nasiona marihuany

[AF][PAF] - Pierwszy logicznie nielogiczny growlog

Wyszukiwarka Forumowa:

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
188
Buchów
597
Odznaki
3
Współczuję mi z 14 roślin około 550/600, też liczyłem na kilogram Ale to pierwszy out więc niema co narzekać mojej winy dużo, spot za rok ten sam tylko glebę przygotuje jak trzeba I będzie spokojnie 2x więcej z tej samej ilosci krzaczków
 

koronaswirus

Member
Rejestracja
Gru 13, 2020
Postów
6
Buchów
0

Niestandardowa forma suszenia na drzewku, ale sprawdziła się

Czy mógłbyś opisać ten proces suszenia zioła na drzewie, ciekawi mnie najbardziej:
- zapewne musiałeś dosuszać zioło w innym miejscu przez zapakowaniem szczelnie po suszeniu na drzewie, jak długo musiałeś dosuszać i w jakich warunkach
- zawiesiłeś na drzewie na sznurku i tyle ? czy zrobiłeś jakis daszek ...
- na jakiej wysokości suszyłeś
- czy padało podczas suszenia
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
Tak, po suszeniu na drzewie musiałem dosuszać, w moim przypadku były to 2 dni w temperaturze ok 30 stopni bez żadnego wiatraka, ale szybko się rozeszło więc nie wiem czy zdałoby egzamin szczelnie zapakowane. Zawiesłem to na gałęziach małego drzewka na wysokośći ok. 1,5 m , nie musiałem używać sznurku, oczywiście zrobiłem daszek, ze zwykłego worka na śmieci, schły tak mniej więcej tydzień, podczas suszenia pogoda była głównie słoneczna, jednak pod koniec suszenia trochę padało i wtedy zdecydowałem się od razu zabrać susz (pewnie dlatego musiałem go dosuszać). Według mnie jest to dobre rozwiązanie tylko wtedy gdy pogoda będzie sprzyjała, chociaż można również jakoś lepiej zbudować daszek, może wtedy nie trzeba byłoby dosuszać.
Podsumowując:

+dyskretność (jeżeli na spocie masz drzewka, nie trzeba nigdzie transportować zioła)
+łatwość wykonania

-zależne od warunków pogodowych (krótko mówiąc jak ***nie mocny deszcz to możesz stracić cały towar)​
 
U

Usunięty 54233

Guest
Gratulacje rezultatów, może nie najlepsze, ale chociaż było co jarać, u mnie niestety nic nie wyrosło, bo nasionka wrzuciłem prosto do ziemi, a pogoda zrobiłą mi psikusa i była ulewa kilkudniowa... Ciekawy sposób na suszenie, możliwe, że sam go wypróbuje w tym roku ^^
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół