nasiona marihuany

Banany pod koniec FLO. Ile mam czasu nim zaczną się zawiązywać pestki?

Wyszukiwarka Forumowa:

FaYa-sTaRT@

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2015
Postów
62
Buchów
9
Siemka, w boxie zostały 2 krzaki. Wczoraj na jednym jak i drugim zauważyłem banany. Jednemu krzakowi brakuję z tydzień, drugiemu ze 2tyg. Załóżmy że mogło dojść już do zapylenia. W takim wypadku ile mam czasu zanim zaczną zawiązywać się pestki? Nie chcę sprzętu z nasionami. Nie wiem czy kosić je teraz czy poczekać np z tydzień.
Dzięki
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Siemka, w boxie zostały 2 krzaki. Wczoraj na jednym jak i drugim zauważyłem banany. Jednemu krzakowi brakuję z tydzień, drugiemu ze 2tyg. Załóżmy że mogło dojść już do zapylenia. W takim wypadku ile mam czasu zanim zaczną zawiązywać się pestki? Nie chcę sprzętu z nasionami. Nie wiem czy kosić je teraz czy poczekać np z tydzień.
Dzięki

Roslina robi pestki jakies 2 - 3 tygodnie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Powyrywaj banany jeżeli Ci wadzą. Przeważnie jak wyrzuca banany pod koniec flo to jest już gotowa. Mówię tylko w oparciu o własne doświadczenie. Jak wyrzuca banany pod koniec flo to ciacham od razu i jakoś nigdy nie brakowało im mocy. A jak za długo przetrzymasz w oczekiwaniu, że wyszarpiesz te pare g więcej, to kończy się to zazwyczaj materiałem o zmniejszonej mocy.
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
kończy się to zazwyczaj materiałem o zmniejszonej mocy.

Ale ze jak? Pestki wyciagaja/niszcza kanabinoidy? Bo nie kumam.. W jaki sposob roslina traci moc po zapyleniu?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
W którym momencie napisałem o zapyleniu? Mówiłem tylko że trzymanie za długo rośliny prowadzi do degradacji thc w nieaktyna formę cbn. ;)
 

ZenZone

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
71
Buchów
1
Zgadza sie, to jest dosc oczywiste..
Ale wydawalo mi sie ze rozmowa toczy sie w konkretnym temacie.. czyt. Faya mowi ze ma 1-2 tyg do konca, czyli do pelnego potencjalu (a chyba sam najlepiej wie co tam sie dzieje) po czym pada sugestia ze lepiej ciac od razu po wyrzuceniu bananow bo inaczej bedzie "zmniejszona moc"
No niewazne, myslalem ze znowu poznam nowa ciekawa :crazy: teorie
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Tak. Pewnie czeka aż wszystkie trichomy będą bursztymowe. ;)
 

FaYa-sTaRT@

Well-known member
Rejestracja
Gru 21, 2015
Postów
62
Buchów
9
Ja od razu skumałem o co chodzi Żulowi. Dziękuję za odpowiedzi
p.s trzymam aż będą gotowe a nie w nadziei na pare g. więcej
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół