nasiona marihuany

Gorilla glue af liście prośba o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Tak jak wyżej gorilla glue af 44 dzien 19flo od kilku dni zauważam coraz to bardziej zabarwione liście na taki dziwny żółty i takie jakby kropki czerwone lub brązowe, głownie to na głównym szczycie są, podlewam ją co 4 dni około
woda źródlana+ cały zestaw canna terra na flo oprócz pk 14/15 mam miernik ec zawsze sprawdzam czy aby nie za dużo nawozu leje ph z niej wypływa 5.9/6.0 więc czy to są jakieś niedobory czy jak, proszę o pomoc :)




to są zdjecia z wczoraj
zrobilem jej wczoraj flush i dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj nie wiem o co chodzi, sądziłem że to przenawożenie



 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Myślę, że jak założysz jeszcze 17 takich samych tematów, to w końcu ktoś pomoże :)
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Tak jak wyżej gorilla glue af 44 dzien 19flo od kilku dni zauważam coraz to bardziej zabarwione liście na taki dziwny żółty i takie jakby kropki czerwone lub brązowe, głownie to na głównym szczycie są, podlewam ją co 4 dni około
woda źródlana+ cały zestaw canna terra na flo oprócz pk 14/15 mam miernik ec zawsze sprawdzam czy aby nie za dużo nawozu leje ph z niej wypływa 5.9/6.0 więc czy to są jakieś niedobory czy jak, proszę o pomoc :)




to są zdjecia z wczoraj
zrobilem jej wczoraj flush i dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj nie wiem o co chodzi, sądziłem że to przenawożenie




Ile jest tych samych postów? Chyba z 5 naliczyłem, prosisz się o ban
 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Dobrze, już nie będę spamić postami mój błąd. Chce jak najszybciej wiedzieć o co chodzi bo coraz gorzej to wyglada..
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
ten flusz teraz tylko namieszał..
Mimo iż w donicy jest teraz mokro zrób jej małą zupkę z 200ml, niech podje bo zaraz cała jasna się zrobi.
Tam masz braki potasu, fosforu, magnezu i azotu

Podsyp dolomitu to uzdatnisz magnes i wapno, a ph się podniesie bo takie 5,9 / 6.0 to jest lepsze przy wegetacji.
Teraz przydało by się utrzymać takie 6,4 - 6,7

Typ leje caly zestaw canny, a ty mu niedobory wszystkiego zdiagnozowales. Natepnym razem dostaniesz warna za wprowadzanie userow w blad.

Pojarane sa nawozami. Teraz juz za wiele nie zrobisz, bo przyjmowanie polowy skladnikow juz zablokowales.
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Jak masz miernik ppm/ec to dlaczego nie napisales jaka wartos posiada woda z podstawki? Ale po zdjeciach wyglada tak jak kot pisze. Poblokowana przez nawozy. Pamietaj ze nawet jesli przeflushowales planta do odpowiedniego ppm to nie ozdrowieje od tak. W tym stadium ciezko bedzie roslinie wrocic do normy. Ale cos z tego jeszcze bedzie jak bedziesz trzymal ppm w ryzach.
 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Dziękuje panowie, to teraz zostaje sama woda na jakiś czas

---------- Post Zaktualizowany 16:29 ---------- Data pierwszego postu 16:24 ----------

Jak masz miernik ppm/ec to dlaczego nie napisales jaka wartos posiada woda z podstawki? Ale po zdjeciach wyglada tak jak kot pisze. Poblokowana przez nawozy. Pamietaj ze nawet jesli przeflushowales planta do odpowiedniego ppm to nie ozdrowieje od tak. W tym stadium ciezko bedzie roslinie wrocic do normy. Ale cos z tego jeszcze bedzie jak bedziesz trzymal ppm w ryzach.

Ec z podstawki miało 1.8 z tego co pamietam
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Chciałbym tylko napisać ze dolomit to chu**we źródło magnezu, ponieważ długo się uwalnia, bardzo długo, napewno 3miesieczna uprawa to mało na taki proces, tak się utarło na forum, żeby magnez uzupełniać dodając dolomitu, ma to rzeczywiście swoje zastosowanie ale na out, w indorze dolomit jedynie może posłużyć jako odkwaszanie gleby...
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Ale to nie jest moja teoria, poczytaj sobie mordeczko o tym, tu nawet ma forum jest dokładnie opisane to wszystko ale nie chce mi się szukać, pozdro
 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Witam mały up
nic nie ruszałem dałem spokój roślinie tylko usunąłem najgorsze liście bodajże 3 albo 4. Dzisiaj roślinka wygląda tak, I mam pytanko co mam robić lać jej samą czystą wodę czy jak proszę o pomoc, sądze, że z tej rośliny jeszcze coś będzie




 

Devine02

Member
Rejestracja
Cze 9, 2020
Postów
14
Buchów
0
Podlałem ją 1.5l wody mineralnej ec 0.3 dodałem rhizotonic 7ml ph 6.2
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół