawiązujące się nasiona :p
Rośliny w słabej kondycji (przenawożone np.) też mają takie słupki :)

[MENTION=95525]Vampidrut[/MENTION] - przejrzyj rośliny dokładnie i ewentualnych "bananowych intruzów", takich jak na fotkach wyżej
WYRWIJ

Jeżeli ich nie znajdziesz, to niczym się nie przejmuj - grow spokojnie dociągniesz do końca.

Bananów nie znalazłem , przetrzepałem tak roślinę że chyba się na mnie teraz obrazi :kis:

Do nawożenia używam całej serii Plagron Terra i tylko tego , dawki- 1/3 tego co podaje producent co drugie nawadnianie , więc o przenawożeniu raczej nie ma mowy , ale cieszę się że jeszcze jest szansa że z rośliną może być wszystko ok .
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Niby jo, ale tu ewidentnie widzę zawiązujące się nasiono

IMG_20200616_223956.jpg



Niech autor tematu to zgniecie i powie czy czuję coś twardego.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No tutaj wygląda to bardzo podejrzanie - masz rację [MENTION=35010]Żul[/MENTION] 'son
 

Vampidrut

Member
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
Niby jo, ale tu ewidentnie widzę zawiązujące się nasiono

IMG_20200616_223956.jpg



Niech autor tematu to zgniecie i powie czy czuję coś twardego.

Nie mam pojęcia , jest to zbyt miękkie by stwierdzić czy to otoczka nasiona czy coś innego , jedynie co znalazłem w środku to coś na kształt ziarenka maku , coś bardzo małego w kształcie malutkiej kuleczki własnie rozmiarami przypominającymi ziarenko maku.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ale masz niezapylone boby i chyba jak je znieciesz to będziesz miał porówanie, c'nie? :bounce:

W ogóle zdradź w jakim wieku jest roślina i takie tam.
 

Vampidrut

Member
Rejestracja
Cze 16, 2020
Postów
11
Buchów
0
LSD Auto od Barneys Farm
30 kwietnia wykiełkowała
1 czerwiec zaczęła kwitnąć
Grow box 60x60x160
Veg - temp 26c - 28c dzień / Noc 21c-24c / wilgotność 65%-80%
Bloom - temp 25,5c-27,5c dzień / noc 21c-24c / wilgotność 45%-55%
Spider Farmer LED 600w full spectrum 18/6 cały czas
PH wody 6.5 / Nawozy seria Plagron - Terra Grow / Terra Bloom / Green Sensation - 1/3 dawki co 2 nawadnianie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół