nasiona marihuany

5x Early Skunk 2x Critical Fast Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
A więc wyruszam z pierwsza w życiu fotorelacja. Krótko zwięźle i na temat.. na spota poszło 5x Early Skunk Feminized od Sensi Seeds oraz 2x Critical Fast Skunk od Big Seed Bank również fem, media jakich używam to matka natura, woda ze zbiorniczka wodnego i kupna ziemia LightMix od BioBizzu. Nawozy standardowo będzie trzypak od BioBizzu, nawozy zacznę ładować po 4 tygodniach, spot podsypany ślimakolem i antydzikiem (jakieś gówno na zwierzynę w granulacie,sprawdze czy działa) i standardowo siusiu co by nie było, pierwsze zdjęcia wrzucę dziś jak dojdę do tego jak je tu wrzucić, pozdro.

---------- Post Zaktualizowany 11:20 ---------- Data pierwszego postu 10:46 ----------

Dziś 15 dzień ich życia, i kilka fotek bo chyba to ogarnąłem.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Witam wszystkich, dziś mały update nocny bo za dnia czasu nie miałem.. pogoda za oknem nie rozpieszcza, aczkolwiek mały progres jest. Następnym razem już wjadę z treningiem, jedna panna lekko poturbowana przez jakieś kopytne zwierzątko mam nadzieje że nie uszkodziło mojej pani systemu korzeniowego, poszła podsypka z tego antydzika + gówienko na ślimaczki. Po za tym odwiedziłem starego spota w którym wyrzuciłem 4 AF”y 15 maja, ku mojemu zdziwieniu po wejściu na spota okazało się że wszystkie żyją, aż mnie szok ogarnął. Jak za tydzień panie lub panowie z kopytkami odwiedza mi miejscówkę to planuję zakup siatki choć nie wiem czy chce mi się z tym pierdzielić i zwozić tyle metrów siatki, gdyby go odwiedziły to pójdzie zakup Hukinolu.

---------- Post Zaktualizowany 21-06-2020 00:40 ---------- Data pierwszego postu 20-06-2020 23:57 ----------

Zacznę od Fast Critical Skunów. FCS#1 FCS#2 Ten wyraźniej się prezentuje :) Early Skunk #1 Early Skunk #2 Early Skunk #3 Early Skunk #4 Early Skunk #5 tą panienkę podejrzewam sarna mi przewróciła, wyglądało jakby ryjem do korzeni chciała się dobrać, jak byłem na spocie to leżała do gleby :( mam nadzieje ze nie uszkodziło jej systemu korzeniowego i jakoś przeżyje ten stres, znalazłem patyczek i ją podparłem żeby nie było do tego mam jeszcze drugi spocik, 15 maja był desant 4 automatów, ale spot uznałem za spalony bo ktoś dom w lesie będzie budował.. i akurat na moim spocie, ale mowie ch*j raz kozie smierć jakos obok tych budowlańców polem przepie****ilem, dochodzę na miejscówkę widze trawa jak skurewesyn pozarastało wszystko.. No to szukam i znalazłem 4 panienki żyją, bez żadnego treningu, bez żadnych nawozów itp. Wyglada to następująco. 2 AFy od Sweet Seeds odmiana Cream Caramel a tu duża i mniejsza siostra i kolejne 2 automaty od BigSeedBank odmianka Big AK a tak prezentuje się cała 4. Jak bedzie z nich wszystkich 10g popcornu to będzie igła, przeżyły przymrozki, grad, burze wiec i tak jest dobrze, i ostatnia fota AFow Pozdro wszystkim, do następnego i z fartem.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Kolego przed wysłaniem posta, kliknij w "zaawansowana edycja", potem "podgląd posta". Podgląd można odświeżać wielokrotnie, aż wiadomość będzie nadawała się do wysłania. Ciężko przeczytać to w tej formie, lepiej wcześniej sprawdzić jak to będzie wyglądało:)

Roślinki ładne, powodzenia w dalszej części uprawy! :)
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Pisane na szybkości w nocy, fakt nie sprawdziłem tego. Dziękuję kolego następnym razem się poprawię, chyba że można jakoś to edytować ale nie widzę takowych opcji, pozdro i dzięki.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Witam wszystkich dziś mały Up przed urlopem, w końcu po kilku deszczowych dniach wyszło słoneczko wiec czas na podróż :) przed spotem mała zaprawka co by się lepiej przez te haszcza lazło. Po kilkunastu minutach przebijania się przez gęstwiny docieram na miejsce niestety jeden Early Skunk prawdopodobnie zakończy swój krótki żywot (prawdopodobnie dostał z kopyta po korzeniach) ale dla odratowania dostał 3 nakrętki Biohumusa pod korzeń może mu się uda. Reszta panienek ładny progres :D dziś zacznę od Early Skunków. To ten który najprawdopodobniej padnie, licho z nim ale nie spisuje go na straty. i 2 Fast Critical Skunki :) FCS #1 i FCS#2 na spocie przed wyjazdem zrobiłem obfity oprysk rośllinek mimo ze 3 dni padało, dałem im pierwsza dawkę Biohumusa + po 4 garści kurzego obornika pod każdą , dodatkowo oprysk z tytanitu 0,5ml na 1l wody i dodatkowy oprysk z mgiełki. Do tego poszedł pierwszy trening. 4x LST 2 poszło na Early Skunka 2 na FCS 1x Fim na Early Skunk , jedna puszczam wolno a ta jedna to wciąż znak zapytania wiec nie bede jej bardziej stresował gdyby padła dam na jej miejsce 3 różne auto. Na spocie z automatami zawitam po powrocie‚. Pozdro z fartem i do następnego. Na koniec spocik.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Na bogato tym kurzakiem posypałeś. Nie wiem czy nie za bogato. Obornik najlepiej mieszać z ziemią przed posadzeniem roślin lub w późniejszym terminie, rozrabiać go z wodą i podlewać roztworem (ja daje ok.10-12g granulatu na litr wody). Powodzonka.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Siemanko ekipa, wróciłem i byłem zobaczyć co słychać w terenie. Spot z sezonowymi ma się dobrze. Zacznę od Early Skunków, ten którego na straty spisałem odżył więc wszystko ma się dobrze! ta z 4 zdjęcia odratowana i Fast Criticale x2 odwiedziłem rownież spot auto niestety budowlańcy praktycznie przy spocie byli wiec podjąłem decyzje o ścięciu tego co było.. zrobie z tego masło bo nie chce mi się popcornu trymować. 2x Big AK tam było i 2x Sweet Caramel, trzeba przyznać AK zapach za***isty szkoda trochę ale jakoś to przeżyje.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Yo dziś był mały przegląd poszedł oprysk z tytanitu, do tego trochę łamania + sporo wody z biogrowem. Early Skunki Fast Critical Skunki i miejscówka już ładnie to wyglada ;)
 

wolny_strzelec

Active member
Rejestracja
Wrz 26, 2019
Postów
27
Buchów
14
Siema, napisz cos o tych fast critical skunkach, jakie wysokie czy lub kiedy się okreslily, a moze już kwitna.
Jestem ciekawy bo mam trzy sztuki FCS okreslily sie jakies osiem dni temu ale z kwitnieniem im sie nie spieszy.
Z fartem do zbiorów, pozdrawiam.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
[MENTION=92913]wolny_strzelec[/MENTION] jedna pizdzik, druga już rekordzistka, mała puściła preflowery ale chyba bóbr mi ją wpie****il i jestem -1 sztuka, druga zaś jeszcze się nie określiła ale po łamańcach i fimach ma już około 2m.. i jest ***itna, podeśle fotki jak jutro będę wjeżdżał z hukinolem..
 

wolny_strzelec

Active member
Rejestracja
Wrz 26, 2019
Postów
27
Buchów
14
[MENTION=92913]wolny_strzelec[/MENTION] jedna pizdzik, druga już rekordzistka, mała puściła preflowery ale chyba bóbr mi ją wpie****il i jestem -1 sztuka, druga zaś jeszcze się nie określiła ale po łamańcach i fimach ma już około 2m.. i jest ***itna, podeśle fotki jak jutro będę wjeżdżał z hukinolem..

Siema, zapodaj foty z checia zobacze jak to wyglada u Ciebie. Moje maja od 100-140cmm wysokosci, sadzone w wiadrach 25-30l (zdecydowanie za male) wydaje mi sie, ze lada dzien przelacza sie na flo, jedna sztuka ma fioletowe pheno. Mam kilka fotek gdybys chcial sobie porownac.
Pozdroo.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Witam, dziś byłem odwiedzić dziewczyny. Pierwsze standardowo ES i FCS została jedna sztuka.. jedna tak jak wcześniej pisałem bóbr się poczęstował ale jest czempionka :) poszło po 5l na głowę + oprysk z tytanitu.. jedną oszczędziłem bo ostatnio zbyt ostro ją potraktowałem i słoneczko ją poprzypalalo chyba ? pozdro i z fartem.
 

Koksowniczek

Member
Rejestracja
Kwi 15, 2020
Postów
12
Buchów
0
Poszło trochę papu + oprysk z tytanitu standardowo pierwsze Early Skunki, i Fast Critical Skunk i wszystko pozdro i oby z fartem już do końca.. 5 tygodni to rejczel takie minimum oby pogoda była, Yo ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siema. Ten tytanit już jej odpuść teraz ;) P i K zapodawaj jej
 

wolny_strzelec

Active member
Rejestracja
Wrz 26, 2019
Postów
27
Buchów
14
Siema, jak sie maja twoje panny, zapodaj nowe foty, jestem mega ciekaw twoich FCS.
Mam trzy sztuki FSC, dwie z nich spokojnie wyrobia sie w osiem tygodni może nawet szybciej, jedna jest znacznie wieksza i wolniejsza o jakies dwa tygodnie. Z najbardziej dojrzalej pobralem sampla i jestem w ujj zadowolony, topy twarde jak kamienie, mocno oblane zywica i niezle klepie, a zapach ledwo wyczuwalny, krotko mowiac.. jest za***iscie :lisc:
Czekam z niecierpliwoscia na up.
Pozdroo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół