nasiona marihuany

Co to za sk***iele?

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Witam. Tak jak w tytule. Może ktoś podpowie cóż to za sk***iele osiedliły się na jednym z moich spotów? Planty generalnie zdrowe, choć jeden padł ofiarą ch*j wie czy nie właśnie tych robali.. Totalna dewastacja haha, została sama łodyga, nie było nawet co fotografować. Zostawiam zdjęcia w chujowej jakości - nie mogłem złapać ostrości.. te chujki szybko się poruszają. Dodatkowo zostawię chu**we video, może akurat ktoś rozpozna co to za sk***ysyny i czy możliwe, że smakuje im cannabis.. z góry dzięki.

Foto


Videło (trza se pobrać)
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/15650/Sk***iele.avi
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
co to za sk***ysyny

To są stonogi, one uwielbiają takie wilgotne środowisko, butwiejące drewno etc. Wyprzątnij cały śmietnik z podłoża to się wyniosą. My za dzieciaka na to mowili pancerniki :D
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
To są stonogi, one uwielbiają takie wilgotne środowisko, butwiejące drewno etc. Wyprzątnij cały śmietnik z podłoża to się wyniosą. My za dzieciaka na to mowili pancerniki :D

Pisząc "cały śmietnik" co masz na myśli? Chodzi o próchno, które było jednym ze składników mojego mixu - podłoża? Nie realna sprawa, plus na innych spotach jest ten sam mix i ani śladu po tych sk***ielach...

Obczaiłem właśnie tą stonogę murową na Wiki. Piszą niby, że raczej nie żywi się świeżymi, rosnącymi roślinami. Piszą, że lubi właśnie zbutwiałe drewno, szczątki zwierząt oraz, że to kanibale co same siebie potrafią wpie****ić...
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Tą część z wierzchu mógłbyś usunąć, i może sypnąć sama ziemią żeby było bardziej suche, sam nie wiem. Było też coś napisane ze mozna je zwabic na tacke i pozniej tacke razem z nimi wyj***ć

o to;

"zakładanie pułapek na stonogi. Można tworzyć specjalne pojemniki i zwabiać do nich poszczególne egzemplarze, umieszczając tam np. namoczone wiórki drewna :D, ziemniaki, marchew czy płatki owsiane" :D
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Tą część z wierzchu mógłbyś usunąć, i może sypnąć sama ziemią żeby było bardziej suche, sam nie wiem. Było też coś napisane ze mozna je zwabic na tacke i pozniej tacke razem z nimi wyj***ć

o to;

"zakładanie pułapek na stonogi. Można tworzyć specjalne pojemniki i zwabiać do nich poszczególne egzemplarze, umieszczając tam np. namoczone wiórki drewna :D, ziemniaki, marchew czy płatki owsiane" :D

Zasadniczo to ja zweryfikuje to czy to właśnie one wpie****ają mi planty, jeżeli nie one to zostawię je w świętym spokoju. A odnoszę wrażenie, że to jednak nie ich sprawka z tym zniszczonym do gołej łodygi automatem. Po tym co przeczytałem na ich temat wydaje mi się, że mając do wyboru próchno i konopie - wybiorą to, które jest ich ulubionym papu czyli właśnie drewienko. Aczkolwiek mogę się mylić gdyż nie znam mechanizmu ich instynktów w dobieraniu ich szamy hehe. Dzięki kolego za odpowiedź! Leci buch. Yo!
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Stonogi żywią się martwą materią, więc po co ma się ich pozbywać i po co zbierać wierzchnią warstwę podłoża i sypać ziemię? Weź no mi wytłumacz, bo nie mogę tego objąć rozumem.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Stonogi żywią się martwą materią, więc po co ma się ich pozbywać i po co zbierać wierzchnią warstwę podłoża i sypać ziemię? Weź no mi wytłumacz, bo nie mogę tego objąć rozumem.

Hehe całe szczęście także tego nie rozumiem i uważam za średnio potrzebne.. wróć - za zbędne jak grzebień łysemu. Próchno, zrębki drzew liściastych itp. w moim mniemaniu są super biomasą jak leci się organicznie. Mimo wszystko kolega pomógł mi się dowiedzieć jak się te żyjątka nazywają. Nakierował mnie. Resztę zrobił wujas googlas i internety.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół