nasiona marihuany

[AF][PAF] - Pierwszy logicznie nielogiczny growlog

Wyszukiwarka Forumowa:

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
Witam wszystkich w mojej pierwszej fotorelacji!
Mam nadzieję, że razem dotrwamy do jej końca :D

CEL: 1 kilogram


Choć wiem, że będzie to wymagało sporo pracy.

GŁÓWNE GWIAZDY:

  • [*=center]G13 x Seorius 6 (GGS) x1 [*=center]Girl Scout Cookies x Purple Maroc (GGS) x2 [*=center]Bruce Banner F1 Fast Version (Pan Pestka) x7 [*=center]Big Bud F1 Fast Version (Pan Pestka) x1 [*=center]Auto AK 47 (Pan Pestka) x5 [*=center]Auto Amnesia XXL (Pan Pestka) x5 [*=center]Pineapple Express (Pan Pestka) x3 [*=center]Auto AK 420 (Seed Stockers) x10 [*=center]Auto BCN Critical XXL (Seed Stockers) x6 [*=center]Amensia Lemon Fast Version (f2seeds) x1 [*=center]White Russian Fast Version (f2seeds) x1 [*=center]Auto Think Heavy (orion) x2
Miejscówki:

Będą to 3 lub 4 spoty, na razie na 3 już coś rośnie.

(aktualizacja na dniach)

Nawozy:

WEG:

  • [*=center]Azofoska [*=center]Asahi SL [*=center]Tytanit

FLO:

  • [*=center]Polifoska [*=center]PK 13/14

Środki ochrony:

  • [*=center]Antibissan [*=center]Amistar 250SC [*=center]Miedzian 50WP [*=center]Lima ORO

Niedługo będzie aktualizacja i dokładnie będę opisywał straty, miejscówki, warunki w których rosną. Jak na razie opiszę sytuację na jednym spocie.

#SPOT KONWALIA

Rosną tam:


  • [*=center]G13 x Seorius 6 (GGS) x1 [*=center]Girl Scout Cookies x Purple Maroc (GGS) x2 [*=center]Bruce Banner F1 Fast Version (Pan Pestka) x2 [*=center]Big Bud F1 Fast Version (Pan Pestka) x1

Słońce na spocie świeci przez ok. 10h, rośliny rosną w ziemi kwiatowej. Na początku rosły pod przykryciem, ponieważ pogoda była tragiczna (kiełki wrzucone bezpośrednio do ziemi 15 maja - GGS, 20 maja - Pan Pestka, wyszło 6 na 6). Na szczęście ostatnio jest coraz lepiej i widać po roślinach, że mocno wystrzeliły. Ostatnio zostały trochę przypalone azofoską i niektóre zostały trochę podjedzone. Foty z 30 maja. GGS - Nie mam pojęcia, które to pafy, a która to sezonówka, dowiem się później.

normal_IMG_20200606_183035.jpg


Big Bud:

Bruce Banner:

Po tym incydencie dostały oprysk tytanit+asahi i po półtora tygodnia wyglądały tak:
GGS:



Bruce Banner:

Big Bud:

Jeden Bruce Banner gdzieś mi umknął, rośliny dochodzą do siebie po ciężkich warunkach, na ten czas powinny być większe, lecz wierzę w nie, że sobie poradzą. Na tym spocie nie ma żadnych strat, największa roślina od ggs'a ma ok.30-40cm. Antibissan i coś na ślimaki dam w tym tygodniu. Za kilka dni będzie update z innych spotów. Mam nadzieję, że chociaż kogoś trochę zaciekawiłem, liczę na wasz odzew. Wszelkie porady mile widziane, z fartem mordeczki :D
 
Ostatnia edycja:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Na luzie powinieneś wycisnąć ten 1kg. Ładnie przejrzyście opisana fotorelacja.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
No już się nie chwal ;) Nie napisałem,że obstawiam,tylko,że spokojnie osiągnie swój cel. Oczywiście,że tyle można osiągnąć z kilku sztuk. Nawet z 2 roślin a teoretycznie według opisów niektórych producentów to i z 1 <joint> ale spójrzmy prawdzie w oczy. Wszystko zależy od ręki growera,nasion i warunków. Można wysiać ze 100 roślin a i tak kilka gr z tego zgarnąć.
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
W tym sezonie również postawiłem na pafy i goszczą u mnie po raz pierwszy wlecialo Ok 30 szt :perverted-smiley: zastanawiam się cały czas nad foto relka. Może niebawem wleci temacik jak znajdę więcej czasu. Pozdro i z fartem do końca. Bless
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
UP!

Dziękuję za odpowiedzi, być może się uda być może nie, zobaczymy czy szczęście dopisze :D


#SPOT KUROPATWA

Atak kuropatwy był chyba bardziej przerażający niż widok policji, gdy masz 10g w gaciach :D

Spot znajduje się na nieco podmokłym terenie, któłry wygląda mniej więcej tak:​
normal_IMG_20200615_175129.jpg

Rośliny będą rosły na ziemi spotowej spod pokrzyw, słońce świeci ok.12h. Nie mając możliwości kiełkowania w domu, niektóre pechy poleciały od razu do ziemi, a niektółre do kubeczków.
Na pierwszy rzut poleciały:
  • Auto AK 47 (Pan Pestka) x5
  • Auto Amnesia XXL (Pan Pestka) x5
  • Pineapple Express (Pan Pestka) x3

Niestety z***ałem...​

W kubeczkach rosło pięć Auto AK 47 oraz trzy Amnesie z tych ośmiu przetrwały trzy... (niestety nie wiem co bo w złości pomieszały się)

normal_IMG_20200615_170806.jpg


Wyglądają tragicznie, miały za mało słońca, dostały oprysk asahi+tytanit. Może coś z nich wyjdzie.​


Jest to nauczka, na przyszłość. Uczmy się na błędach.

Dwie Amesie były wrzucone w ziemię, jak na razie ich nie zauważyłem. Z trzech Pineapple Express wyszła jak na razie jedna roślina.


normal_IMG_20200615_172238.jpg


Podsumowując straty to 5 potwierdzonych przypadków i 4 niepewne (lecz dużej wiary nie mam)


Dzisiaj poleciały tam:

  • Auto AK 420 (Seed Stockers) x10
  • Auto BCN Critical XXL (Seed Stockers) x6
  • Amensia Lemon Fast Version (f2seeds) x1
  • White Russian Fast Version (f2seeds) x1
  • Auto Think Heavy (orion) x3



normal_IMG_20200615_175118.jpg


Być może niedługo coś tam wyjdzie.

Nieukrywam, że trochę dotknęła mnie taka strata, stąd pytanie czy automaty dadzą radę jak polecą pod koniec czerwca na out? Pozdrawiam wszystkich i nie wyzywajcie mnie bardzo :D
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Dadzą radę. Tylko plon zależy od pogody
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
UP!!!!!!


Po ostatnich gwałtownych burzach i ulewnych deszczach postanowiłem wybrać się na spacer. Noo i....


#SPOT KUROPATWA

Wiedząc, że spot znajduje się na wilgotnym terenie spodziewałem się, że został zalany. Faktycznie tak jest. Droga jak i sam spot jest zalany i nie ma do niego dostępu. Myślę, że dopiero za około tydzień będę w stanie oszacować straty.

#SPOT KONWALIA

Spot znajduje się wyżej niż pozostałe więc wiedziałem, że nie został zalany. Liczyłem, że rośliny po prostu się nie połamały. Widać, że deszcze wypłukały składniki odżywcze. Nie znalazłem dwóch roślin, jedną (Bruce banner) być może dobrze ukryłem i sam nie potrafiłem jej znaleźć (poszukam na następnej wizycie), a druga (GGS) zupełnie wyparowała. Jest to dla mnie dość dziwne, że nie ma żadnego śladu, ale w ciągu dwóch tygodni, przy intensywnych deszczach ślady mogły zniknąć. Podejrzewam, że zabił ją deszcz, lub zjadła sarna (niestety nie mam fotopułapki). Na jednym bruce bannerze zrobił się samoistnie topping????? Szkoda, że tak wcześnie bo bardzo przyhamował i od 2 tygodni się nie ruszył poza tymi szczytami. W następnym upie, postaram się popodpisywać wszystkie odmiany i zrobić fotki z innych perspektyw.

normal_IMG_20200624_182015.jpg


normal_IMG_20200624_182020.jpg


normal_IMG_20200624_182032.jpg


normal_IMG_20200624_182103.jpg


Istnieje jeszcze jeden spot, którego tutaj jeszcze nie przedstawiłem, niestety na chwilę obecną również jest zalany. Z fartem mordeczki :D
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
UPIK!!!​

Przykry jest ten sezon. Dwa spoty stracone z ok.40 pozostały 4 rośliny w tym 1 objedzona (raczej spisana na straty), a druga odbija po złamaniu i jest malutka.


#SPOT KONWALIA (jedyny się ostał)​

Bruce Banner od Pana Pestki (z tego co pamiętam)
normal_IMG_20200728_180234.jpg


PMxGSC od GGS
normal_IMG_20200728_180305.jpg


PMxGSC od GGS (najprawdopodnobniej, połamana odbija)
normal_IMG_20200728_182607.jpg


Do zobaczenie na zbiorach jeżeli coś dotrwa, mam nadzieję, że u was lepiej to wygląda. Z fartem mordeczki
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
UPIK!​

(miały być zbiory ale wróciłem szybciej)

Niestety pogoda wygrała ze mną w tym sezonie, ale na następny lepiej się przygotuję​

To co zostało to 1 karzeł (Bruce Banner lub Big Bud), 1 umierający(Bruce Banner lub Big Bud) i 1 ładny Purple Marocx Girl Scout Cookies od GGS​
(Nie ukrywam, że mogłem zadbać o nie dużo bardziej, lecz według mnie nie miało to już większego sensu)​

normal_IMG_20200906_180222.jpg


normal_IMG_20200906_180154.jpg


normal_IMG_20200906_180207.jpg



Jak widać wygląda to tragicznie, ale tego właściwie się spodziewałem. No cóż głowa do góry i lecimy dalej, mam nadzieję, że u was dużo lepiej to wygląda i zbierzecie swoje. Z fartem mordeczki
 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Co to znaczy, że pogoda wygrała? Jest ten kg?

Zerknij na moje te same ggsy pm x gsc
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1
Co to znaczy, że pogoda wygrała? Jest ten kg?

Zerknij na moje te same ggsy pm x gsc

To znaczy, że deszcze na przełomie czerwca/lipca zabiły mi ok.40 roślin. Kilograma nie będzie na pewno w tym sezonie. Myślę, że wyjdzie ok.60g może 100g (przy dobrych wiatrach). Widziałem twoje ggsy, ładnie ci tam porosło, ale fioletu nie zauważyłem :grin:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Z kilogram do 100 gram wielka przepasc :)
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Głowa do góry! Na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć , ze w poprzednim roku zrobiłem wszystko na odpie****, na ostatnia chwile itd itd... z 100 automatów wyszło mi 500g, a w tym sezonie sumiennie się przyłożyłem i całkiem w porządku mi porosło. Najważniejsze, że coś swojego zapalisz :)
 

L man

Member
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
19
Buchów
1

Witam!
Pora zakończyć tą fotorelację, choć z wynikiem 30g jest ciężko to zrobić. Motywuje to do solidnego przyłożenia się za rok. Co do suszu to jest on niesamowicie dobry, rzekłbym że jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek paliłem (trym do poprawy). Topy twarde jak skała i niesamowicie lepkie. Zapach nie jest bardzo intensywny co według mnie jest plusem. Wyraźnie czuć owocowo-sosnowy aromat. No i kilka fotek:


Niestandardowa forma suszenia na drzewku, ale sprawdziła się

normal_IMG_20200926_192653.jpg


normal_IMG_20201001_210444.jpg


normal_IMG_20201001_210519.jpg


No cóż, to koniec, kónczymy ten sezon z wielkim niedosytem ale i motywacją do pracy. Już się rozglądam za miejscem, gdzie dziewczyny zamieszkają w przyszłą wiosnę. Z fartem mordeczki :D

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół