nasiona marihuany

[af][amnesia gold, auto gelato, auto purple kush, auto ak 47]

Wyszukiwarka Forumowa:

mirindaJWP

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2012
Postów
184
Buchów
0
na tych wszystkich ogarnij LST i aplikuj im oporowo nawóz na wega, ja u swoich po niecałych dwóch tygodniach zdjełem lst i rozkrzaczyły mi sie jak sezony :)
 
U

Usunięty 78332

Guest
Stary u mnie automaty mają ponad 50 dni i nie kwitną jeszcze
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
na tych wszystkich ogarnij LST i aplikuj im oporowo nawóz na wega, ja u swoich po niecałych dwóch tygodniach zdjełem lst i rozkrzaczyły mi sie jak sezony :)

przy następnej wizycie, zrobie to co mówisz :)

---------- Post Zaktualizowany 17:39 ---------- Data pierwszego postu 17:38 ----------

Stary u mnie automaty mają ponad 50 dni i nie kwitną jeszcze

w sumie to chyba wychodzi na dobre, będą miały więcej czasu na podrośnięcie :)
 
U

Usunięty 78332

Guest
[/COLOR]

w sumie to chyba wychodzi na dobre, będą miały więcej czasu na podrośnięcie :)[/QUOTE]
Raczej na plus chociaż myślałem że zbiorę je pod koniec lipca i pojaram sobie na urlopie A tak trza się obejść smakiem
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
[/COLOR]

w sumie to chyba wychodzi na dobre, będą miały więcej czasu na podrośnięcie :)
Raczej na plus chociaż myślałem że zbiorę je pod koniec lipca i pojaram sobie na urlopie A tak trza się obejść smakiem[/QUOTE]

hashash ja tak myślę, że w sierpniu zbiorę coś z tych większych :-D sam czekam na moment harvestu bo dawno już własnego nie kopciłem.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE

siema mordeczki, dzisiaj w niedzielną pogodę na kacu, przybyłem do ogródka. Aktualnie ta pogoda w tych wakacjach jest strasznie spie****ona, wychodzi na to, że będą to chłodne wakacje. Idąc do roślinek, byłem przekonany, że no gówno wyszło a tutaj zaskoczył mnie widok, niektórych krzaczków. Dwie największe sztuki chyba już przechodzą na FLO, więc od następnej wizyty dostanie nawóz, miejmy nadzieje, że topy spuchną.

auto gelato#1 dzień 41



auto gelato#2 dzień 36



auto purple kush#2 dzień 36

amnesia gold dzień 36

auto red poison dzień 17

auto akacze dzień 17




 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE

siema mordeczki, byłem dzisiaj na spocie cyknąłem foteczki. Jestem zadowolony jak na tą chwilę z swoich roślinek. Niestety, ale wszystkim krzakom podałem trochę biohomusa, nawet tym które przeszły na flo. Znikł mi gdzieś nawóz na flo, więc jeszcze dzisiaj jadę do sklepu by kupić. Na chwile obecną, kwitną trzy krzaczki, reszta jeszcze weguje. Największy krzak to auto gelato#2, sięga mi aż do pół uda. Jak myślicie, w sierpniu zbiorę już coś z jakiegoś krzaka, żeby mieć co jarać na wakacje? :)

auto gelato#1 dzień 46



auto gelato#2 dzień 41



amnesia gold dzień 41


auto purple kush dzień 41


auto red poison dzień 22


auto akacze 47 dzień 22




reszta śmiechu warta

 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Najprędzej pod koniec sierpnia będziesz mógł coś kosić raczej :p
Ogólnie to daj im żreć, bo masz tam sporo bladych roślin. Daj im nawet zwykły florovit w dawce 150% a na pewno trochę odbiją.
Pozdro maniek !
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Najprędzej pod koniec sierpnia będziesz mógł coś kosić raczej :p
Ogólnie to daj im żreć, bo masz tam sporo bladych roślin. Daj im nawet zwykły florovit w dawce 150% a na pewno trochę odbiją.
Pozdro maniek !

dostały biohumusu, bo tylko to miałem w tej chwili pod ręką. Zostało mi jeszcze troche azofoski, ale boje się, że popale roślinska.
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Biohumus niestety ale efektow nie daje. Sypnij im po malej garsci azofoski i wszystko bedzie git;)
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
Biohumus niestety ale efektow nie daje. Sypnij im po malej garsci azofoski i wszystko bedzie git;)

dzisiaj każda na flo dostała florovit do roślin kwitnących NPK 5-6-8 z borem, miedzią, żelazem, manganem, molibdenem, cynkiem. Na tą chwilę, na taki nawóz sobie pozwoliłem. Brak środków ogranicza mnie do takich rozwiązań.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE

siema, byłem dzisiaj na spocie. Dzisiaj byłem tylko podlać roślinki, ze względu na to, że po prostu nie padało. Wszystkie roślinki na flo dostały florovit na kwitnienie NPK 5-6-8. Na najmniejsze krzaki nie zwracam uwagi, bo wiem, że wyjdzie z tego tylko nabicie na lufkę. Największym priorytetem są roślinki, które przeszły na flo lub, które są nawet duże.

auto gelato#1 dzień 51​


auto gelato#2 dzień 51


amnesia gold dzień 51

auto purple kush dzień 46


red poison dzień 27


auto akacze 47 dzień 27





 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE
siema wszystkim, przed wstawieniem update byłem już na spocie kilka razy, podlewałem cały czas florovitem na kwitnienie NPK 5-6-8. Topki zaczynają ładnie puchnąć, red poison oraz auto purple kush przybierają powoli kolorki, wygląda to bardzo za***iście. Straciłem może kilka mikrusów, które nie miały potencjału, żeby urosnąć jeszcze większe. Chociaż, cieszę się bardzo, że wyciągnę z tego może około 30/40 gram własnego towaru. Dzisiaj, na spocie zaskoczył mnie widok martwego kreta, prawdopodobnie jakaś zwierzyna musiała się go pozbyć, której bardzo dziękuje, ponieważ widziałem sporo norek oraz kopców w pobliżu roślin. Jak myślicie, będę mógł gdzieś 20 sierpnia, ściąć jakiegoś pierwszego krzaczka, żeby jeszcze zajarać w ostatnie dni wakacji. :tiphat:

auto gelato# 1 dzień 62




auto gelato# 2 dzień 62




amnesia gold dzień 62

auto purple kush dzień 57


auto red poison dzień 37
[/url}
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-1103444]


auto ak47 dzień 37




a tutaj taka niespodzianka mnie spotkała :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół