nasiona marihuany

[Pc BOX] Nasionka z dobrej baki.

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
zależy jaki trening zamierzasz. i powracający temat niepewności genetycznej roślinek.:jprd: ja bym zostawił 1 posadził ją po lewej/prawej stronie docelowej doniczki i trenował ją LST aż będziesz miał parę dobrych szczytów( +-30dni) i jeżeli okaże się automatem to będziesz widział że zaczyna kwitnąć to zostawisz fotoperiod 18/6, jeżeli nie to ją przełączysz na 12/12 ( femka, albo jest opcja że jakiś późno kwitnący automat ale na to już nic nie poradzisz) i auto na 12/12 chyba nic się nie stanie.:uff:
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
ogolnie myslalem nad topingiem, ale przez to ze nie wiem czy to Af to boje sie ryzykowac. Chyba zostane przy lamaniu i LsT. A co myslisz o tej 2. Roslince ? I powiedz mi prosze czy ten bio0humus jest ok.
 

Mr. Weed420

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2020
Postów
270
Buchów
646
Odznaki
2
ogolnie myslalem nad topingiem, ale przez to ze nie wiem czy to Af to boje sie ryzykowac. Chyba zostane przy lamaniu i LsT. A co myslisz o tej 2. Roslince ? I powiedz mi prosze czy ten bio0humus jest ok.

Hmm. Nie znam się zabardzo na nawozach, a nie chce wprowadzić w błąd. Zainwestuj 45zł w trypack biobizz przy odrobinie szczęścia nic więcej nie będzie potrzebne. ( na 2-3 grow ci starczą) I jaki kolwiek nawóz to dopiero od 2-3 tyg życia w zmniejszonej dawce. :eek:mn:
 
Z

z\G/esio

Guest
Zostaw je wszystkie, całkiem dobrze wyglądają. Na Twoim miejscu nie liczyłbym, że to będą AF-y. Trzymaj je wszystkie i obserwuj do okazania płci. Ten biohumus możesz używać co drugie podlanie, ale to jeszcze nie teraz. Pierwsze dwa tygodnie tylko pryskaj wodą, ewentualnie podlewaj odstaną wodą. Tej ziemi nasypałeś tak mało, że zaraz je będziesz musiał przesadzać.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Ziemi nasypalem cale kubeczki :p ale byla swierza i potem po pryskaniu troche sie ubila. Ale tak wlasnie myslalem zeby niedlugo przesadzac. Dam im ochlonac po przesadzeniu i odrazu trening. Kiedy mniej wiecej pokaza plec? Nie wiem czy mam tyle miejsca w boxie zeby czekac az wszystkie 3 pokaza plec. Mysle ze max 2 zmieszcze do tego czasu ale to troche psuje mi plany bo chcialem do glownej odrazu przesadzic i zaczynac z treningiem. Kiedy mniej wiecej one sie okreslaja? Czy tego nie da rady stwierdzic kiedy dokladnie?

---------- Post Zaktualizowany 06:41 ---------- Data pierwszego postu 06:37 ----------

Moge ewentualnie przedzielic donice i dwie narazie zostawic do okazania plci i wtedy najwyzej jedna zostawie. I puszcze dalej lst po calej powierzchni.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Malu up. Przesadzilem dzisiaj roslinki bo korzenie wychodzily juz dolem, postanowilem ze zostaja 1 i 2 3 postwilem na parapecie bo mi bylo szkoda wyrzucac. Wyglada to teraz tak.
1.



2.



Razem.



---------- Post Zaktualizowany 10:08 ---------- Data pierwszego postu 09:59 ----------

Prosze o pomoc. Jak myslicie, zostawic je w tych donicach i trenowac czy przed treningiem przesadzic do docelowej jedna sztuke? Obie wygladaja ladnie ;/
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Na razie nie ma mowy o żadnym treningu. Jeszcze trochę czasu do trenowania Ci zostało. Spokojnie, nie grzeb przy nich za dużo.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Podlalem wczoraj wieczorem dosc solidnie krzaczki, maja dalej mokro nie za mokro ale mokro. Jutro wyjezdzam az do niedzieli. Podlewac przed wyjazdem czy nie? Prosze o pomoc.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Nie podlewaj, nawet jak podłoże by wyschło w co wątpię, to nic im nie będzie. Lepiej (dla korzeni) je trochę przesuszyć niż przelać.

Z fartem.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Up bo wyjezdzam na dwa dni zostawiam moje krzaczki w takim stanie.




prosze zerknac tutaj to niedobór czy zle ph??



Next up za dwa dni :)
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Za duzo wody. Przelana jest (przebarwienia). Nie podlewaj ich, lepiej spryskiwac.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Up.
Wlasnie wrocilem i oto co zastalem.

1



2.



Jak myslicie jest poprostu przelana i sie pozbiera niedlugo? bo teraz jej nie podlalem a, miala sucho tylko spryskalem. Czy moze cos innego dolega bo rozwija sie ladnie mysle ze rosnie tez dosc szybko tylko te liscie przebarwione. Czy podejmowac jakies dzialania czy tylko obserwowac narazie?
 
Z

z\G/esio

Guest
Obstawiam, że wina leży po stronie ziemi composana. Większość ich mieszanek jest bardzo bogata w nawozy. Widać Twoje siewki są wrażliwe i już zareagowały. Lej im teraz samą wodę i nawet nie myśl żadnych nawozach. Ewentualnie pomyśl o przesadzeniu ich do ziemi light.
EDIT:
Teraz patrzę, że przesadzałeś je raptem 3 dni temu. Więc to chyba nie wina medium... Czym je podlewałeś po przesadzeniu? Regulujesz PH wody?
Rośliny pokażą płeć jak ustawisz FP 12/12.
 

PlonPlonPlon

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2020
Postów
34
Buchów
2
Podlewam odstana kranowa, ale spojrz ze jak by ta mniejsza nie dostala jeszcze tak po piz**ie a te same warunki. Nie wiem jakie ph wody. Jutro kupie listki i sprawdze. Ale bardziej bym stawial na ziemie bo spotkalem juz tu na forum zle opinie ale oczywiscie juz po zakupie 20l. ��
 

Konopny

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
38
Buchów
1
Podlewam odstana kranowa, ale spojrz ze jak by ta mniejsza nie dostala jeszcze tak po piz**ie a te same warunki. Nie wiem jakie ph wody. Jutro kupie listki i sprawdze. Ale bardziej bym stawial na ziemie bo spotkalem juz tu na forum zle opinie ale oczywiscie juz po zakupie 20l. ��

Jestem początkujący, również prowadzę aktualnie swoją pierwszą uprawę i fotorelację. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że ostro przelewasz rośliny. Poza tym warto zainwestować w tester pH. U mnie woda kranowa ma pH8,5, a tak przefiltrowana przez filtr DAFI 6,5. Problem w tym, że woda z filtra dafi po 24 godzinach ma już pH7, a po 48 pH8, więc muszę ciągle to kontrolować i zbijać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół