nasiona marihuany

[af][amnesia gold, auto gelato, auto purple kush, auto ak 47]

Wyszukiwarka Forumowa:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
[af][amnesia gold, auto gelato, auto purple kush, auto ak 47. auto red poison]

Siema wszystkim :eek:gl:

Jest to moja pierwsza fotorelacja na tym forum, oraz druga uprawa w moim życiu. Moja pierwsza fotorelacja nie była zbytnio fajną przygodą, straciłem bardzo dużo roślinek przez moje niewyedukowanie w tych sprawach. Udało mi się utrzymać, może z 3 krzaki, z których zebrałem 3g dobrego towaru. Nie nastawiam się na dużo, chciałbym wyciągnąć chociaż 30/50 g dobrego jarania, żeby mieć co palić :)
Nasiona:
1x amnesia gold (wysadzona na spocie)
2x auto gelato (wysadzone na spocie)
4x auto purple kush (dwa są jeszcze na wacie, dwie już w ziemi, jedna już wyszła)
6x auto ak 47 (aktualnie czekam, aż przyjdzie do paczka)

1x auto red poison
Nawozy:
na weg - azofoska, biohumus, gnojówka z pokrzyw.
na flo - florovit do roślin kwitnących (myślę, że starczy, zobaczymy)

Podłoże:
ziemia spod pokrzyw, wymieszana z azofoska, dolomitem.
Ochrona:
na ślimaki snacol
na zwierzynę środki naturalne.

Generalnie, jedno auto gelato jest pod prowizorycznym małym foliakiem, który zrobiłem razem z moim kompanem. Nie będzie on tam na stałe, myślę, że za nie długo będzie rozbierany. Pozostała w ziemi.
sorki za fotki, następnym razem będą one w tej samej rozdzielczości i w lepszej jakości.

auto gelato pod foliakiem, dzień weg 9



auto gelato bez foliaka, dzien weg 5



amnesia gold dzien weg 5




auto purple kush#1 dzien weg 1





aktualnie od poniedziałku do czwartku cały czas pada deszcz, nie ma praktycznie słońca. Podobno w piątek ma być już fajniejsza pogoda, więc liczę na to, że szybko się wybiją do góry :).






 
Ostatnia edycja:

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE
dzisiaj odwiedziłem przed burzami spota, podlałem trochę gnojówką z pokrzyw wszystkie roślinki :) Powiem tak, że 1 purple kush poszedł w piach, uschnął najprawdopodobniej. Teraz mam nauczkę, żeby najlepiej wysadzać roslinki ,które chociaż są lekko rozwinięte, niż takie, które dopiero pestke zrzuciły. Do strat mogę jeszcze dopisać 1 auto ak47, ponieważ nasionko nie puściło kiełka, mimo wykonania perchusingu. Czekam na poprawę pogody i desantuje kolejne automaty. Zdjęcia przed burzą.​

auto gelato# 1 dzień 18


auto gelato# 2 dzień 13


amnesia gold dzień 13


auto purple kush dzień 5 (co z nim nie tak?)

auto ak47, red poison w pcboxie i na parapecie dzień 2


 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Syp, na pewno nie zaszkodzi. W jakich proporcjach dawałeś azofoskę i dolomit ?
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
Teoretycznie powinno być ok, ale możliwe że masz zbyt kwaśną glebę w dalszym ciągu i planty nie przyswajają azotu. Tutaj masz tabelkę ze szczegółami:

38.jpg


Proponuję zaopatrzyć się w jakiś miernik doglebowy, nawet zwykły analogowy. Wydasz 2 dychy, a będziesz wiedział na czym stoisz.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Dolomitu nigdy mało !

Ja przygotowując ziemie która wydobyłem na spocie ale nieco dalej z odkrywki ***alem dolomitem opór , tego nigdy mało a z tego co udalomsie wyczytać to ze nie da się go przedawkować .
Także zapisz zanotuj i stosuj w przyszłości .
Pozdrowki bracie
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
dobra :)
dzięki chłopaki, przy następnej wizycie podsypie dolomitem i w jakimś odstępie czasowym zaopatrzę się w jakiś dobry miernik ph.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Konkretny miernik to ze 400zl jak sypniesz dolomit to nie musisz sprawdzac ph bo ten podnosi do ok 6,8 i tak zostaje...wystarczy co miesiac podsypac...jak nie bedzie padac to rozrob z woda i podlej a szybciej zadziala
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
dobra :)
dzięki chłopaki, przy następnej wizycie podsypie dolomitem i w jakimś odstępie czasowym zaopatrzę się w jakiś dobry miernik ph.

Rozpuść wcześniej dolomit w wodzie, ale duzo wcześniej tak aby woda dobrze go rozpuściła, podsyp dodatkowo dolomitem pod rośliny i zmieszaj go z wierzchnia warstwa ziemi po czym zalej roztworem dolomitu z woda całość :)
Efekt powinieneś uzyskać szybciej
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE
siema mordki, ostatnio w moim regionie cały czas pada i pada, jedynie gdzieś przy godzinie 18/19 pojawia się słońce na maksymalnych obrotach. Za niepokojony udałem się na spota, żeby sprawdzić czy wszystko z krzaczorami okej. Zaskoczyłem się bardzo, ponieważ ulewne burze, roślinki zniosły bardzo dobrze. Podrosły, z czego bardzo się cieszę :-D. Nie wiem, co może dolegać purple kushowi, może ktoś bardziej doświadczony wypowiedzieć się na temat go? Pozostałe roślinki w domu, trzymają się bardzo dobrze. Kiedy pogoda się poprawi zostaną rzucone na desant :). Jestem najbardziej zadowolony z auto gelato#1 oraz amnesia gold, wyglądają bardzo smacznie :eek:mn:.

auto gelato#1 22 dni



auto gelato#2 17 dni


amnesia gold 17 dni


auto purple kush 19 dni

auto ak47, red poison w pcboxie (parapetu nie będę pokazywał bo mizernie to wygląda) 6 dni
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE :eek:gl:​

siema siema, po tych potężnych ulewach uderzyło w końcu słońcę, więc postanowiłem, żeby wrzucić pozostałe planty na spota. Tak też się stało, roślinki trochę podrosły, największe sztuki dostały małą garść azofoski i zostały obficie podlane :). Jutro ma prawdopodobnie popadać, niech mnie ten deszczyk wyręczy bo dzisiaj ledwo z moim ziomkiem mogłem wytrzymać na spocie :D Jeśli mi się uda zgarnąć darmowe pestki, to wrzucam kolejne na spocika :) Pozdroo

auto gelato# 1 dzień 27



auto gelato# 2 dzień 22

amnesia gold dzień 22

auto purple kush dzień 14
auto red poison dzień 11​

auto ak47x5 dzień 11





jeśli chodzie o AK, to te najmniejsze pierdki były na parapecie, ponieważ w pcboxie pod weg'a nie mogłem zmieścić więcej niż 4 planty, więc kolega potrzymał :) Do zobaczenia, za kilka dni.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
UPDATE

siema mordeczki, dzisiaj wpadłem na spota obczaić jak się wszystko trzyma. Z jednym krzaczkiem był problem najprawdopodobniej z PH, podsypałem mu już wcześniej dolomitem, tak samo jak wszystkie roślinki dostały garść dolomitu. Największe sztuki dostały rozcieńczoną gnojówkę z pokrzw na weg'a. Mam nadzieje, że największe wybiją się jeszcze troszkę do góry. :)

auto gelato#1 dzień 33 (jeszcze nie kwitnie, nie wiem czemu)


auto gelato#2 dzień 28

amnesia gold dzień 28 (jak myślicie, LST dobrze zrobiłem i rosną te nowe szczyty?)


auto purple kush dzień 28


auto red poison dzień 17

auto akacze 47 dzień 17








---------- Post Zaktualizowany 15:52 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------

nie kumam dlaczego, zamiast zdjęcia to mam tulejkę, ktoś mógłby to wyjaśnić? :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół