nasiona marihuany

Zatrzymane flo

Wyszukiwarka Forumowa:

Skuneq

Member
Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
Witam, mam taki problem posiadam niby automat cream mandarine od sweet seeds, roślinka ma już jakieś 1.5 miesiąca i dalej nie chce zakwitnąć. Pierwsze włoski puściła jakieś 2 tyg temu i dalej tylko rośnie. Ziemia growmix, box 60x60 hps 250 w cyklu 20/4. Podlewana woda z canna boost i terra flores o ph 6-6.5.fotki w albumie
 

matczak87

Member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
13
Buchów
0
Albo przezywasz, albo cos zepsules, skoro Ci plant nie rosnie pod hps250. :D

Za malo info, zeby Ci pomoc + brak zdjec.
 

Skuneq

Member
Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
Chlopie czytaj ze zrozumieniem. Po 1 gdzie jest napisane że nie rośnie ? Napisałem że pokazał płeć i dalej rośnie po 2 co zepsułem? Widzisz jakieś niedobory ? Może braki czegoś? Po 3 fotki w albumie po 4 jak za mało info ? Co jeszcze chcesz wiedzieć ? I jeszcze pytanie czy jeżeli to sezon to co się stanie gdy przełącze na 20/4 po tym jak zacznie kwitnąć i w drugą stronę jeżeli to auto to co jak zostanie na 12/12 i jak lepiej zostawić .
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
Wyjście jest jedno, przełącz na cykl 12/12, po 1.5 miecha każdy auto już by kwitło, jak dasz 12/12 i zacznie kwitnąć i powrócisz do 20/4 naświetlania to znowu zacznie wegowac
 

Skuneq

Member
Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
I 12/12 zostawić już do końca czy przestawić na 20/4 ? Bo mysle ze jak roślina z fazy kwitnienia znow przejdzie na weg to chu*a z niej będzie i tak samo z automatu 12/12
 

matczak87

Member
Rejestracja
Cze 13, 2020
Postów
13
Buchów
0
I 12/12 zostawić już do końca czy przestawić na 20/4 ? Bo mysle ze jak roślina z fazy kwitnienia znow przejdzie na weg to chu*a z niej będzie i tak samo z automatu 12/12

1. W moja strone kierujesz atak zwiazany z nieczytaniem ze zrozumieniem.
2. Nastepnie jakis kolega pisze, zebys dal 12/12 i nie wracal do 20/4.
3. Ty wyjezdzasz z pytaniem, czy zostawic 12/12 do konca czy potem powrocic do 20/4.

Co jest k*rwa xD


Uprawa baki z czasem staje sie latwa, ale na samym poczatku jest kur***ko trudna i trzeba poswiecic kilka dni na lekture najwazniejszych poradnikow.


W skrocie: po pierwsze, czytaj ze zrozumieniem. Po drugie, przelacz na 12/12 i czekaj co sie stanie. Po trzecie, poswiec troche czasu na przeczytanie tutoriali.


PS. I w ogole czy serio 20 zl to tak duzy wydatek na sionka?? Mialbys pewnosc czy to auto czy sezon, a tak masz ogromny problem. Nauczka na przyszlosc.
 

Skuneq

Member
Rejestracja
Sie 29, 2016
Postów
14
Buchów
0
Tak, pytam bo nie wiem. Po to jest ten dział, wole dopytać o wszystko niz coś z***ac i żałować że nie zapytałem. Napisalem wszystko w poście a ty mówisz że za mało info, brak zdj i ze cos niby zepsulem nie patrząc nawet na zdj haha.przeczytalem bardzo dużo już na tym forum, myślę że więcej od ciebie a tobie polecam zamiast się udzielać i doradzać sam zaczerpnij wiedzy, to nie atak w twoja stronę bo każdy sie uczy i nie każdy jest ekspertem :p. Nasionko to byl gratis do innych pestek na out, napisałem że to auto od sweet seeds a ty mówisz że nie mam pewności hah. Po 6 dniach 12/12 wypuszcza włosy na szczytach tzn to sezonowka czy jakiś auto przy***any?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół