nasiona marihuany

Budujemy Quantum Board - dostepne opcje

Wyszukiwarka Forumowa:

ak696

Member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
15
Buchów
0
dziękuje ci za odp, jasne nic nie będę kupował na razie, dlatego pytam i szukam osób które już przerabiały podobny temat lub będą czytam i się uczę ...hehe łatwiej było na HPS...ale z tego co widać w necie np. lampa Mammoth na Samsungu LM301B jest robiona a tam jest 10 takich listew z czerwonym włącznie i takie coś mi chodzi żeby zrobić ewentualnie coś na wzór...i na taka powierzchnie...koszt takiej lapy gotowej to 1100USD...wiec sporo ale efektywność na poziome a nawet więcej...

---------- Post Zaktualizowany 12:45 ---------- Data pierwszego postu 12:44 ----------

znalazłem jeszcze coś takiego FLUXengine v2

https://cre.science/en/product/fluxengine-v2/

tylko cena....zdaje się że to by wymiatało
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Nie ma problemu z dobraniem jakich tylko chcesz barw/mocy itd tylko trzeba wgryźć się w temat i ...wybrać:) jak najlepiej i odpowiednio w relacji jakość/cena...Dlatego poszedłem w DIY.
Ale to widzę,że rozumiesz.
Tak na szybko z oferty sklepu to najlepiej na 1,44 mkw 8 x 50cm Alustripe with 98x Samsung LM301H ONE LEDs 3500k and connectors
co już pokrywa spokojnie 72000 lumen plus oddzielnie moduły albo pojedyncze diody Oslon i masz konkret panel za ułamek ceny gotowych !!
Ale tak jak mówiłem nie czuję tematu i trzeba by trochę się podszkolić,żeby później siary nie było :)
 

ak696

Member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
15
Buchów
0
Proszę zobacz to jeszcze 6 pasków na 80x80..

https://cre.science/en/product/the-triple-bar-fluxengine-x6/

czyli na 1,44 potrzeba by x2 czyli 12 pasków....

---------- Post Zaktualizowany 13:06 ---------- Data pierwszego postu 13:00 ----------

a tam siary nie będzie, zawsze jest tak że ktoś musi zainwestować przetestować i zdać relacje dla potomnych, na tym polega nauka i zbieranie doświadczeń, a nie widzę żeby był tu zapał innych oprócz ciebie do budowy takich tematów i szukania jak najbardziej wydajniejszej lampy i efektów jej. A Ty kolego już zbudowałeś coś i na podstawie tych Samsungów więc jest już jakaś podstawa.
Ja przez 15l leciałem na HPS 600-1000, i było super, czas na zmiany i ulepszenia. Skoro na dzikim zachodzie w komercyjnych uprawach używają takich rozwiązań na bazie Samsunga tzn. że jest to przyszłość, szkoda że u nas królują lampki świąteczne w większości boksów w pl
 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Sporo chłopaków z forum sklepało sobie ledy i z powodzeniem lecą uprawy na nich. Także... :)
Wiesz jak to jest:zachwyt nowością szybko mija i skoro robi swoje to mało się o niej mówi.
Ja też zaczynałem i szybko skończyłem na HPS ale z różnych względów szukałem czegoś innego. I tak już mam ,że lubię kombinować i próbować nowości,chociaż ledy raczej nią nie są .
Przeglądałem te"fluxy",na pewno zacne światło ale cena już jakby mniej :)
Jak zwykle kasa weryfikuje nasze (moje na pewno) plany i zachcianki no i poza uprawą jest jeszcze inne życie...
Za 800euro składam panel na LM301H plus red,blue,śliczne chłodzenie na profilach alu z wydajnym zasilaniem MW z funkcją programowania/ściemniania na powierzchnię dużo większą jak 1,44mkw.Kalkulowałem to kiedyś.
Ceny są naprawdę różne i dziwne na wszystko a na elektronikę już szczególnie.
Także dla chcącego ...itd :)
pozdro
i bez pośpiechu ;)
 

ak696

Member
Rejestracja
Lip 27, 2019
Postów
15
Buchów
0
każde hobby ma swoja cenę ... i tak naprawdę to studnia bez dna....ja zacznę tak jak ty proponowałeś na tych Samsungach tańszych i zobaczymy... od małych rzeczy eksperymentalnie....małymi kroczkami ale do przodu. Dziękuje ci cenne wskazówki pozdr. jakby co to będę cię meczył i pytał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół