nasiona marihuany

Trening wysokich dziewczyn

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Siema. Dziewczyny do tej pory rosly luzem, zadnych treningow, nie mialem zbytnio na to czasu. W nastepnym tygodniu bede mial wolny dzien i chcialbym zrobic jakis trening, dziewczyny maja 90-120cm, wiec za tydzien mysle, ze niektore do 140 dobija. Jaki trening na wysokich dziewczynach bedzie najlepszy ? Nie chce mi sie za bardzo klasc takich badyli do lst...

Tak to wygladalo pare dni temu... ta podgladowa sztuka miala z 80-90cm

 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema nada się topping na głównym i bocznych odrostach no i ja bym jeszcze połamał boczne gałęzie ale z rozmysłem żeby żyły.Pozdro:tiphat:
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Siema nada się topping na głównym i bocznych odrostach no i ja bym jeszcze połamał boczne gałęzie ale z rozmysłem żeby żyły.Pozdro:tiphat:

Najpierw ciachnąć górnego, co by się boczne podciągnęły, czy razem je potraktować ? A potem jak odrosną to połamać?
 
U

Usunięty 66767

Guest
Najpierw ciachnąć górnego, co by się boczne podciągnęły, czy razem je potraktować ? A potem jak odrosną to połamać?
Przed wczoraj jak byłem właśnie to robić to na górnych odrostach zrobiłem topping a na tych dolnych połamałem bez toppingu bo robiłem jedno i 2 na raz więc nie chciałem im za dużo szoku robić jednocześnie,przy następnej wizycie zrobie topping na połamanych.Ale myślę że jak bym zrobił 1 i 2 na raz to też by było dobrze.pozdro:tiphat:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół